Aktyvinta anglis – ir grožiui puoselėti

Aigustė Tavoraitė
2016-02-26
Pasirodo, aktyvinta anglis, puikiai padedanti sunegalavus skrandžiui, gali pasitarnauti ir puoselėjant grožį. Šis natūralus produktas giliai išvalo poras ir nedžiovina odos, veiksmingai naikina bakterijas ir šalina riebalus. Taigi aktyvintos anglies kaukės – gera profilaktinė spuogų priemonė nuo spuogų ir inkštirų.
Aktyvinta anglis – ir grožiui puoselėti
Aktyvinta anglis tinka bet kokios odos savininkėms, retai sukelia alergines reakcijas. Aišku, visada verta dėl to pasitikrinti – užtepkite mišinio ant rankos ir išlaukite 24 valandas.

Šios kaukės labai panašios į molio, tačiau anglis yra švaresnis produktas. Norint pasiekti džiuginančio rezultato jas reikėtų daryti 1–2 kartus per savaitę. Aktyvinta anglis tinka bet kokios odos savininkėms, retai sukelia alergines reakcijas. Aišku, visada verta dėl to pasitikrinti – užtepkite mišinio ant rankos ir išlaukite 24 valandas. Be to, būkite atidžios: anglis lengvai tepa, gali palikti dėmių ant drabužių ir odos. Tačiau nešvarumai lengvai pašalinami. Prieš gamindamos kaukes, atsižvelkite į galimą jautrumą konkretiems jų ingredientams.
 

Aktyvintos anglies kaukė
Pasiruoškite vieną arbatinį šaukštelį aktyvintos anglies, viena šaukštelį alijošiaus gelio arba sulčių, vieną šaukštelį paprasto arba rožių vandens, 5 lašus arbatmedžio aliejaus, vieną žiupsnį jūros druskos. Tuomet viską sumaišykite ir tepkite ant veido plonu sluoksniu. Kai kaukė išdžius, nuplaukite ją šiltu vandeniu.
 
Lengvai valanti veido kaukė
Susmulkinkite vieną anglies tabletę iki miltelių, sumaišykite su 2 valgomaisiais šaukštais natūralaus jogurto (geriausia – be jokių priedų) ir vienu šaukšteliu šviežiai spaustų citrinų sulčių. Tepkite masę ant veido, kai nudžius, nuplaukite šiltu vandeniu.
 

Šveitiklis iš aktyvintos anglies
Paimkite dvi tabletes aktyvintos anglies, įpilkite šaukštelį vandens. Palikite tokį mišinį keletui minučių, kol tabletės išputos. Tuomet į gautą skystį įpilkite po šaukštelį alijošiaus sulčių, medaus ir cukraus. Viską kruopščiai išmaišykite ir tepkite ant veido. Palikite kaukę 20–30 minučių, tuomet nuplaukite šiltu vandeniu.
 
Muilas su aktyvinta anglimi
Aktyvinta anglis – dažna gydomųjų muilų sudėtinė dalis. Tokia kūno priežiūros priemonė gerai pašalina nešvarumus ir ištraukia toksines medžiagas, ypač tinka aknei gydyti.
Tokio muilo galima pasigaminti ir patiems. Į paprastą šarminį mišinį įmaišykite aktyvintos anglies miltelių. Naują muilo gabalėlį galima suformuoti ištirpinus nealergizuojantį vaikišką muilą ir subėrę į jį miltelius.


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Profesorius R. Kėvalas paneigia mitus apie skiepus ir meningokoką B

  Profesorius R. Kėvalas paneigia mitus apie skiepus ir meningokoką B

  Jeigu vaiko imuninė sveikata bus stipri, jis nesusirgs meningokokine B tipo infekcija. Skiepus per COVID-19 pandemiją galima atidė...
  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Kokios apimties chirurginė operacija gydant krūties vėžį būtų optimali? Į šį klausimą bandys atsakyti Europos šalių,...

  Budinti vaistinė


  Šalies vaistininkai mini profesinę šventę

  Šalies vaistininkai mini profesinę šventę

  Rugsėjo 25 d. – tarptautinė vaistininkų diena. Profesinę šventę minintys vaistininkai neslepia, kad šie metai ...
  Farmakotechnikai be darbo – gyventojai be vaistinių

  Farmakotechnikai be darbo – gyventojai be vaistinių

  Nuo kitų metų įsigaliosianti Farmacijos įstatymo nuostata, skelbianti, kad vaistinėje fiziškai turi būti ne mažiau kaip vie...

  Sveika šeima


  Meilė – ne spermatozoido ir kiaušidės susitikimas

  „Tie, kurie galvoja, kad gali gyventi gerai ir vieni, nemoka mylėti – jie nepažįsta nei meilės rizikos, nei pasitenkinimo ja“, - psychologies.ru interviu sako psichologas, rašytojas, Ž.Lakano mokinys Jacques-Alain Miller.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  R.B.Ginsburg: liberalų ikoną sustabdė tik vėžys

  Jungtinių Valstijų Aukščiausiojo Teismo teisėja Ruth Bader Ginsburg (1933-2020) – kovos už demokratiją ir liberalias idėjas simbolis. Ilgus metus ji grūmėsi ir už savo gyvybę. Tačiau galiausiai nusileido per daugiau nei dešimtmetį nepailsusiam varžovui – kasos vėžiui. Jos gyvybė užgeso rugsėjo 18-tą, tačiau ...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica