Pėsčiųjų perėjos privalo būti apšviestos!

www.lsveikata.lt
2015-11-19
Seimo Sveikatos komiteto pirmininkė, Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė, reaguodama į gyventojų prašymus ir nuogąstavimus dėl Vilniaus gatvėje esančios pėsčiųjų perėjos apšvietimo šalia Trakų geležinkelio stoties, kreipėsi į Trakų rajono savivaldybės merę ir administracijos direktorių.
Pėsčiųjų perėjos privalo būti apšviestos!

Gyventojų teigimu, tamsiu paros metu ši perėja šalia Trakų geležinkelio stoties yra neapšviesta, jos prieigos taip pat. Apšvietimo stulpai yra nutolę nuo minimos perėjos ir jos neapšviečia taip, kaip tai turėtų būti padaryta, todėl kyla grėsmė pėsčiųjų saugumui.

 
Šioje gatvėje dideli mašinų ir pėsčiųjų srautai, žmonės, atvykę į Trakus traukiniu, eina būtent per šią pėsčiųjų perėją, todėl būtina nedelsiant reaguoti ir imtis priemonių, kurios užtikrintų žmonių saugumą, garantuotų saugų pėsčiųjų ėjimą per perėją.
 
„Pastatant papildomą apšvietimą prie minėtos pėsčiųjų perėjos tiek pėstieji, tiek transporto priemonių vairuotojai jaustųsi saugesni, kai ši atkarpa būtų apšviesta ir jos prieigos būtų matomos ne tik šviesiu paros metu, bet ir sutemus. Užtikrinant pėsčiųjų saugumą, pėsčiųjų perėjos privalo būti apšviestos!“ – teigė Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė D.Mikutienė.Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Kone 45 metus gydytoju akušeriu dirbantis Ričardas Daunoravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir...
  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Jums tinkanti arbata gali atnešti daug naudos

  Arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį, sakė senovės persų gydytojas Avicenna. Kada kokią arbatą gerti, kaip ją paruošti, pasakoja prekybos tinklo „Skonis ir kvapas“ atstovas, arbatos žinovas Andrius Žilinskas.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  PAR virusas griebė už gerklės

  Statistiniais duomenimis, apie COVID-19 plitimą pasaulyje besidalijanti informacinė svetainė „Worldometers“ skelbia, jog Pietų Afrikos Respublika (PAR) pašoko į 15 vietą ir susirgimų skaičiumi toliau vejasi tokias šalis kaip Lenkija, Meksika bei Argentina. Panašu, jog ir vakcinacijos procesai šalyje klimpsta, o ligoninės nebes...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Informacijos disbalansas
  Henrikas Vaitiekūnas Informacijos disbalansas
  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica