Pacientų lauks mini bibliotekėlės

www.lsveikata.lt
2017-07-21
Kauno klinikų pacientai ir jų lankytojai netrukus sulauks naujovės – jau šį mėnesį pradės veikti pacientams ir jų lankytojams skirtos mini bibliotekėlės.
Pacientų lauks mini bibliotekėlės
Rinkti ir dovanoti šioms bibliotekėlėms ir kitoms socialinėms iniciatyvoms perskaitytas nebereikalingas knygas kviečiamos ir kitos įstaigos, įmonės, visi miestiečiai.

Privačios iniciatyvos dėka bendrojo naudojimo patalpose veiks nedidelės bibliotekėlės, kuriose esančias knygas besigydantieji ir juos lankantieji galės skaityti ir taip prasmingiau bei įdomiau praleisti laiką gydymo įstaigoje.
 
„Daugelis tikrai žinome kaip prailgsta laikas sveikstant, o ką jau kalbėti apie vaikus, kurie nenustygsta be įdomios veiklos. Knygų skaitymas padeda nukreipti mintis nuo galvojimo apie ligą ir padeda prasmingai leisti laiką", - teigė knygų lentynėles bibliotekėlėms suprojektavusios ir pagaminusios Kauno bendrovės „Trukmė" rinkodaros vadovė Reda Šventoraitytė.
 
Baldų gamybai skirtomis medžiagomis prekiaujanti įmonė iš viso padovanojo 15 lentynėlių, o knygomis jas užpildė prekybos miestelyje „Urmas" įsikūręs „Knygų fabrikas". Šiai iniciatyvai iš viso buvo skirta per 3000 knygų. Knygų papildymu, lentynėlių priežiūra ir toliau rūpinsis „Knygų fabrikas".
 
„Labai džiugu, kad galėjome nors šiek tiek prisidėti prie Kauno klinikų pacientų ir jų lankytojų gerovės. Kartu kviečiame prisijungti ir kitas įstaigas, įmones ir visus miestiečius rinkti ir dovanoti šioms bibliotekėlėms ir kitoms socialinėms iniciatyvoms perskaitytas nebereikalingas knygas", – sako „Knygų fabriko" vadovas Jonas Plenta.
 
Viena pirmųjų tokią iniciatyvą įmonės viduje paskelbė lentynėles Klinikų bibliotekėlėms padovanojusi bendrovė „Trukmė". „Įmonėje dirba 185 darbuotojai, kurių daugelis turi šeimas. Tikimės, kad dauguma jų mielai prisidės prie akcijos ir pasidalins perskaitytomis knygomis tiek suaugusiems, tiek mažiesiems skaitytojams ir taip galėsime reikšmingai prisidėti prie akcijomis dar ir pačiomis knygomis", - sakė R.Šventoraitytė.

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

Komentarai

   Gydytojas ir pacientas


   Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

   Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

   Pasislėpusi liga. Taip dauginę mielomą apibūdina trečius metus su ja gyvenanti šiaulietė Irma (51 m.). Kraujo vėžys atėmė i...
   Donatas Venskutonis: „Įprastinės chirurgijos šiuo metu liko nedaug“

   Donatas Venskutonis: „Įprastinės chirurgijos šiuo metu liko nedaug“

   LSMU Kauno ligoninės Bendrosios chirurgijos klinikos vadovas, abdominalinis chirurgas, koloproktologas prof. dr. ...

   Budinti vaistinė


   Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

   Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

   Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
   Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

   Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

   Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

   Sveika šeima


   Vyriškumui sušlubavus

   Kalbėti apie sutrikusią erekciją vyrams gali būti nejauku. Tačiau verta. O ypač gydytojo kabinete. Mat funkcijos sutrikimas gali prognozuoti ne tik su lytiniu gyvenimu susijusias sveikatos problemas. Apie tai pokalbis su profesoriumi, habilituotu medicinos mokslo daktaru Baliu Dainiu.

   Sveikatos horoskopas


   Gruodžio 14-20 d.

   Avi­nas
   Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

   Pakalbėkim apie tai


   Svetur


   Izraelio vakcinacija: palestiniečiai „ant ledo“

   Dar praėjusių metų gruodžio 19-ąją per televiziją gyvai transliuota Izraelio ministro pirmininko Benjamin Netanyahu vakcinacija nuo koronaviruso davė startą beveik visuotinam vakcinavimui. Per dvi savaites išganingos vakcinos sulaukė apie 12 proc. Izraelio gyventojų ir šalis pagarsėjo kaip viena greičiausiai vakcinuojan...

   Komentarai


   Tema ir būsimos potemės
   Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
   Pulti ant kelių? Taip!
   Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!
   Keistoji medicina
   Henrikas Vaitiekūnas Keistoji medicina

   Naujas numeris

   Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica