Agnė Gilytė: moterys mažiau apsikrauna daiktais

Agnė Bulanavičienė
2021-10-28
Žinoma Lietuvos stilistė Agnė Gilytė, prieš ketverius metus išleidusi prekės ženklą ,,Capsule by Agnė Gilytė“ sako pastebinti sąmoningesnį bei tvaresnį moterų požiūrį į madą, makiažą, šukuoseną. Lietuvės, pasak stilistės, vis dažniau pirmenybę teikia drabužių kokybei, todėl renkasi įsigyti vieną kokybišką rūbą vietoj kelių pigesnių.
Agnė Gilytė: moterys mažiau apsikrauna daiktais
A.Gilytės naujas projektas „Tas pats drabužis – skirtingas gyvenimas“

- Agne, kaip apibūdintumėte spintos kapsulės koncepciją?
- Spintos kapsulė yra toks požiūris į spintą, kai jums tinkančių drabužių nėra daug, tačiau jie tinka jums pagal figūros tipą, spalviškai, pagal kirpimą. Individualiai jums parenkami tinkami audiniai, kad būtų lengva derinti tarpusavyje. Pateiksiu antipavyzdį: margas švarkas, gėlėtos palaidinės ar languotos pėdkelnės sunkiai galėtų būti spintos kapsulės dalimi, kadangi yra sunkiai tarpusavyje derinami daiktai. Taigi, trumpiau sakant, spintos kapsulė – tai baigtinis daiktų kiekis, iš kurių būtų galima sukurti maksimalų derinių skaičių.

 
- Kokie gaminiai iš jūsų kuriamo prekinio ženklo ,,Capsule by Agnė Gilytė” populiariausi, labiausiai mylimi klienčių?
- Kalbant apie rudens sezoną, tai būtų balti klasikiniai marškinėliai, juodas klasikinis švarkas, baziniai balti marškiniai, kurie yra šiek tiek didinti, pagaminti iš „vyriškos“ – storesnės ir standesnės – medvilnės. Skolinamės elementus iš skirtingų stilistikų, kad sukurtume maksimaliai universalų ir kuo didesnei auditorijai patrauklų produktą. Kadangi planuojame, jog klientės mūsų rūbus dėvės ilgai, nuolat juos derins tarpusavyje, jų kokybė, žinoma, turi būti itin gera – kad būtų atsparūs skalbimui ir lyginimui.
 
- Kiek domėjausi, į jūsų kuriamų drabužių sudėtį įeina ir kašmyras, taigi renkatės tikrai aukščiausios kokybės audinius...
- Taip, tačiau norėčiau pridurti, jog kašmyras yra pakankamai lepi medžiaga, reikalaujanti nemažai priežiūros, taip pat linkusi į pasiburbuliavimą. Galėčiau išskirti ir vieną praktišką audinį, kurį taip pat siūlome – vilną su truputėliu elastano arba poliesteriu. Toks audinys nesiburbuliuoja, nesitampo, išskalbus greičiau džiūva.

 
- Kelintus metus jau gyvuoja “Capsule by Agnė Gilytė”?
- Mūsų prekiniam ženklui ką tik pradėjo eiti ketvirtieji metai. Tiesa, įdomumo dėlei galiu atskleisti, jog mūsų asortimente yra tam tikra dalis rūbų, kurie nesikeičia, tai yra nusipirkus juos prieš trejus metus, asortimente rasite tokius pačius ir šiandien. Tai – kelnės, švarkas, marškiniai, marškinėliai, kelios suknelės. Šie rūbai – pamatų pamatas, be kurio neįsivaizduoju nė vienos spintos. O kita siūlomo garderobo dalis yra nauja spintos kapsulė, besikeičianti kas sezoną. Tarkime, šį rudenį pasiūlėme liemenę, pernai – golfus, o pavasarį turėsime margas sukneles. Šie daiktai tinka, jei nori atsinaujinti, papildyti jau turimą spintos pagrindą.
Beje, pastebiu, kad moterys mažiau apsikrauna daiktais. Gerai pasveria, ar naujas pirkinys tiks prie jau turimų drabužių, ar jis bus kokybiškas, neišsitampys jau po pirmo skalbimo. Taip pat džiugina tai, kad lietuvės aklai nebesivaiko mados tendencijų – nebesirengia rūbo tik todėl, kad jis tą sezoną populiarus. Matau, kad moterys ima mąstyti itin praktiškai ir dėl to daug išlošia: rinkdamosi kokybiškesnius daiktus, sutaupo ne tik pinigų, bet ir laiko – kokybiškus audinius prižiūrėti lengviau, jie ilgiau tarnauja. Kam pirkti vienus pigius marškinėlius, jei už dviejų kainą jau galima įsigyti kokybišką produktą?!
 
