Tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitė (VILNIUS SUMMIT)

2016-06-26
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kviečia sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus: gydytojus, visuomenės sveikatos specialistus, bendrosios praktikos slaugytojus, sveikatos politikus ir savivaldybių gydytojus dalyvauti unikaliame renginyje – Tarptautinėje Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitėje (VILNIUS SUMMIT), kuri vyks 2016 m. birželio 26 d. – liepos 1 d. Vilniuje. Renginio programoje – tarptautinė užkrečiamųjų ligų konferencija, virusologijos paskaitų kursas, apvalaus stalo diskusijos.

Renginys – viešas, truks 6 dienas: birželio 26 -27 d. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3), birželio 28-29d. viešbutyje „Karolina”, (Sausio 13-osios g. 2), birželio 30 - liepos 1 d. Vyriausybės rūmuose (Gedimino pr. 11) .

„Kviečiu dalyvauti ne tik medikus, bet ir studentus, nes tai unikali galimybė susitikti su tarptautinių organizacijų atstovais ir visame pasaulyje žinomais užkrečiamųjų ligų specialistais“, – sakė ULAC direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas.

Tarptautinės užkrečiamųjų ligų konferencijos tikslas – pristatyti ir aptarti įrodymais pagrįstą politiką, gaires, požiūrius ir geriausios praktikos pavyzdžius kovojant su užkrečiamosiomis ligomis Europos regione, tarp pranešėjų – Pasaulio sveikatos organizacijos, Europos ligų kontrolės ir prevencijos centro, kitų tarptautinių organizacijų atstovai, žymiausi užkrečiamųjų ligų specialistai.

Bus aptariamos aktualios šiuo metu temos – šiuolaikinės užkrečiamųjų ligų grėsmės Europoje – ir pasaulyje, pabėgėlių sveikatos priežiūros problemos, atsparumas antibiotikams ir infekcijų prevencija, vakcinomis valdomos ligos ir daug kitų.

Maloniai kviečiame dalyvauti (nemokamų vietų skaičius ribotas) bei iš konferencijos programos pasirinkti jus dominančias dalis pagal laiką ir temas. Kiekvienai konferencijos daliai bus išduodamas kvalifikacijos tobulinimo sertifikatas (nuo 16 iki 18 val.). Vieno sertifikato kaina – 10 EUR.

Renginio programa

Registracijos formą rasite čia.
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

    Gydytojas ir pacientas


    V.Kvedaras: buvo metas, kai laukdavau, kada tai greičiau baigsis

    V.Kvedaras: buvo metas, kai laukdavau, kada tai greičiau baigsis

    „Jaustis šimtu procentų geras negali niekada. Chirurgija gali pažerti ir pažeria įvairiausių netikėtumų“, &ndas...
    A.Šimaitis užsikrėtęs dviračių sportu

    A.Šimaitis užsikrėtęs dviračių sportu

    Klaipėdos universiteto ligoninės generalinis direktorius daktaras Audrius Šimaitis sako geriausiai galvą nuo įtemptų darbų ...

    Budinti vaistinė


    Vaistinėlė padės pasiruošti blogiausiam scenarijui

    Vaistinėlė padės pasiruošti blogiausiam scenarijui

    Vasaros sezonui įgaunant pagreitį, specialistai perspėja atkreipti dėmesį į kelionių vaistinėlės sudėtį – ją būtina ruo&scar...
    Istorijos dulkes nupūtus: neįprastos pokario vaistinės

    Istorijos dulkes nupūtus: neįprastos pokario vaistinės

    „Sperminas skystas – vartojamas prie bendro silpnumo, po infekcinių susirgimų, prie neurastenijos, prie širdies...

    razinka


    Sveika šeima


    Atsisakę dažiklių, išvengiate kur kas daugiau

    Iš naftos išgauti sintetiniai dažikliai siejami su lėtinėmis ligomis, padidėjusia vėžio ir neuroelgesio sutrikimų rizika, ypač vaikams. Tačiau ekspertai pabrėžia, kad dažikliai yra tik viena itin perdirbtų maisto produktų sudedamoji dalis. „Sintetinių maisto dažiklių pašalinimas automatiškai nepaverč...

    Pakalbėkim apie tai


    Svetur


    Svajonė gyventi ilgiau ir sveikiau – vis arčiau

    Senėjimą lėtinantis vaistas rapamicinas gali pailginti gyvenimą beveik taip pat veiksmingai kaip kalorijų ribojimas – teigiama naujame Rytų Anglijos universiteto mokslininkų tyrime.

    Redakcijos skiltis


    Komentarai


    Kognityvinis disonansas
    Henrikas Vaitiekūnas Kognityvinis disonansas
    Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
    Margarita Jankauskaitė Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
    Pagalbos mirti dilemos
    Paulius Skruibis Pagalbos mirti dilemos

    Naujas numeris