Geriausių ligoninių septynetukas

www.lsveikata.lt
2017-09-28
Reitinguoti, vertinti, sudarinėti vadinamuosius topus madinga ne tik kino pramonėje, šou versle ar paslaugų sferoje. Vienas užsienio tinklalapių pateikia geriausių pasaulio ligoninių septynetuką. Pasak reitingo sudarytojų, šiose ligoninėse gydytis norėtų kiekvienas pacientas.
Geriausių ligoninių septynetukas
Majo klinika. Ročesteris, Minesotos valstija, JAV Didžiausias privatus medicinos centras pasaulyje išaugo iš provincijos ligoninės, kurioje dirbo Viljamas V.Majas. Gydytojo talento ir jo sūnų geros vadybos dėka klinika netruko tapti garsia. Į ją gydytis važiuoja viso pasaulio pacientai. Majo klinikos sėkmės paslaptis – ypatingas santykis su pacientais ir komandinis darbas.



Džonso Hopkinso ligoninė, Baltimorė, JAV
Nacionaliniuose JAV reitinguose ši gydymo įstaiga jau daug metų puikuojasi sąrašo viršuje. Nuo 1889 m., kai buvo įkurta, ligoninė siekė pirmauti visose chirurgijos srityse.


 
Kriso Hani Baragwanath ligoninė, Johanesburgas, Pietų Afrika
Didžiausia užimamu plotu pasaulyje ligoninė – ji išsidėsčiusi daugiau nei 173 hektarų. Ligoninę sudaro 172 korpusai. Vienu metu gydymo įstaiga gali priimti 2964 pacientus, ligoninėje dirba 5 tūkst. gydytojų ir kito medicinos personalo.

 
Tarptautinė Bumrungrado ligoninė, Bankokas, Tailandas
Per pastaruosius šešerius metus Tailandas ypač daug investavimo į sveikatos apsaugą. Taip siekiama į šalį pritraukti kuo daugiau medicininių turistų. Viena didžiausių šalies gydymo įstaigų Bumrungrado ligoninė garsėja itin aukštos kvalifikacijos pagalba, naujausia įranga, liuks klasės palatomis ir įvairiakalbių vertėjų komanda.

 
Stenfordo universiteto ligoninė, Kalifornija, JAV

Ligoninė garsėja taikomomis naujausiomis technologijomis ir išskirtiniu aptarnavimu. Naujausi įstaigos korpusai stebina architektūriniais sprendimais. Kaip teigia gydymo įstaigos vadovai, nestandartiniai statiniai greitina tų, kurie gydomi jų viduje, sveikimą.



Vaikų ligoninė „Great Ormond Street“, Londonas, D.Britanija 
Seniausiai šalies vaikų ligoninei iki šiol padeda... Piteris Penas. 1829 m. škotų rašytojas ir dramaturgas James Matthew Barrie, kūrinio apie niekada nesuaugsiantį berniuką autorius, autorines jo teises perdavė šiai vaikų ligoninei. Taigi už naujausių gydymo metodų įsisavinimą ir modernių technologijų įsigijimą gydymo įstaiga pirmiausia yra dėkinga britų literatūros klasikai.

 

„Parkway“ ligoninė. Singapūras
Tai 16 ligoninių vienijanti gydymo įstaiga, turinti 3,3 tūkst. lovų. Ligoninė garsėja savo pediatrais ir neonatologais. Medicininiai turistai ją renkasi dėl estetinės chirurgijos.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

    Gydytojas ir pacientas


    V.Kvedaras: buvo metas, kai laukdavau, kada tai greičiau baigsis

    V.Kvedaras: buvo metas, kai laukdavau, kada tai greičiau baigsis

    „Jaustis šimtu procentų geras negali niekada. Chirurgija gali pažerti ir pažeria įvairiausių netikėtumų“, &ndas...
    A.Šimaitis užsikrėtęs dviračių sportu

    A.Šimaitis užsikrėtęs dviračių sportu

    Klaipėdos universiteto ligoninės generalinis direktorius daktaras Audrius Šimaitis sako geriausiai galvą nuo įtemptų darbų ...

    Budinti vaistinė


    Vaistinėlė padės pasiruošti blogiausiam scenarijui

    Vaistinėlė padės pasiruošti blogiausiam scenarijui

    Vasaros sezonui įgaunant pagreitį, specialistai perspėja atkreipti dėmesį į kelionių vaistinėlės sudėtį – ją būtina ruo&scar...
    Istorijos dulkes nupūtus: neįprastos pokario vaistinės

    Istorijos dulkes nupūtus: neįprastos pokario vaistinės

    „Sperminas skystas – vartojamas prie bendro silpnumo, po infekcinių susirgimų, prie neurastenijos, prie širdies...

    razinka


    Sveika šeima


    Atsisakę dažiklių, išvengiate kur kas daugiau

    Iš naftos išgauti sintetiniai dažikliai siejami su lėtinėmis ligomis, padidėjusia vėžio ir neuroelgesio sutrikimų rizika, ypač vaikams. Tačiau ekspertai pabrėžia, kad dažikliai yra tik viena itin perdirbtų maisto produktų sudedamoji dalis. „Sintetinių maisto dažiklių pašalinimas automatiškai nepaverč...

    Svetur


    Svajonė gyventi ilgiau ir sveikiau – vis arčiau

    Senėjimą lėtinantis vaistas rapamicinas gali pailginti gyvenimą beveik taip pat veiksmingai kaip kalorijų ribojimas – teigiama naujame Rytų Anglijos universiteto mokslininkų tyrime.

    Redakcijos skiltis


    Komentarai


    Kognityvinis disonansas
    Henrikas Vaitiekūnas Kognityvinis disonansas
    Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
    Margarita Jankauskaitė Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
    Pagalbos mirti dilemos
    Paulius Skruibis Pagalbos mirti dilemos

    Naujas numeris