Vilniuje rengiamas tradicinis „Vilniaus 20 km bėgimas“

2016-10-15
Gerbiami organų donorystės ir transplantacijos proceso dalyviai,
 
Nacionalinis transplantacijos biuras kreipiasi į visus šio kilnaus ir itin humaniško proceso dalyvius – be Jūsų nuoširdaus darbo organų donorystės ir transplantacijos procesas nevyktų taip sklandžiai ar net iš viso būtų neįmanomas.

Dėkodami už nuoširdų darbą, visus Jus – gydytojus, laboratorijų darbuotojus, koordinatorius, sraigtasparnių pilotus, policininkus, muitininkus ir kt. – kviečiame drauge su mumis praleisti ir vieną Jūsų brangaus laisvalaikio dieną.
 
Šių metų spalio 15 dieną, šeštadienį, Vilniuje rengiamas tradicinis „Vilniaus 20 km bėgimas“. Starto ir finišo vieta – prie Baltojo tilto.

Pagrindinis šio bėgimo tikslas – propaguoti organų donorystę. Šiųmetinis bėgimas – jau trečiasis, rengiamas po organų donorystės vėliava. Bėgimas spalį rengiamas todėl, kad tą mėnesį kaip tik minima Pasaulinė organų donorystės ir transplantacijos diena.
 
2014-aisiais bėgime už organų donorystę dalyvavo būrys recipientų po transplantacijos operacijų. Pernai bėgančiųjų gretas papildė keli gydytojai, taip pat – kelios dešimtys medicinos studentų – būsimųjų gydytojų, kurie, tikimės, ateityje tęs kilnias donorystės ir transplantacijos tradicijas.
 
Norintiems dalyvauti bėgime svarbiausia – trys dalykai:
1) palaikyti organų donorystės idėją;
2) rasti grupelę kolegų bendraminčių, kuriuos ši altruistinė idėja taip pat „veža“;
3) pasiryžti įveikti 3,5 km, 10 km ar 20 km (pasirinktinai) distanciją (galima rinktis ir šiaurietiško ėjimo rungtį – 3,5 km arba 10 km).

 
Atminimo medalius gauna kiekvienas dalyvis, nesvarbu, kada beatbėgtų. Ir kiekvieno dalyvio numerį puošia užrašas „Aš bėgu už organų donorystę“.
 
Tad jei laisvalaikiu mėgstate bėgti, kviečiame „bėgti ne šiaip“, o už kilnią organų donorystės idėją.
 
Tiems, kas norėtų būti užregistruotas bėgime, reikėtų elektroniniu paštu  loreta.cesniene@transplantacija.lt
apie save pateikti tokius duomenis: vardas, pavardė, gimimo data (metai, mėnuo, diena), miestas, kuriame gyvenate, rungtis (kokią distanciją planuojate bėgti: 20 km; 10 km; 3,5 km; šiaurietiškas ėjimas: 10 km; 3,5  km).
 
SVARBU: bėgimo organizatoriai pažadėjo, kad tiems, kuriuos bėgimui užregistruos Nacionalinis transplantacijos biuras, patiems už bėgimą mokėti NEREIKĖS.

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Kone 45 metus gydytoju akušeriu dirbantis Ričardas Daunoravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir...
  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Jums tinkanti arbata gali atnešti daug naudos

  Arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį, sakė senovės persų gydytojas Avicenna. Kada kokią arbatą gerti, kaip ją paruošti, pasakoja prekybos tinklo „Skonis ir kvapas“ atstovas, arbatos žinovas Andrius Žilinskas.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  PAR virusas griebė už gerklės

  Statistiniais duomenimis, apie COVID-19 plitimą pasaulyje besidalijanti informacinė svetainė „Worldometers“ skelbia, jog Pietų Afrikos Respublika (PAR) pašoko į 15 vietą ir susirgimų skaičiumi toliau vejasi tokias šalis kaip Lenkija, Meksika bei Argentina. Panašu, jog ir vakcinacijos procesai šalyje klimpsta, o ligoninės nebes...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Informacijos disbalansas
  Henrikas Vaitiekūnas Informacijos disbalansas
  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica