Apie tetą, kuri nėra dėdės žmona

Henrikas Vaitiekūnas
2023-09-11
Be to, ji nėra nei krikštamotė, nei motinos ar tėvo sesuo. Šnekėsime apie tetą, kuri yra... aštuntoji graikų abėcėlės raidė. Nes, sako, kad tąja raide pavadintos smegenų elektromagnetinės bangos – jei tinkamai jas paveiksime – išgydo nuo visų ligų. Ir taip teigia ne tik ligoniai, bet ir visiškai sveiki žmonės. Tiesa, šitaip sakantieji paprastai kai kurių bėdelių turi.
Apie tetą, kuri nėra dėdės žmona

Pirma: jie nuolat susirūpinę sveikatingumu. Antra, jie yra aistringi gyvenimo paslapčių ieškotojai. Ir trečia: jie tiki kiekvienu žiniasklaidos žodžiu. Pavojingiausias, žinoma, yra trečiasis pomėgis. Bet apie viską iš eilės. Ir pirmiausia apie elektromagnetines Teta bangas.

Bet geriau trumpiau: kiekvienas elektromagnetinis neuronų impulsas mūsų smegenyse sukuria tam tikro dažnio elektroninį lauką. 0-4 hercų dažniu sklinda Delta bangos, 8-14 Hz dažniu – Alfa,  4-30 Hz dažniu – Beta, o 35-130 Hz dažniu – Gama bangos. Bet mums rūpi tik Teta bangos, sklindančios (pasikartojančios per minutę) 4-8 hercų dažniu. Kuo jos ypatingos?

Meditacijų specialistai teigia, kad Teta bangos mums mąstant nuolat kaitaliojasi su Delta bei Alfa bangomis. Tačiau tie šiuolaikiniai burtininkai teigia, jog būtent Teta bangos lengviausiai pasiekia mūsų pasąmonę ir sudaro optimalias sąlygas kūrybai, vaizduotei, fantazijoms ir sugestijai. T.y. visokiausioms įtaigoms.

Burtininkai teigia, jog būtent Teta bangos lengviausiai pasiekia mūsų pasąmonę ir sudaro optimalias sąlygas kūrybai, vaizduotei, fantazijoms ir sugestijai.

Paprastai po tokių sakinių „sveikatinimo“ tekstuose randate dar ir tolesnį kvietimą. Pavyzdžiui, tokį: „Jei norite giliau pažinti Teta metodą ir įsivaduoti iš blokuojančių pasąmoningų įsitikinimų, turite kuo greičiau įsiregistruoti į „TetaHealing“ bazinį seminarą!“. Ir čia pirmąsyk skaitytojas-paklydėlis (taip pat ir savo ligų nuolat ieškantis) išgirsta apie „hylingą“. Bet, sako, žodžio „gydymas“ čia nereikia. Nes šito gydymo išradėja ir autorė – Vianna Stibal, girdi, neleidžia metodo kitaip nei angliškai vadinti: „TetaHealing“ turi vienodai skambėti visomis kalbomis. Tad ir lietuviškai – „TetaHylingas“ (!?). O kas gi per persona toji „Vianna Stibal“?

Ji gyvena Bigforke, Montanos valstijoje, JAV. Moko pasaulį, kaip nuo ligų ir gyvenimo negandų išsivaduoti Teta bangomis, nes, girdi, pati taip išsigydė. Istorija yra tokia: dešinė ponios Viannos koja buvo trimis coliais trumpesnė už kairiąją. „Vieną dieną aš paprašiau Kūrėjo bėdą ištaisyti“. (Sakinys kabutėse, nes tai citata iš ponios Viannos autobiografijos). Kaip nesunku nujausti, jau kitą dieną – pameditavus ir su aukštesnėmis jėgomis pasikalbėjus – skausmai praėjo, o dešinė koja susilygino su kairiąja. Ši istorija daug kas patikėjo. Bet tik ne mes! Mes dėmesį atkreipėme į colius ir... centimetrus. Šventa tiesa yra tai, kad colis yra 2,54 centimetro. Vadinasi, per parą (nesvarbu, tebūnie, kad ir per mėnesį!) ponios Viannos dešinė koja pailgėjo... 7,62 centimetro!?

O gal visai be reikalo į smulkmenas – centimetrus ir colius – įsikabinom? Yra gi svarbesnių įrodymų! Vienas jų – tai, kad šiandien pasaulyje veikia keliasdešimt tūkstančių p. Viannos Stibal pasekėjų-mokytojų. Ne vienas jų dirba ir Lietuvoje. O jei iki šiolei nesate apie tai girdėję, vadinasi, jūs nepriklausote „elitui“, neskaitote aukštuomenei skirtų straipsnių ir nesilankote kilmingų ponių vakarėliuose. Etika įpareigoja šiuo būdu „besigydančiųjų“ ir net jau „pasveikusiųjų“ pavardžių neminėti. Tačiau galvą dedu: ne vieną jų tikrai pažįstate iš... televizoriaus: ten jie (dažniausiai jos) mėgsta lindėti.

Perverčiau daugybę „TetaHealingo“ tekstų. Bet kaip gyvenimą teisinga kryptim nukreipti niekaip nesupratau. Tikiu, kad šitame sunkiame kely padės skaitytojai. Bandom!

Citatos. „TetaHylingo“ technika akimirksniu perkelia smegenis į giliąją (svajonių) būseną ir išmoko atkurti sąmoningą ryšį su Kūrėju, o per tą ryšį įgalina suprasti, kaip palengvinti fizinius, psichinius ir emocinius pokyčius...“

Arba: „Atkursite savo DNR, saugančią... trauminius ląstelių prisiminimus“ (Kodėl tai, ką vadiname trauma, reikėtų... vėl atkurti? – H.V.). Arba: „Įveiksite tamsią sielos naktį ir pojūtį, kad gyvenimas yra nepakeliamas“ (Čia gal itin jautrioms sieloms ir poezijos mėgėjams?). Arba: „TetaHealingas“ yra veiksmingas radiacijos detoksikacijai. Daugumai mūsų ši problema aktualesnė nei anksčiau“. Arba: „O gal jums žengti į priekį trukdo tai, kad esate neturtingas?“. Arba kvietimas: „Seminare Palangoje suteiksime jums beribes galimybes atskleisti aiškiariegystės, aiškiagirdystės ir ateities numatymo paslaptis“. Ir t.t., Be galo krašto. Bet vis vien ieškau stebuklinės technikos. Ir – patikėkite – randu! Štai kas patikliam Lietuvos skaitytojui pranešta visuotinai prieinamoje ir sąlyginai populiarioje spaudoje: „Kuomet man atvedė Tą Žmogų, iškart supratau: vėžys, medicina – bejėgė! Tuomet uždėjau ant jo savo rankas ir paprašiau, kad liga dingtų. Po keleto mėnesių žmogus mane aplankė: buvo visiškai sveikas!“.

„TetaHealingo“ supratimą jums palengvins ne tik įsiskaitymas į hipnotizuojančius sakinius, bet ir tam tikras sofistikos išmanymas. Ką, pavyzdžiui, galvojate apie tokius – tikrus ir tariamus – ligonius gaudančius žodžius? „Tik 10 procentų įtakos mūsų veiksmams turi sąmonė, ir net 90 procentų – pasąmonė. Galite galvoti, kad esate sėkmingas ir kartoti tai sau. Bet jei pasąmonė mano, kad sėkmingam būti yra nesaugu, jūs pasąmoningai visą laiką ir bėgsite nuo sėkmės...“

Turbūt skaitytojas jau pavargo. Bet ar žino jis (t.y. jūs), koks veiksmas – be jokių išimčių – visuomet padeda ir kūnui, ir sielai pailsėti? Ogi pinigų skaičiavimas!

Prieš skaičiuojant, dar viena pastaba: apie laiką. Viename kvietimų mokytis „TetaHealing“ pažymėta, kad gabų žmogų meditacijos paslapčių ir to, kaip smegenis nukreipti į Teta bangos būseną ( būtent taip ir parašyta), mokytojas gali išmokyti per keletą minučių. O štai kitame skelbime pranešama, kad atėjusieji pirmas dešimtį minučių bus mokomi nemokamai. O paskui...

Skelbiu lietuviškame internete surinktą kainoraštį.

Energetinis gydymas per atstumą –  valanda 150 Eur; Čakrų subalansavimas – 150 Eur; Karmos korekcija – 150 Eur; Teta gydymas – 150 Eur; Smegenų asociacijų ir sąlyginių refleksų ugdymas – 150 Eur. Kaip matote – nelabai išradinga. Brangesnės yra tik Teta hilerio paslaugos (už pirštų muskulatūros patikrinimą). Už tai, kad mokytojas pamatytų jūsų pirštuose slypinčias nežinomas jėgas, prašoma 200 Eurų.
Ir toliau apie pinigus. 2020- aisiais Bigforko teismas iš ponios Viannos Stibal priteisė 100 tūkstančių dolerių baudą pacientei, kurią ponia Vianna Stibal gydė nuo vėžio, nors pacientė juo ir nesirgo. Bet gi čia nieko juokingo.

Juokinga yra tai, ką feisbuke rašo viena lietuvių pacienčių: „Gydžiausi nuotoliniu būdu. O ryte prireikė prekės, kurios  mūsų miestelio parduotuvėje niekuomet nebūdavo. Bet po gydymo seanso vidinis balsas sukuždėjo: „Nuvažiuok į „Aibę“. Nuvažiavau. Prekę gavau. Didelis „dėkui“ Teta bangoms“ . 

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

Komentarai

   Gydytojas ir pacientas


   Elenai susitaikyti su mamos liga buvo sunku

   Elenai susitaikyti su mamos liga buvo sunku

   Asociacijos „Demencija Lietuvoje“ narė Elena Gasiūnienė, globojanti demencija sergančią mamą, stengiasi jai suteikti v...
   Ilona: sūnaus autizmas išmokė lengvai nepasiduoti

   Ilona: sūnaus autizmas išmokė lengvai nepasiduoti

   „Kiekvieną kartą stebiuosi, kaip mano sūnus turėdamas tikslą eina jo link ir nekreipia dėmesio į nieką aplink“, &ndash...

   Budinti vaistinė


   Profsąjunga: farmacijos specialistai yra spaudžiami parduoti kuo daugiau prekių

   Profsąjunga: farmacijos specialistai yra spaudžiami parduoti kuo daugiau prekių

   Farmacijos specialistai yra spaudžiami klientams pasiūlyti kuo daugiau ir konkrečių gamintojų prekių, sako Vaistinių darbuotojų pr...
   Lietuva diskutavo su tarptautine vaistų asociacija

   Lietuva diskutavo su tarptautine vaistų asociacija

   „Medicines for Europe“ generalinio direktoriaus Adriano van den Hoveno teigimu, Lietuvos farmacijos politika dėl gener...

   Sveika šeima


   Ant stalo – užkrėstas laimikis iš miško

   Rudenį prasidėjus medžioklės sezonui žvėriena tampa delikatesu, kuris su pasididžiavimu tiekiamas ne tik ant šeimos, bet ir svečių stalo. Specialistai įspėja, jog vartojant trichinelioze užkrėstą kiaulių, šernų ar bebrų mėsą galima susirgti visam gyvenimui.

   Sveikatos horoskopas


   Lakpkričio 23-29 d.

   Avi­nas
   Šią sa­vai­tę šil­čiau ren­ki­tės ir ven­ki­te skers­vė­jų. Tre­čia­die­nį ga­li­te su­sap­nuo­ti pra­na­šiš­ką sap­ną. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na są­na­rių gy­dy­mui ir spe­cia­liems mankš­tos pra­ti­mams.

   Pakalbėkim apie tai


   Svetur


   Gamtos stichijos tęsiasi. Kenčia Libija

   Libijos gyventojai išgyvena dėl artimųjų netekties ir prarastų namų. Sugriuvus užtvankai, Dernos mieste kilo potvynis, pareikalavęs mažiausiai 11 tūkst. gyvybių. Nemaža dalis nukentėjusiųjų yra sužeisti. Nepaisant sudėtingo politinio krašto konteksto, vyksta gelbėjimo darbai. Prasidėjo streikai. Protestuotojai ragina va...

   Redakcijos skiltis


   Komentarai


   Kokiu instrumentu groja flatulistas?
   Henrikas Vaitiekūnas Kokiu instrumentu groja flatulistas?
   Parpė, kad net ūsai dulkėjo
   Henrikas Vaitiekūnas Parpė, kad net ūsai dulkėjo
   Apie tetą, kuri nėra dėdės žmona
   Henrikas Vaitiekūnas Apie tetą, kuri nėra dėdės žmona

   Naujas numeris