Naujiena gydytojams – darbo priemonės į namus

www.lsveikata.lt
2015-11-06
Važinėdami po mažesnius Lietuvos miestelius ir bendraudami su šeimos gydytojais, ne sykį girdėjome skundžiantis, jog darbui trūksta elementarių kasdienių darbo priemonių – jau baigia susidėvėti kelias dešimtis kartų per dieną į rankas imamas stetofonendoskopas, bet pakeisti jo nauju, per kurį girdėtųsi kur kas geriau, valdžia neskuba. Neretai medikai patys imasi iniciatyvos ieškoti patogių ir naujoviškų instrumentų. Didmiesčiuose veikiančiose privačiose klinikose dirbantys šeimos gydytojai taip pat dažnai jų ieško patys. Nuo šiol medicinos priemonių darbui paieška supaprastėjo – pirmojoje tokioje lietuviškoje specializuotoje elektroninėje parduotuvėje www.hifamed.lt galima rasti įvairiausių priemonių, reikalingų sklandžiam ir kokybiškam šeimos gydytojo darbui. Šios parduotuvės neriboja atstumas – prekes galima užsisakyti pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį.
Naujiena gydytojams – darbo priemonės į namus
„Mane sužavėjo platus asortimentas – daugelyje prekių kategorijų galima rinktis net iš kelių skirtingų modelių ar gamintojų produktų ir atrasti tai, kas priimtiniausia pagal poreikį ir galimybes,“ – teigia Vilniaus Naujamiesčio šeimos klinikos gydytoja Giedrė Astrauskaitė.“

www.hifamed.lt skiltyje „Šeimos gydytojui“, saugiai apsipirkti galima vos per kelias minutes. Naršydami naujojoje elektroninėje parduotuvėje, medikai ras ir savityros, pirmosios pagalbos prekių bei kruopščiai atrinktų, sveikam gyvenimo būdui tinkamų kosmetikos, higienos, vaikų ir visos šeimos sveikatai reikalingų prekių.
 

Žino, ko reikia gydytojams
www.hifamed.lt nuo kitų interneto parduotuvių skiriasi ne tik nišinėmis, profesionaliomis prekėmis, bet ir produktų parinkimo principais. Ši elektroninė parduotuvė – jau 21-ąjį gimtadienį neseniai šventusios, plataus spektro medicinos ir mokslo technologijas Lietuvoje diegiančios kompanijos „Interlux“ naujas projektas, sukurtas tiek gydytojams, tiek ir kitiems interneto vartotojams, ieškantiems itin aukštos kokybės prekių.
„Dirbame su gydytojais jau daugiau nei dvi dešimtis metų, todėl gerai žinome jų poreikius, išmanome kokybės standartus, turime daugiau nei 250 partnerių, tad gydytojams galime pasiūlyti geriausius produktus už prieinamą kainą“, – sako www.hifamed.lt vadovas Aivaras Pliauckys.
Pasak jo, būtent patirtis ir žinios leidžia atrinkti saugius, kokybiškus bei pačius efektyviausius sveikatą gerinančius produktus ir kasdieniam gydytojo darbui reikalingas priemones.
 
Medikams – kokybiški darbo įrankiai

Pasak gydytojos Giedrės Astrauskaitės, dirbančios naujausias mokslines technologijas propaguojančios ir inovatyviais gydymo metodais besiremiančios Vilniaus Naujamiesčio šeimos klinikos, naujoji elektroninė parduotuvė www.hifamed.lt jai buvo tikras atradimas, čia ji aptiko tiek šeimos gydytojo darbe labai svarbių – stetofonendoskopų, tiek pačių įvairiausių kitų šeimos gydytojo aksesuarų – kraujospūdžio ir pulso matuoklių, termometrų, diagnostinių šviestuvėlių, ausų plovimo priemonių, LOR, regos ir neurologinės apžiūros priemonių, svarstyklių ir ūgio matuoklių, slaugai skirtų prekių ir kitų kokybiškų darbo aksesuarų.
„Mane sužavėjo platus asortimentas – daugelyje prekių kategorijų galima rinktis net iš kelių skirtingų modelių ar gamintojų produktų ir atrasti tai, kas priimtiniausia pagal poreikį ir galimybes, – teigia gydytoja G.Astrauskaitė. – Parduotuvėje atradau man naują prekės ženklą – „MDF Instruments“. Šio gamintojo stetofonendoskopai pasižymi labai geromis akustinėmis savybėmis, o kainos – iš tiesų prieinamos.“
Pacienčių itin mėgiamą medikę sužavėjo ir „MDF Instruments“ firmos siūloma naujovė – spalvoti stetofonendoskopai. „Raudoni, violetiniai, mėlyni, geltoni, juodi ar kitokie, - „MDF Instruments“ stetofonendoskopus galima rinktis iš net 11 skirtingų galimų atspalvių. Turime ir vaikučių apžiūrai pritaikytų stetofonendoskopų su linksmų gyvūnėlių galvytėmis“, – pasakoja www.hifamed.lt vadovas A.Pliauckys ir priduria, jog stetofonendoskopų kainos internetinėje parduotuvėje svyruoja nuo keliolikos iki kelių šimtų eurų.
Čia dažnai būna nuolaidų, o stambesniems prekių užsakymams, kai tam tikrų priemonių nori įsigyti gydymo įstaigos, taikoma dar palankesnė kainodara ir nuolaidos.
 
Kiekvienas internautas ras gerų prekių sveikatai

Kaip pasakojo www.hifamed.lt vadovas A.Pliauckys, kiekvienas internautas, ne tik medikas, čia ras itin kokybiškų produktų, kurie reikalingi greitai, paprastai ir patikimai sveikatos savikontrolei, taip pat – pirmos pagalbos priemonių, kosmetikos, higienos prekių ar maisto papildų.
„Nuo dantų šepetėlio, šokoladuko su gerosiomis probiotinėmis bakterijomis, iki kūno sudėties analizatoriaus. www.hifamed.lt rasite įvairiausių kruopščiai atrinktų produktų, padėsiančių rūpintis jūsų ir jūsų šeimos sveikata“, – sako A.Pliauckys, kuris neslepia, kad toks greitai pasiekiamas, bet kokybiškas elektroninis asortimentas sparčiai auginasi naujų vartotojų greitas ir kasdien tampa populiaresnis.
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...
  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...

  Budinti vaistinė


  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

  Sveika šeima


  Saugo nuo viruso, bet kenkia odai

  Nors kaukės – viena pagrindinių apsaugos priemonių nuo koronaviruso, ilgai dėvimos jos gali paskatinti aknės bei kitų odos problemų atsiradimą. Aktualūs patarimai šia tema – iš medicinos kosmetologės Akvilės Martinkutės lūpų.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

  Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Arbata. Pirma dalis
  Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica