Apie santuoką iki mirtis išskirs

Palmira Rudalevičienė
2022-11-15
Nesąmonė, pagyvenai bisky ir gana... na, galima vaiką pasidaryti/padaryti… Nieko baisaus, kai vyras jau viena koja grabe, o jo pati – jauniklė, kokia misė, aukšta, lanksti, graži dabar taip priimta, gerai, už tai ir priežiūra gera ir kvapų nėr, ir prieglaudai mokėti nereikia…
Apie santuoką iki mirtis išskirs

Mada… Naujovė… kaip nori taip vadink, bus gerai ir nereikia tu nesąmonių apie gerumą, gailestingumą, pagarbą ar dėkingumą, tai krikščioniškos vertybės, o mes ne prie ko….pas mus seniai iš krikščionio tik pasijuokiama, mes – lenino anūkai , taip užauginti… Bažnyčia padaryta foto sesijų studija, vertybės visai ne prie ko… O Europoje net rėkiama apie teises ir laisves: ką noriu, tą darau, nesvarbu, ar mokina prancūzai ar vokiečiai ar britai – laiku išėję iš sąjungos. Europoje krikščioniškų šaknų nėra, nukarpytos seniai.

 
Krikščioniškos vertybės, baikit juokauti, niekaip čia nesiderina. Indiškos – taip, va jei moki stovėti ant galvos, esi krūtas, yra tokia teisė ir pasirinkimo laisvė – stovėti ant galvos, visai nesvarbu – savos ar ant kieno nors. Indijoje man sakė kolegos psichiatrai ir protino: „Brangink ką turi ir būsi sveika iki mirties“, ir nesvaik apie vegetarizmą ar jogą. Galėk vaikščioti ir valgyk sau mėsą – gi jūs esate mėsėdžiai, o ne vegetarai. Vegetarai – tai jogai tikri , o ne lietuvški, tai gyvenimo būdas, o ne stovėjimas ant galvos.
 
Psichoterapijai dažniausiai ateina asmenys, norintys santuoką išsaugoti arba norintys neblogos savijautos po skyrybų. Taip ir dirbame, vis nepasimiršta piliečio, buvusio paciento pamokymai. Vyras eidamas su žmona mane sustabdė ir tarė: „Palmira, ar galiu ir jums duoti psichoterapijos ?Atsakiau: žinoma. Jis tarė: „Na, jei gimei avinu, niekad nebūsi liūtas. Šventa teisybe ir nesvarbu, ar ta santuoka iki mirties ar tik iki patalo.
 
Senelių nėr – sena tiesa, pratinamės prie to, kad ir mamos nebereikia – yra technologijos, laboratorijos, masturbacijos, šaldytuvai, embrionai… Visi daro produktą ir gerus pinigus, nereikia juokinti kitų vertybėmis, jau aišku, kad jos – balastas. Eini sau per vagą ir randi gatavą vaiką, kyšantį iš po kopūsto lapo… pasaka. Nei skausmų, nei kančios nei cezarių – nieko nebereikia… Jokių nemigo naktų, jokių auklėjimo pastangų. Geri ir gražūs žodžiai.
Kokia gali būti meilė? Nejuokinkit meilė – seilė, ir tiek. Mokėk valdyti kompą, spykinti in english Ir būsi/ tapsi vertybe – visi tavęs norės ir pinigėlius žadės. Ir duos.
Kaip vertybei.
Palmira Rudalevičienė, gydytoja psichiatrė psichoterapeutė

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

Komentarai

   Gydytojas ir pacientas


   J.Čelutkienė: užaugau iki kitos pozicijos

   J.Čelutkienė: užaugau iki kitos pozicijos

   Vadovauti Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centrui, kuriame dirbantiems medikams tenka gydyti...
   Plaučių vėžiu susirgusi p. Adelė: „Maniau, kad tai vyksta ne su manimi“

   Plaučių vėžiu susirgusi p. Adelė: „Maniau, kad tai vyksta ne su manimi“

   Tai, kad serga plaučių vėžiu, 70-metė p. Adelė sužinojo tada, kai pajuto skausmą nugaroje. Šiandien moteris gydoma ir sako ...

   Budinti vaistinė


   Vaistinės siūlo sprendimus skubiai ieškantiems vaistų

   Vaistinės siūlo sprendimus skubiai ieškantiems vaistų

   Skubantiems ir po ilgos darbo dienos pavargusiems žmonėms kiekvienas laukimas eilėje prie kasos ar konkretaus vaisto ieškoj...
   Apklausa: 9 iš 10 žmonių svarbu, kad bent viena vaistinė veiktų šalia namų

   Apklausa: 9 iš 10 žmonių svarbu, kad bent viena vaistinė veiktų šalia namų

   Atšalus orams, vis daugiau žmonių ima varstyti vaistinių duris. Vaistininkai pastebi, kad lapkritį išaugus sergamumu...

   Sveika šeima


   „Swe­et lo­ve“: ro­ži­nės nuo­tai­kos ka­vi­nai­tė

   Kar­ma­zi­nų pi­lia­kal­nio Vil­niaus ra­jo­ne pa­pė­dė. Sau­lė­ta ru­dens po­pie­tė. Ke­lios šei­mos, ke­lios po­ros, ke­li šu­nys. Ir di­de­lis, iš to­li ma­to­mas raus­vas kios­ke­lis. Ke­...

   Pakalbėkim apie tai


   Svetur


   Pasaulio futbolo čempionato prabanga ir skurdas

   Pirmą kartą istorijoje FIFA pasaulio čempionatą rengia Kataras – 11 581 km² ploto turinti šalis Artimuosiuose Rytuose tarp Saudo Arabijos ir Persijos įlankos. Pirmosios grupių etapo rungtynės įvyko šią savaitę.

   Redakcijos skiltis


   Komentarai


   Vita non dolce
   Henrikas Vaitiekūnas Vita non dolce
   Visi operatoriai užimti
   Henrikas Vaitiekūnas Visi operatoriai užimti
   Apie santuoką iki mirtis išskirs
   Palmira Rudalevičienė Apie santuoką iki mirtis išskirs

   Naujas numeris