- Sugrįžkime prie bendro moters įvaizdžio. Pastebite jo pasikeitimų?
- Pastebiu, kad moterų makiažai, šukuosenos, netgi aprangos stilius paprastėja, ir tai džiugina akį. Makiažas tapo lengvesnis, moterys tiek daug nebesipudruoja veido, atsisako priaugintų blakstienų. Jaučiasi toks išlengvėjimas, supaprastėjimas. Švarūs plaukai bei veido oda man daug gražiau nei šukuosena, pripurkšta lako, ar ryškus makiažas, kai moteris jau nebepanaši į save.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Nugalėjo cholesterolio baubą

  Nugalėjo cholesterolio baubą

  Šios istorijos nebūtų, jei penkiasdešimtmetis uteniškis Andrius nebūtų šiek tiek linkęs į hipochondrij...
  Danutė Baliūnienė: pacientus pažįstame iš balso

  Danutė Baliūnienė: pacientus pažįstame iš balso

  Gegužės pradžioje grįžo tradiciniai Nusipelniusio Lietuvos gydytojo apdovanojimai. Tarp garbės ženklu apdovanotųjų – V&scaro...

  Budinti vaistinė


  Ministerija skatins rinktis tik pigiausius vaistus

  Ministerija skatins rinktis tik pigiausius vaistus

  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) siūlo keisti kompensuojamųjų vaistų kainodarą, kuria skatintų pacientus rinktis tik vaistus s...
  Kaukės nebėra privalomos, bet vaistininkai pataria neskubėti jų nusiimti

  Kaukės nebėra privalomos, bet vaistininkai pataria neskubėti jų nusiimti

  Nuo šiandien įsigaliojus tik rekomendacijai, o ne būtinybei viešose vietose dėvėti medicinines kaukes, vaistininkai ...

  Sveika šeima


  Socialinių tinklų magija

  Keli mygtukų paspaudimai ir žiūrėk, ekrane galima pamatyti širdžiai mielą veidą. Šiuolaikiniame pasaulyje, kai laiškai nuo vienos šalies iki kitos nekeliauja kelis mėnesius, galima santykius palaikyti per atstumą. Ir nors socialiniai tinklai įneša į kasdienį gyvenimą nemažai naudos, kartu gali ir pa...

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Moterų teisės vyrų politiniame žaidime

  Šiandien Jungtinės Amerikos Valstijos siūbuoja ant lyno, nuo kurio nukritus nukentės pusė šalies populiacijos. Penki šalies teisėjai, iš kurių net keturi vyrai, pareiškė, kad 1973 m. abortus legalizavęs „Roe v. Wade“ Aukščiausiojo teismo sprendimas tikėtina, kad bus panaikintas.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kenedis džiunglėse, Šekspyras Stokholme
  Henrikas Vaitiekūnas Kenedis džiunglėse, Šekspyras Stokholme
  Henrikas Vaitiekūnas Cigarečių istorijos
  Biocheminė meilė
  Henrikas Vaitiekūnas Biocheminė meilė

  Naujas numeris