LR Prezidento taurės finalinis konkursas EURO FIT

www.lsveikata.lt
2016-11-18
Lapkričio 20 dieną, 10 valandą, Kaune, lengvosios atletikos manieže, Aušros g. 42,  jūsų laukia jau tradiciniais tapę Lietuvos sveikuolio rinkimai nauju pavadinimu: EURO FIT konkursas.
LR Prezidento taurės finalinis konkursas EURO FIT

Kiekvienų metų rudenį aktyviausi sveikuolių klubai ir ne tik jie bendradarbiaudami su sporto centrais ir savivaldybių sporto skyriais savo miestuose ir rajonuose rengia fizinio kūno įvertinimo konkursus pagal EUROFIT ir EGREPA testus. Šiauliuose net yra įsteigta mero taurė konkursui „Šiaulių sveikuolis“, kuris sėkmingai vyksta jau devynerius metus.
 

2011 metais Šiauliuose dalyvavo rekordinis skaičius šiauliečių – 906. Kiekvienais metais susidomėjimas šiuo renginiu Šiauliuose auga. Panevėžio, Birštono, Prienų, Kuršėnų, Druskininkų miestai taip pat surenka gausų būrį atrankinių turų dalyvių. Geriausius rezultatus demonstruojantys žmonės iš įvairių Lietuvos miestų lapkritį atvyksta į finalinį konkursą EURO FIT kuris seniau vadinosi „Lietuvos sveikuolis“ Kaune, kurį rengia Lietuvos sveikuolių sąjunga kartu su Asociacija „Sportas visiems“, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos tautiniu Olimpiniu komitetu.
 
Pati pagrindinė konkurso EURO FIT idėja – skatinti judėti, varžytis ir atrasti miestuose bei rajonuose sveikiausius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą. Tai lyg ir ištvermės patvirtinimas, jos pademonstravimas kitiems, palenktyniavimas tarpusavyje, džiaugsmas ne tik savo, bet ir kito pergale. Kartu tai - puiki proga Lietuvos kūno kultūros akademijos studentams ir sporto savanoriams pasipraktikuoti ir įgyti patirties tokių renginių organizavime.
 
Finalinis konkursas sutraukia apie 300 dalyvių iš visos Lietuvos. Jame vyrai ir moterys varžosi 18-oje amžiaus grupių. Renginį padeda organizuoti Kūno kultūros ir sporto departamentas, Asociacija „Sportas visiems“.
Bendrieji nuostatai

Eurofit testo nuostatai
Egrepa testo nuostatai
Paraiska dalyvaujantiems. Būtina atsiųsti užpildytą: sveikuolis2013@gmail.com
Dalyvio kortelė
Svorio ir ūgio tvarkaraštis.

Informacija teikiama el. paštu simonas@sveikuoliai.lt arba tel.  864839931


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...
  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...

  Budinti vaistinė


  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

  Sveika šeima


  Saugo nuo viruso, bet kenkia odai

  Nors kaukės – viena pagrindinių apsaugos priemonių nuo koronaviruso, ilgai dėvimos jos gali paskatinti aknės bei kitų odos problemų atsiradimą. Aktualūs patarimai šia tema – iš medicinos kosmetologės Akvilės Martinkutės lūpų.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

  Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Arbata. Pirma dalis
  Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica