Šeimoms Kretingoje – nemokami užsiėmimai

2014-09-25
Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras neapsiriboja veikla uostamiestyje. Rugsėjo 25 d., ketvirtadienį, įstaiga organizuoja užsiėmimą Kretingoje, kuris skirtas besilaukiančioms moterims bei mažylius auginančioms mamoms ir tėčiams. Renginio dalyviai gaus naudingos informacijos apie kūdikių bei vaikų odos priežiūrą.
Šeimoms Kretingoje – nemokami užsiėmimai

Gyventojus konsultuos ir į rūpimus klausimus atsakys gydytoja dermatovenerologė Jurgita Dagilienė. Paskaitos iš ciklo „Auginu sveiką ir laimingą vaiką“ metu bus galima sužinoti, kaip saugoti vaikų odą per karščius, kaip ją prižiūrėti šaltuoju metų laiku, ką reikėtų žinoti apie odos dermatitus, vaikų prakaitines, kada atkreipti dėmesį į vaikų apgamus. Kretingiškiai kviečiami atsivesti ir savo mažuosius, nes užsiėmimas vyks vaikų žaidimų kambaryje „Karapūzas“, tad kol suaugusieji semsis žinių, jų atžalos su bendraamžiais galės susirasti įdomios veiklos.
Ciklo „Auginu sveiką ir laimingą vaiką“ renginiai – nemokami. Kadangi užsiėmimai vyksta gan neformalioje aplinkoje, tėvai turi progą ne tik papildyti naudingos informacijos bagažą, bet ir pabendrauti vieni su kitais, susipažinti, pasidalinti vertinga patirtimi.
Užsiėmimas „Kūdikių ir vaikų odos priežiūra“ vyks rugsėjo 25 d. 16 val. Būtina registracija el. p. rasa@sveikatosbiuras.lt arba tel. 8 46 234067, 8 612 30176.
Vaikų žaidimų kambario „Karapūzas“ adresas – Birutės g. 2 A, Kretinga. 

  Gydytojas ir pacientas


  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja infektologė Elžbieta Matulytė (31 m.) su koronavirusu susidūrė ne tik pi...
  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Pasislėpusi liga. Taip dauginę mielomą apibūdina trečius metus su ja gyvenanti šiaulietė Irma (51 m.). Kraujo vėžys atėmė i...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Abortas - trumpalaikis palengvėjimas

  Nėštumo nutraukimas – jautri tema. Ir nors abortai mūsų šalyje nėra draudžiami, dalies žmonių akyse prilyginami žmogžudystei. Klinikinės psichologės Mildos Lukašonokienės teigimu, jį turėjusios moterys susiduria ne tik su fizinėmis pasekmėmis, tačiau ir su psichologinėmis.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Izraelio vakcinacija: palestiniečiai „ant ledo“

  Dar praėjusių metų gruodžio 19-ąją per televiziją gyvai transliuota Izraelio ministro pirmininko Benjamin Netanyahu vakcinacija nuo koronaviruso davė startą beveik visuotinam vakcinavimui. Per dvi savaites išganingos vakcinos sulaukė apie 12 proc. Izraelio gyventojų ir šalis pagarsėjo kaip viena greičiausiai vakcinuojan...

  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica