Plaukų grožiui po žiemos atkurti – pirktinės ir naminės priemonės

Gintarė Kaminskienė
2015-03-06
Jeigu plaukai prarado grožį, blizgesį ir sveiką išvaizdą, pats metas skirti jiems daugiau dėmesio ir palepinti profesionaliomis priežiūros priemonėmis ar naminėmis kaukėmis.
Plaukų grožiui po žiemos atkurti – pirktinės ir naminės priemonės
Jei plaukai veliasi ir reikia atstatyti jų drėgmę bei natūralų žvilgesį, geriausias būdas - įsigyti kondicionierių, kurio sudėtyje būtų citrinų aliejaus, dilgėlių ar varnalėšų ekstrakto.

Reiktų naudoti švelnų šampūną, kuris nepažeis plauko struktūros. Jei kankina pleiskanos, jas naikinantį šampūną vis tiek patartina naudoti kuo rečiau. Jį taip pat sudaro itin stiprios veikliosios medžiagos, galinčios pakenkti plaukams.
Jei plaukai veliasi ir reikia atstatyti jų drėgmę bei natūralų žvilgesį, geriausias būdas - įsigyti kondicionierių, kurio sudėtyje būtų citrinų aliejaus, dilgėlių ar varnalėšų ekstrakto.

 
Po plaukų trinkimo bent kartą per savaitę būtina naudoti plaukų kaukę, kurios sudėtyje yra keratino. Ši medžiaga turi gaivinamąjį poveikį ir padės atkurti plaukų struktūrą. Kaukes kaip ir šampūnus bei kitas plaukų priežiūros priemones būtina rinktis pagal plaukų tipą.
 
Galima išbandyti ir namines priemones. Svogūnų kaukė – ne pats maloniausias pasirinkimas, tačiau sakoma, kad puikiai pamaitina plaukus, skatina jų augimą. Plaukai nuo jos tampa šilkiniai ir stipresni.
 
Lygiomis dalimis sumaišykite svogūnų sultis, medų ir pasirinktą aliejų (sezamų, alyvuogių), įtrinkite į plaukų šaknis, apsukite galvą šiltu rankšluosčiu ir valandą palaukite. Po to išplaukite plaukus šampūnu.

Duonos kaukė padės pamiršti lūžinėjančius plaukus ir besišakojančius jų galiukus. Porą juodos duonos riekelių sutrupinkite į puodą, užpilkite karštu vandeniu ir palaikykite uždengę apie penkias šešias valandas. Į gautą košę įmuškite kiaušinį, išmaišykite, ištepkite plaukus ir jų šaknis. Apsukite galvą šiltu rankšluosčiu. Laikykite apie valandą, išplauti patartina be šampūno.
 
Pataria specialistė
Kirpėja stilistė Sabina Kiltinavičiūtė:

- Laikas pradėti galvoti, kokius plaukus turėsime vasarą, kokių jų norime. Pavasaris –puikus metas pakirpti plaukų galiukus, pakeisti seniai naudojamus šampūnus, pažiūrėti, ko reikalauja plaukai po žiemos: ar per daug sausi, ar per daug riebaluojasi. Tuomet atitinkamai pasirinkti priemones. Svarbu pasistengti paieškoti plaukų priežiūros priemonių, kuriose būtų UV apsauga, nes kaip žinome, pavasarinė saulė – pati aktyviausia ir labiausiai pažeidžia odą ir plaukus. Smagu atsinaujinant pašviesinti plaukus keliais tonais, ypač jei vasarą norite šviesesnių plaukų. Po žiemos taip pat tinkamiausias laikas įsigyti vitaminų plaukams, odai ir nagams.


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

    Gydytojas ir pacientas


    Psichologas per ekraną: už ir prieš

    Psichologas per ekraną: už ir prieš

    Šiais laikais žmogus psichologo ar psichoterapeuto paslaugas gali gauti ir neiškėlęs kojos iš namų. Visgi spe...
    Akušeriai lenda iš gydytojų šešėlio

    Akušeriai lenda iš gydytojų šešėlio

    „Pagaliau nebereikės, negražiai kalbant, virti gydytojui kavos“, – ilgai lauktais pokyčiais džiaugiasi Lietuvos ...

    Budinti vaistinė


    Vaistinėlė padės pasiruošti blogiausiam scenarijui

    Vaistinėlė padės pasiruošti blogiausiam scenarijui

    Vasaros sezonui įgaunant pagreitį, specialistai perspėja atkreipti dėmesį į kelionių vaistinėlės sudėtį – ją būtina ruo&scar...
    Istorijos dulkes nupūtus: neįprastos pokario vaistinės

    Istorijos dulkes nupūtus: neįprastos pokario vaistinės

    „Sperminas skystas – vartojamas prie bendro silpnumo, po infekcinių susirgimų, prie neurastenijos, prie širdies...

    razinka


    Sveika šeima


    Kaniterapija onkologinius pacientus įtraukia į gyvenimą

    „Oksidacinis stresas yra daugelio ligų šaltinis. Jeigu organizmas pasirengia tariamai kovai, jis iškart silpnėja. Visgi nors apie pusę pacientų patiria stresą, šunys yra pajėgūs jį sumažinti“, – sakė kaniterapijos specialistas, knygos „Didysis šuns šeimininko vadovas“ a...

    Pakalbėkim apie tai


    Svetur


    Su kiekvienu laipsniu kyla ir savižudybių skaičius

    JAV psichiatrė dr. Narissa Price perspėja, kad ekstremalaus karščio pavojai kur kas didesni nei vien dehidratacija ar šilumos smūgis. „Jei turite psichikos sveikatos problemų, pavyzdžiui, nuotaikos, nerimo sutrikimų, sergate depresija ar šizofrenija, ekstremalus karštis situaciją gali dar labiau paa&...

    Redakcijos skiltis


    Komentarai


    Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
    Margarita Jankauskaitė Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
    Pagalbos mirti dilemos
    Paulius Skruibis Pagalbos mirti dilemos
    Pažinti sapioseksualą
    Henrikas Vaitiekūnas Pažinti sapioseksualą

    Naujas numeris