„Palangos ruonių“ šventėje į šaltą Baltiją nėrė ir A.Veryga

DELFI
2017-02-20
Šeštadienį Palangoje susirinkusiai daugiatūkstantinei miniai žmonių atrakcija tapo ir stebėti tradicines sveikuolių maudynes Baltijos jūroje. Tradicinėje šventėje „Palangos ruoniai“ į bangas šoko keli šimtai žmonių, tarp jų – ir sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
„Palangos ruonių“ šventėje į šaltą Baltiją nėrė ir A.Veryga

„Tai jau penktas kartas, kai Palangoje kartu su kitais sveikuoliais maudausi jūroje. Kiekvieną rytą grūdinuosi, maudausi po šaltu dušu, todėl tokios maudynės jūroje manęs visai negąsdina, man smagu ir ypač, kai tokia didelė kompanija“, – išlipęs iš jūros pakiliai nusiteikęs buvo A.Veryga. Seimo narys, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis vylėsi, jog kasmet žmonių šiose maudynėse vis daugės. „Pažiūrėkite, kiek žmonių į mus žiūri. Tikiu, kad visi jie nori pabandyti žiemą išsimaudyti jūroje. Raginu išdrįsti tai padaryti“, – kalbėjo D.Kepenis. 


Anksčiau viešojoje erdvėje buvo pasirodžiusi informacija, kad masinėse sveikuolių maudynėse turėtų dalyvauti ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Su šia partija į Seimą pateko ir D. Kepenis. Tačiau R. Karbauskio tarp „ruonių“ nebuvo. „Jam atsirado kitų reikalų“, – šia tema ne itin norėjo kalbėti D.Kepenis.
 
Masines sveikuolių maudynes stebėję smalsuoliai apgulė visą Palangos tiltą, kopas, kad kuo geriau matytų, kaip maždaug du šimtai vadinamųjų ruonių neria į ledines bangas. Tarp jų buvo ir vaikų, ir paauglių, ir garbaus amžiaus žmonių. Baltijos jūroje vandens temperatūra šių metu siekia apie 4 laipsnius šilumos, o šeštadienį ant kranto termometro stulpeliai rodė vos kiek aukščiau nulio. Didžiosios maudynės Palangoje žiemą vyksta jau daugiau nei 20 metų.

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

Komentarai

   Gydytojas ir pacientas


   Drąsa šypsotis – tik po operacijos

   Drąsa šypsotis – tik po operacijos

   Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...
   Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

   Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

   Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...

   Budinti vaistinė


   Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

   Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

   Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
   Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

   Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

   Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

   Sveika šeima


   Saugo nuo viruso, bet kenkia odai

   Nors kaukės – viena pagrindinių apsaugos priemonių nuo koronaviruso, ilgai dėvimos jos gali paskatinti aknės bei kitų odos problemų atsiradimą. Aktualūs patarimai šia tema – iš medicinos kosmetologės Akvilės Martinkutės lūpų.

   Sveikatos horoskopas


   Rugsėjo 14-20 d.

   Avi­nas
   Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

   Pakalbėkim apie tai


   Svetur


   A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

   Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

   Redakcijos skiltis


   Komentarai


   Kaip sustabdyti laiką?
   Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
   Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
   Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
   Arbata. Pirma dalis
   Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

   Naujas numeris


   Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica