Farmacijos diena 2019

www.lsveikata.lt
2019-03-27
Vaistininkas – paskutinė sveikatos sistemos grandis, ne tik ligonio, bet ir gydytojo pagalbininkas, kuris atsakingas už vaistinių preparatų išdavimą bei informacijos suteikimą.Liūdna, bet šiomis dienomis farmacijos specialistams nėra tinkamos sąlygos dirbti savo tiesioginį darbą. Didelę įtaką  vaistininkui gali daryti griežtas darbdavys ir jo reikalavimai siekiant pelno, gausūs pacientų srautai, nuolat besikeičiantys teisės aktai ir t.t Šios problemos yra aktualios ne tik farmacijos specialistams, bet ir visiems gyventojams, kuriems svarbiausia gauti kokybišką farmacinę paslaugą.
 
Koks vaistininko profesijos vaidmuo ir kaip jį paversti naudingu visuomenei bus diskutuojama LSMU Studentų Farmacininkų Draugijos organizuojamame kasmetiniame renginyje „Farmacijos diena 2019“.
 
Renginys vyks: Kovo 27 dieną,  „Santakos“ slėnio naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre (Sukilėlių pr. 13, Kaunas).
 
Pokyčiai vyksta bendromis jėgomis, įvardinus problemas ir skatinant diskusiją. Renginio tema: „Vaistininkas ≠ Pardavėjas“, todėl bus diskutuojama su kokiais sunkumais susiduria farmacijos specialistai, ką reikėtų tobulinti ir kaip reikėtų formuoti visapusišką specialistų kompetenciją. Taip pat bus aptariamos farmacininko profesinės galimybes už vaistinės ribų, kaip motyvuoti jaunus žmones pasirinkti vaistininko profesiją. Ne ką mažiau svarbu, yra skatinti studentų atliekančių kokybišką praktiką farmacijos įmonėse ir plėsti jaunų bei perspektyvių specialistų įsidarbinimo galimybes.
Kiekvienais metais renginys sulaukia didžiulio susidomėjimo tarp studentų ir akademinės bendruomenės atstovų, dalyvių skaičius siekia 400.

Kviečiame dalyvauti ir iš arčiau susipažinti su vaistininko profesija!

 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...
  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...

  Budinti vaistinė


  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

  Sveika šeima


  Saugo nuo viruso, bet kenkia odai

  Nors kaukės – viena pagrindinių apsaugos priemonių nuo koronaviruso, ilgai dėvimos jos gali paskatinti aknės bei kitų odos problemų atsiradimą. Aktualūs patarimai šia tema – iš medicinos kosmetologės Akvilės Martinkutės lūpų.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

  Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Arbata. Pirma dalis
  Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica