Aktyvinta anglis – ir grožiui puoselėti

Aigustė Tavoraitė
2016-02-26
Pasirodo, aktyvinta anglis, puikiai padedanti sunegalavus skrandžiui, gali pasitarnauti ir puoselėjant grožį. Šis natūralus produktas giliai išvalo poras ir nedžiovina odos, veiksmingai naikina bakterijas ir šalina riebalus. Taigi aktyvintos anglies kaukės – gera profilaktinė spuogų priemonė nuo spuogų ir inkštirų.
Aktyvinta anglis – ir grožiui puoselėti
Aktyvinta anglis tinka bet kokios odos savininkėms, retai sukelia alergines reakcijas. Aišku, visada verta dėl to pasitikrinti – užtepkite mišinio ant rankos ir išlaukite 24 valandas.

Šios kaukės labai panašios į molio, tačiau anglis yra švaresnis produktas. Norint pasiekti džiuginančio rezultato jas reikėtų daryti 1–2 kartus per savaitę. Aktyvinta anglis tinka bet kokios odos savininkėms, retai sukelia alergines reakcijas. Aišku, visada verta dėl to pasitikrinti – užtepkite mišinio ant rankos ir išlaukite 24 valandas. Be to, būkite atidžios: anglis lengvai tepa, gali palikti dėmių ant drabužių ir odos. Tačiau nešvarumai lengvai pašalinami. Prieš gamindamos kaukes, atsižvelkite į galimą jautrumą konkretiems jų ingredientams.
 

Aktyvintos anglies kaukė
Pasiruoškite vieną arbatinį šaukštelį aktyvintos anglies, viena šaukštelį alijošiaus gelio arba sulčių, vieną šaukštelį paprasto arba rožių vandens, 5 lašus arbatmedžio aliejaus, vieną žiupsnį jūros druskos. Tuomet viską sumaišykite ir tepkite ant veido plonu sluoksniu. Kai kaukė išdžius, nuplaukite ją šiltu vandeniu.
 
Lengvai valanti veido kaukė
Susmulkinkite vieną anglies tabletę iki miltelių, sumaišykite su 2 valgomaisiais šaukštais natūralaus jogurto (geriausia – be jokių priedų) ir vienu šaukšteliu šviežiai spaustų citrinų sulčių. Tepkite masę ant veido, kai nudžius, nuplaukite šiltu vandeniu.
 

Šveitiklis iš aktyvintos anglies
Paimkite dvi tabletes aktyvintos anglies, įpilkite šaukštelį vandens. Palikite tokį mišinį keletui minučių, kol tabletės išputos. Tuomet į gautą skystį įpilkite po šaukštelį alijošiaus sulčių, medaus ir cukraus. Viską kruopščiai išmaišykite ir tepkite ant veido. Palikite kaukę 20–30 minučių, tuomet nuplaukite šiltu vandeniu.
 
Muilas su aktyvinta anglimi
Aktyvinta anglis – dažna gydomųjų muilų sudėtinė dalis. Tokia kūno priežiūros priemonė gerai pašalina nešvarumus ir ištraukia toksines medžiagas, ypač tinka aknei gydyti.
Tokio muilo galima pasigaminti ir patiems. Į paprastą šarminį mišinį įmaišykite aktyvintos anglies miltelių. Naują muilo gabalėlį galima suformuoti ištirpinus nealergizuojantį vaikišką muilą ir subėrę į jį miltelius.


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Nugaros smegenų navikas kėsinosi į gyvybę

  Nugaros smegenų navikas kėsinosi į gyvybę

  Telšiškė Kornelija Laurinavičiūtė (20 m.) jau vaikystėje žinojo turinti stuburo problemų, tačiau apie nugaros smegen...
  Gydytojas įspėja: pasaulyje kas 45 minutes dėl prostatos vėžio miršta po 1 vyrą

  Gydytojas įspėja: pasaulyje kas 45 minutes dėl prostatos vėžio miršta po 1 vyrą

  Lapkritis pasaulyje minimas kaip vyrų sveikatos mėnuo. Jo metu vyrai raginami atkreipti dėmesį į vieną pavojingiausių jų gyvybėms ...

  Budinti vaistinė


  Vaistininkai ragina SAM greičiau apsispręsti dėl skiepijimo vaistinėse

  Vaistininkai ragina SAM greičiau apsispręsti dėl skiepijimo vaistinėse

  Lietuvoje prasidėjus gripo sezonui į pacientų skiepijimą vis dar negali įsitraukti šalies vaistinės. Lietuvos vaistinių aso...
  „Camelia“ dar labiau sumažino medicininių kaukių kainą

  „Camelia“ dar labiau sumažino medicininių kaukių kainą

  Vienas didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ ketvirtadienį skelbia, kad visą spalį klientams suteiks galimybę apsaugin...

  Sveika šeima


  „Studentų maistas“ – ne vaistas

  Ne veltui džiovintų vaisių ir riešutų mišinys pramintas „studentų maistu“. Mitybos specialistė Vaida Kurpienė sako juose dažnai rasite didelę dozę pridėtinio cukraus (tai, ko reikia kremtant mokslus pernakt). Taigi maišelis riešutų popiet tikrai nėra nekaltas ir sveikuoliškas užkandis, k...

  Sveikatos horoskopas


  Spalio 12 - 18 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Nobelio medicinos premija paskirta virusologams H. Alteriui, Ch. Rice'ui ir M. Houghtonui

  Šių metų Nobelio premija už pasiekimus medicinos srityje atiteko amerikiečiams Harvey J. Alteriui (Harviui Dž. Alteriui) ir Charlesui M. Rice'ui (Čarlzui M. Raisui), taip pat britui Michaelui Houghtonui (Maiklui Hotonui).

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kiek vorų jau suvalgėte?
  Henrikas Vaitiekūnas Kiek vorų jau suvalgėte?
  Šiuo metu šeimos gydytojai tapę beteisiais raštininkais
  Viktorija Andrejevaitė Šiuo metu šeimos gydytojai tapę beteisiais raštininkais
  Kas nepažįsta laikrodžių?
  Henrikas Vaitiekūnas Kas nepažįsta laikrodžių?

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica