Vilniečiai kviečiami į nemokamus „Judesio mokyklos“ seminarus

2017-06-05
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizuoja projektą „Judesio mokykla“, skirtą visiems, norintiems sužinoti, kaip pasitelkiant taisyklingą judesį pagerinti savo savijautą, užkirsti kelią įvairioms ligoms, būti sveikiems ir aktyviems.

Dėmesio! Vienu metu (skirtingose salėse) vyks 2 seminarai, todėl vienam dalyviui registruotis galima ne daugiau kaip į 1 seminarą per dieną!
 
Birželio 5 d., 17:00val.
Seminaras ,,Netaisyklinga laikysena: priežastys ir korekcija“
Kineziterapeutas Darius Dzimidas

(Teorija + praktinė dalis) trukmė 2,5 val.
Registracija: https://goo.gl/forms/kKD75H1LlPAngKiW2

Netaisyklinga laikysena ne tik atrodo neestetiškai, tačiau gali būti ir daugelio rimtų sveikatos sutrikimų priežastimi. Pakumpę pečiai, atsikišęs pilvas, įdubusi krūtinės ląsta gali sukelti sąnarių ir nugaros skausmus, kvėpavimo sutrikimus, vidaus organų nepakankamumą. Seminaro metu mokysimės įsivertinti savo laikyseną, aptarsime, kokios iš tiesų yra netaisyklingos laikysenos atsiradimo priežastys vaikams ir suaugusiems ir kaip mes galime patys sau padėti pastebėjus laikysenos sutrikimus.
Praktinio užsiėmimo metu mokysimės atrasti galimas pasikeitusios laikysenos priežastis ir išbandysime fizinius pratimus, padedančius koreguoti laikyseną.
Dėmesio! Praktikai būtina judesių nevaržanti apranga.
 
Birželio 5 d., 18:30val.
Seminaras ,,Raumenų atpalaidavimas ir masažas. Paprastos technikos namuose“
Kineziterapeutė Greta Baronaitė
(Teorija + praktinė dalis) trukmė 2,5 val.

Registracija: https://goo.gl/forms/HteaX6OE80gNiXXJ2
 
Dirbant sėdimą darbą ar mažai judant dažnas pradeda jausti įvairius skausmus nugaroje, pečių juostos srityje, kakle, keičiasi mūsų laikysena. Viena iš šių pakitimų priežasčių – elastingumą praradę raumenys. Paskaitos metu sužinosite apie pagrindines masažo technikas ir kada jos gali būti naudingos, taip pat, kaip panaudojant vos keletą priemonių (volelį ir masažo kamuoliuką) galite patys išmasažuoti skausmingus kūno taškus.
Praktinio užsiėmimo metu mokysimės atlikti savimasažą blauzdų, šlaunų, nugaros, pečių juostos, krūtinės, kaklo raumenims su volais bei masažiniais kamuoliukais.
Dėmesio! Praktinei daliai būtina judesių nevaržanti apranga.

 
Seminarus veda:
Greta Baronaitė – kvalifikuota Lietuvos Sporto Universiteto kineziterapeutė. Šiuo metu dirba Birštono „Tulpės“ sanatorijoje bei „Stuburo klinikoje“ Kaune. Kineziterapeutė dirba su pacientais po virškinamojo trakto bei ginekologonių operacijų ir turinčiais judamojo – atramos aparato problemų. Mokslus tęsia Klinikinės Kineziologijos Mokykloje, taip pat žinias gilina įvairiuose mokymuose, seminaruose bei mokslinėse konferencijose.
Darius Dzimidas – kvalifikuotas Lietuvos sporto universiteto kineziterapeutas. Šiuo metu dirba „VS- Fitness“ sveikatingumo ir sporto centre, bei „Stuburo klinikoje“ Kaune. Specializuojasi judamojo – atramos aparato problemų, bei neurologinių sutrikimų gydyme. Žinias gilina įvairiuose mokymuose, seminaruose bei mokslinėse konferencijose.
 
Seminarai vyks:
Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure: Polocko g. 12-2, Vilnius (Užupis).
Registracija privaloma, dalyvavimas nemokamas.
 
Kilus klausimų ar pageidaujant daugiau informacijos susisiekite el. paštu: milda.navaslauskaite@vvsb.lt
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Pacientams po organų transplantacijos atstovaujanti Lietuvos asociacija „Gyvastis“ dar nuo šių metų kovo mėnesi...
  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovas, doc. dr. gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis (68 m....

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  Šaltuoju metu dažniau sergama peršalimo ligomis, pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė&ldqu...
  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant COVID-19 pandemijai, į papildomas fronto linijas kartu su medikais stojančių vaistininkų ima krit...

  Sveika šeima


  Spa namuose. Pradėkite nuo kūno žemėlapio

  Užkardą grožio centrams uždėjęs kranktinas, SPA ritualus verčia susikurti namuose. Jei skirtingos veido zonos daugeliui ne naujiena, kūno odos žemėlapis, ko gero, pažįstamas tik grožio specialistams.

  Sveikatos horoskopas


  Lapkričio 23 - 29 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kinija: pandemija plinta per šaldytą produkciją?

  Nuo pandemijos pradžios Kinija kaip įmanydama mėgina eliminuoti koronavirusą iš šalies, tačiau nedidelių židinių vis dar pasitaiko. Pastaruoju metu - dažniausiai įmonėse, kurios importuoja šaldyto maisto produkciją iš užsienio. Kinijos mokslininkai kelia versiją, kad koronavirusas gali plisti per ša...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Agnė Gaižauskienė Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Kiekvienam teks nuvykti...
  Henrikas Vaitiekūnas Kiekvienam teks nuvykti...
  Leonardas Cohenas ir jausmai
  Palmira Rudalevičienė Leonardas Cohenas ir jausmai

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica