„Jogos dienos 2016“ – natūralus sveikatos palaikymas taupo mūsų laiką ir pinigus

www.lsveikata.lt
2016-09-02
Trečią kartą Kaune ir antrą – Vilniuje vyks natūralios sveikatos ir jogos festivalis – „Jogos dienos 2016“.
„Jogos dienos 2016“ – natūralus sveikatos palaikymas taupo mūsų laiką ir pinigus

Joga – gyvenimo būdas, tyrinėjantis įvairias žmogaus gyvenimo sritis, tokias kaip sportas, kvėpavimas, psichologija, dvasinės vertybės. Žmogus – tai sudėtinga vientisa sistema, kuriai neužtenka vien tik fizinių pratimų – reikalingas kompleksiškumas – visų, palaikančių harmoniją, praktikų dermė. Dabartiniu laikotarpiu, kai toks greitas gyvenimo tempas ir didžiulis informacijos srautas, ypač reikalinga tyrinėti save, nes tik taip galima pasiekti vidinę ramybę ir tapti harmoningu, tikina organizatoriai.
 
Festivalio organizatoriai teigia, jog natūralus sveikatinimasis padeda sutaupyti laiką ir pinigus. Visi nori turėti gerą sveikatą, o tam būtina pasidomėti efektyviomis sveikatos palaikymo praktikomis, kurios įprasmina gyvenimo tėkmę ir aiškiai nubrėžia tikslus. Siūlomos praktikos nėra panacėja nuo visų ligų – tai veikiau prevencinė priemonė, slopinanti įvairius negalavimus, sutvirtinanti organizmą tam, kad išvengtume nepageidaujamų ligų ir bendrai pagerintume visus gyvybiškai svarbius procesus, kurie vyksta veikiant centrinei nervų sistemai.

 
Tradiciniu festivaliu tapęs, rūpintis savo kūnu, protu ir siela siūlantis festivalis kviečia ir mažus, ir didelius, ir naujokus, ir nuolatinius lankytojus. Šiemet festivalis žada rekordinį iki šiol apsilankiusiųjų žmonių skaičių – penkis tūkstančius lankytojų. Pagrindinis festivalio skiriamasis bruožas – daugybė skirtingų teorinių ir praktinių užsiėmimų – nuo vandens piešimo ir mandalų gamybos iki kinų, tibeto ir ajurvedos medicinos.
 
Pagrindinis uždavinys festivaliui – supažindinti lankytojus su įvairiomis praktikomis ir suteikti galimybę panaudoti išmoktus metodus praktikoje, kasdieninėje veikloje. Svarbu pabrėžti, jog visos praktikos – sveikatinimosi priemonės, kurios moko, kaip gyventi, kad sirgtume rečiau ir palaikytume tvirtos sveikatos stabilumą.
 
Paklausti dėl įvairių praktikų saugumo organizatoriai teigia, kad tarp gausios įvairių praktikų pasiūlos sau pakenkti sunku, tačiau yra keletas pavojų, pvz. jogos asanose – jei atliekate praktikas traumos metu, blogos fizinės sveikatos, nesate pasitarę su gydytoju ar pratimus atliekate ne pagal instrukciją. Būtina žinoti, kokius pratimus atliekame, ar galima atlikti pasirinktus pratimus, ar jie saugūs pagal individualią žmogaus būseną. Bet kokiu atveju kiekvienas mokytojas prieš pradėdamas užsiėmimą trumpai supažindina dalyvius su pratimais.
 

Reiki, cigūnas, garso terapija, sąmoningas kvėpavimas, meditacija, holistinė medicina – tai tik nedidelė dalis to, su kuo susidursite festivalyje ir tik pabandžius bei susipažinus iš arčiau galima atrasti tai, kas artima ir tinkama kiekvienam individualiai.
 
Organizatoriai siekdami užimti tėvelių vaikus skirs mokytojų grupę, kuri prižiūrės mažuosius.
Kadangi praktikų pasiūla didelė, kiekvienas galės pasirinkti sau tinkamą ir prieinamu metu apsilankyti pasirinktame užsiėmime.
 
Festivalyje ,,Jogos dienos 2016“  bus galimybė įsigyti įvairių su sveiku gyvenimo būdu susijusių prekių. Pilną renginio programą galima rasti svetainėje: www.jogosdienos.lt
Festivalis vyks spalio 14-16 dienomis Kaune, „Sporto halėje“, ir gruodžio 2-4 dienomis Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose.
 
Vaizdo anonsas: https://youtu.be/h3gKKUn6I_Q

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...
  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...

  Budinti vaistinė


  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

  Sveika šeima


  Saugo nuo viruso, bet kenkia odai

  Nors kaukės – viena pagrindinių apsaugos priemonių nuo koronaviruso, ilgai dėvimos jos gali paskatinti aknės bei kitų odos problemų atsiradimą. Aktualūs patarimai šia tema – iš medicinos kosmetologės Akvilės Martinkutės lūpų.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

  Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Arbata. Pirma dalis
  Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica