„Socialdemokratai tęsia šeimos skaldymo politiką“

Vilija Aleknaitė-Abramikienė
2014-05-22
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos, parlamentinės grupės „Už šeimą“ narė Vilija Aleknaitė-Abramikienė piktinasi, kad socialdemokratai nesiliauja skaldę ir silpninę šeimos instituciją. Taip Seimo narė reaguoja į grupės socialdemokratų Seimo narių siūlomą įstatymo pataisą, kuria norima valstybės lėšomis tiekti nemokamus kontraceptikus ir daryti abortus jaunuoliams iki 20 metų.
„Socialdemokratai tęsia šeimos skaldymo politiką“

„Tai šiurkštus pasikėsinimas į tėvų ir vaikų santykius bei tarpusavio pasitikėjimo silpninimas. Net jei žmonių gyvenime ir atsitinka kokių nors neplanuotų įvykių, pirmiausia – tėvų reikalas pasirūpinti savo paaugliu vaiku“, – įsitikinusi Seimo narė. Jos teigimu, socialdemokratų siūlyme užslėptas noras, kad be tėvų žinios vaikai gyventų seksualinį gyvenimą ir netgi patys savarankiškai, tėvams galbūt nė nežinant, ryžtųsi abortui, kadangi už jo procedūrą sumokėtų valstybė.

„Socialdemokratai, nutaisę nekaltą miną, kad neva būtų mažiau tragedijų, tarsi stumia jaunuolius tragedijų link. Bandoma sukurti situaciją, kad tėvai nežinotų, ar jų vaikas gyvena lytinį gyvenimą, ar ne, ir kokios to pasekmės, sako V.Aleknaitė-Abramikienė. – Tai skandalingas pasiūlymas. Visuomenė, mokesčių mokėtojai turėtų protestuoti prieš tokį pasiūlymą.“
Pasak Seimo narės, visai kas kita – rūpintis paauglių rengimu šeimai, lytiškumo ugdymu, darbu su šeima ir tėvais. Šioje srityje – nearti dirvonai. Valstybė galėtų remti kompleksišką darbą su šeimomis ir su jaunais žmonėmis.
Deja, bet tokia socialdemokratų pozicija Seimo narės nestebina. Nuo 2000 m. prasidėjo bandymai įvesti vadinamąsias jaunimui palankias paslaugas arba seksualizuoti visuomenę nuo mažų dienų. Nors tokios tendencijos plinta Europoje, tačiau Europos Parlamentas ryžosi atmesti vadinamąją Estrelos rezoliuciją, kuria buvo siekiama skatinti būtent jaunimo seksualizaciją.
„Lietuvos socialdemokratai per nemokamą pasekmių likvidavimą bando tą uždavinį vykdyti, apsimesdami gailestingomis seselėmis“, – sąsajų su Europos socialdemokratų pozicija įžvelgė V. Aleknaitė-Abramikienė, apgailestaudama, kad į šį procesą ketinama įtraukti ir Sveikatos apsaugos ministeriją, kuriai vadovauja taip pat socialdemokratas Vytenis Povilas Andriukaitis.

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Pasislėpusi liga. Taip dauginę mielomą apibūdina trečius metus su ja gyvenanti šiaulietė Irma (51 m.). Kraujo vėžys atėmė i...
  Donatas Venskutonis: „Įprastinės chirurgijos šiuo metu liko nedaug“

  Donatas Venskutonis: „Įprastinės chirurgijos šiuo metu liko nedaug“

  LSMU Kauno ligoninės Bendrosios chirurgijos klinikos vadovas, abdominalinis chirurgas, koloproktologas prof. dr. ...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Vyriškumui sušlubavus

  Kalbėti apie sutrikusią erekciją vyrams gali būti nejauku. Tačiau verta. O ypač gydytojo kabinete. Mat funkcijos sutrikimas gali prognozuoti ne tik su lytiniu gyvenimu susijusias sveikatos problemas. Apie tai pokalbis su profesoriumi, habilituotu medicinos mokslo daktaru Baliu Dainiu.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Izraelio vakcinacija: palestiniečiai „ant ledo“

  Dar praėjusių metų gruodžio 19-ąją per televiziją gyvai transliuota Izraelio ministro pirmininko Benjamin Netanyahu vakcinacija nuo koronaviruso davė startą beveik visuotinam vakcinavimui. Per dvi savaites išganingos vakcinos sulaukė apie 12 proc. Izraelio gyventojų ir šalis pagarsėjo kaip viena greičiausiai vakcinuojan...

  Komentarai


  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!
  Keistoji medicina
  Henrikas Vaitiekūnas Keistoji medicina

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica