Agnė Gilytė: moterys mažiau apsikrauna daiktais

Agnė Bulanavičienė
2021-10-28
Žinoma Lietuvos stilistė Agnė Gilytė, prieš ketverius metus išleidusi prekės ženklą ,,Capsule by Agnė Gilytė“ sako pastebinti sąmoningesnį bei tvaresnį moterų požiūrį į madą, makiažą, šukuoseną. Lietuvės, pasak stilistės, vis dažniau pirmenybę teikia drabužių kokybei, todėl renkasi įsigyti vieną kokybišką rūbą vietoj kelių pigesnių.
Agnė Gilytė: moterys mažiau apsikrauna daiktais
A.Gilytės naujas projektas „Tas pats drabužis – skirtingas gyvenimas“

- Agne, kaip apibūdintumėte spintos kapsulės koncepciją?
- Spintos kapsulė yra toks požiūris į spintą, kai jums tinkančių drabužių nėra daug, tačiau jie tinka jums pagal figūros tipą, spalviškai, pagal kirpimą. Individualiai jums parenkami tinkami audiniai, kad būtų lengva derinti tarpusavyje. Pateiksiu antipavyzdį: margas švarkas, gėlėtos palaidinės ar languotos pėdkelnės sunkiai galėtų būti spintos kapsulės dalimi, kadangi yra sunkiai tarpusavyje derinami daiktai. Taigi, trumpiau sakant, spintos kapsulė – tai baigtinis daiktų kiekis, iš kurių būtų galima sukurti maksimalų derinių skaičių.

 
- Kokie gaminiai iš jūsų kuriamo prekinio ženklo ,,Capsule by Agnė Gilytė” populiariausi, labiausiai mylimi klienčių?
- Kalbant apie rudens sezoną, tai būtų balti klasikiniai marškinėliai, juodas klasikinis švarkas, baziniai balti marškiniai, kurie yra šiek tiek didinti, pagaminti iš „vyriškos“ – storesnės ir standesnės – medvilnės. Skolinamės elementus iš skirtingų stilistikų, kad sukurtume maksimaliai universalų ir kuo didesnei auditorijai patrauklų produktą. Kadangi planuojame, jog klientės mūsų rūbus dėvės ilgai, nuolat juos derins tarpusavyje, jų kokybė, žinoma, turi būti itin gera – kad būtų atsparūs skalbimui ir lyginimui.
 
- Kiek domėjausi, į jūsų kuriamų drabužių sudėtį įeina ir kašmyras, taigi renkatės tikrai aukščiausios kokybės audinius...
- Taip, tačiau norėčiau pridurti, jog kašmyras yra pakankamai lepi medžiaga, reikalaujanti nemažai priežiūros, taip pat linkusi į pasiburbuliavimą. Galėčiau išskirti ir vieną praktišką audinį, kurį taip pat siūlome – vilną su truputėliu elastano arba poliesteriu. Toks audinys nesiburbuliuoja, nesitampo, išskalbus greičiau džiūva.

 
- Kelintus metus jau gyvuoja “Capsule by Agnė Gilytė”?
- Mūsų prekiniam ženklui ką tik pradėjo eiti ketvirtieji metai. Tiesa, įdomumo dėlei galiu atskleisti, jog mūsų asortimente yra tam tikra dalis rūbų, kurie nesikeičia, tai yra nusipirkus juos prieš trejus metus, asortimente rasite tokius pačius ir šiandien. Tai – kelnės, švarkas, marškiniai, marškinėliai, kelios suknelės. Šie rūbai – pamatų pamatas, be kurio neįsivaizduoju nė vienos spintos. O kita siūlomo garderobo dalis yra nauja spintos kapsulė, besikeičianti kas sezoną. Tarkime, šį rudenį pasiūlėme liemenę, pernai – golfus, o pavasarį turėsime margas sukneles. Šie daiktai tinka, jei nori atsinaujinti, papildyti jau turimą spintos pagrindą.
Beje, pastebiu, kad moterys mažiau apsikrauna daiktais. Gerai pasveria, ar naujas pirkinys tiks prie jau turimų drabužių, ar jis bus kokybiškas, neišsitampys jau po pirmo skalbimo. Taip pat džiugina tai, kad lietuvės aklai nebesivaiko mados tendencijų – nebesirengia rūbo tik todėl, kad jis tą sezoną populiarus. Matau, kad moterys ima mąstyti itin praktiškai ir dėl to daug išlošia: rinkdamosi kokybiškesnius daiktus, sutaupo ne tik pinigų, bet ir laiko – kokybiškus audinius prižiūrėti lengviau, jie ilgiau tarnauja. Kam pirkti vienus pigius marškinėlius, jei už dviejų kainą jau galima įsigyti kokybišką produktą?!
 
- Sugrįžkime prie bendro moters įvaizdžio. Pastebite jo pasikeitimų?
- Pastebiu, kad moterų makiažai, šukuosenos, netgi aprangos stilius paprastėja, ir tai džiugina akį. Makiažas tapo lengvesnis, moterys tiek daug nebesipudruoja veido, atsisako priaugintų blakstienų. Jaučiasi toks išlengvėjimas, supaprastėjimas. Švarūs plaukai bei veido oda man daug gražiau nei šukuosena, pripurkšta lako, ar ryškus makiažas, kai moteris jau nebepanaši į save.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  J.Čelutkienė: užaugau iki kitos pozicijos

  J.Čelutkienė: užaugau iki kitos pozicijos

  Vadovauti Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centrui, kuriame dirbantiems medikams tenka gydyti...
  Plaučių vėžiu susirgusi p. Adelė: „Maniau, kad tai vyksta ne su manimi“

  Plaučių vėžiu susirgusi p. Adelė: „Maniau, kad tai vyksta ne su manimi“

  Tai, kad serga plaučių vėžiu, 70-metė p. Adelė sužinojo tada, kai pajuto skausmą nugaroje. Šiandien moteris gydoma ir sako ...

  Budinti vaistinė


  Vaistinės siūlo sprendimus skubiai ieškantiems vaistų

  Vaistinės siūlo sprendimus skubiai ieškantiems vaistų

  Skubantiems ir po ilgos darbo dienos pavargusiems žmonėms kiekvienas laukimas eilėje prie kasos ar konkretaus vaisto ieškoj...
  Apklausa: 9 iš 10 žmonių svarbu, kad bent viena vaistinė veiktų šalia namų

  Apklausa: 9 iš 10 žmonių svarbu, kad bent viena vaistinė veiktų šalia namų

  Atšalus orams, vis daugiau žmonių ima varstyti vaistinių duris. Vaistininkai pastebi, kad lapkritį išaugus sergamumu...

  Sveika šeima


  „Swe­et lo­ve“: ro­ži­nės nuo­tai­kos ka­vi­nai­tė

  Kar­ma­zi­nų pi­lia­kal­nio Vil­niaus ra­jo­ne pa­pė­dė. Sau­lė­ta ru­dens po­pie­tė. Ke­lios šei­mos, ke­lios po­ros, ke­li šu­nys. Ir di­de­lis, iš to­li ma­to­mas raus­vas kios­ke­lis. Ke­...

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Pasaulio futbolo čempionato prabanga ir skurdas

  Pirmą kartą istorijoje FIFA pasaulio čempionatą rengia Kataras – 11 581 km² ploto turinti šalis Artimuosiuose Rytuose tarp Saudo Arabijos ir Persijos įlankos. Pirmosios grupių etapo rungtynės įvyko šią savaitę.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Vita non dolce
  Henrikas Vaitiekūnas Vita non dolce
  Visi operatoriai užimti
  Henrikas Vaitiekūnas Visi operatoriai užimti
  Apie santuoką iki mirtis išskirs
  Palmira Rudalevičienė Apie santuoką iki mirtis išskirs

  Naujas numeris