Reiki: lytėjimo galia

Greta Vanagienė
2019-08-12
Sveikai gyvensenai tampant savotiška mada, vis dažniau atsigręžiama ir į netradicinę mediciną. Parapsichologas, Reiki meistras Sigitas Povilaitis sako, kad šią harmonijos ir pusiausvyros atkūrimo techniką, kuri kilusią iš Japonijos, pripažįsta ir tradicinės medicinos gydytojai.
Reiki: lytėjimo galia
Krūties vėžiu sergantys pacientai teigia, kad po dešimties Reiki seansų pagerėja emocinė ir psichologinė būklė, gyvenimo kokybė, sumažėja skausmai, seansai padeda greičiau atgauti jėgas po chemoterapijos ar po chirurginės operacijos.

Perduodama gamtos pusiausvyra
Netradicinės medicinos žinovas S.Povilaitis teigia, kad Reiki – tai dvasinės ir fizinės pusiausvyros atkūrimo praktika, kuri remiasi meditacinėmis technikomis, rankų prisilietimais. Lytėjimo pagalba perduodama gamtos energija į kūno organus.
 

„Seanso metu organizme įsijungia savireguliacija. Tokiu būdu vyksta organizmo veiklos balansavimo procesas. Reiki meistro rankų skleidžiama energija jau yra išmatuota mokslininkų ir jos dažniai prilygsta gilaus miego metu fiksuojamiems smegenų dažniams. Savo ruožtu žmogus, priimdamas šią energiją, atsipalaiduoja, nuramina protą, emocijas, grįžtą į natūralią būseną, tai yra įgauna gamtos pusiausvyrą“, - aiškina Netradicinės medicinos žinovas Sigitas Povilaitis.

 

Taigi Reiki praktikuojantis specialistas veikia kaip laidininkas, per kurį pacientas iš gamtos paima reikiamą energiją. Pacientas seanso metu jaučia silpnesnės ar stipresnės šilumos pojūtį, tirpimą, badymą arba bangavimą ar tiesiog tekančią energiją.
 
Sergančioms krūties vėžiu
S.Povilaitis sako, kad Reiki, kaip netradicinės medicinos metodą, pripažįsta ir tradicinės medicinos atstovai. Vienas pavyzdžių – glaudus bendradarbiavimas su Nacionaliniu vėžio institutu.
„Prieš kelerius metus bendradarbiavimo su šia įstaiga metu gydytojai pacientams suteikdavo informacijos apie Reiki ir papildomas pagalbos priemones, kas gali padėti greičiau atsigauti. Tai - savanoriškas, tarnystės projektas, kuris pasiteisino: septyniasdešimt procentų sergančiųjų krūties vėžiu pripažįsta, kad po dešimties Reiki seansų pagerėja emocinė ir psichologinė būklė, gyvenimo kokybė, sumažėja skausmai, seansai padeda greičiau atgauti jėgas po chemoterapijos ar po chirurginės operacijos“, - tvirtina netradicinės medicinos šalininkas.
 

Su krūties vėžiu kovojantys pacientai ir šiuo metu turi galimybę nemokamai pasinaudoti Reiki specialistų teikiama pagalba, mat projektą toliau tęsia Reiki asociacija, kurios vienas steigėjų yra S.Povilaitis.
Be to, anot S.Povilaičio, Reiki - unikali praktika, neturinti jokių šalutinių poveikių, todėl yra visiškai saugi, tinka visiems žmonėms, kurie ieško fizinės ir dvasinės pusiausvyros. Tiesa, specialistas atkreipia dėmesį, jog Reiki kaip ir visas meditacijas praktikuoti siūloma rytais, kai teka stipriausia gyvybinė energija.

 
Tarp kitko
2008 m. dienraštis „USA Today“ paskelbė, kad apie 15 proc. (daugiau nei 800) JAV ligoninių nuolat taiko Reiki metodą.
Prancūzijoje Reiki skiriamas vėžiu sergantiems žmonėms, taip pat yra taikomas reabilitacijos klinikose. 
Šveicarijoje už Reiki seansus sumoka sveikatos draudimas.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Pacientams po organų transplantacijos atstovaujanti Lietuvos asociacija „Gyvastis“ dar nuo šių metų kovo mėnesi...
  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovas, doc. dr. gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis (68 m....

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  Šaltuoju metu dažniau sergama peršalimo ligomis, pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė&ldqu...
  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant COVID-19 pandemijai, į papildomas fronto linijas kartu su medikais stojančių vaistininkų ima krit...

  Sveika šeima


  Spa namuose. Pradėkite nuo kūno žemėlapio

  Užkardą grožio centrams uždėjęs kranktinas, SPA ritualus verčia susikurti namuose. Jei skirtingos veido zonos daugeliui ne naujiena, kūno odos žemėlapis, ko gero, pažįstamas tik grožio specialistams.

  Sveikatos horoskopas


  Lapkričio 23 - 29 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kinija: pandemija plinta per šaldytą produkciją?

  Nuo pandemijos pradžios Kinija kaip įmanydama mėgina eliminuoti koronavirusą iš šalies, tačiau nedidelių židinių vis dar pasitaiko. Pastaruoju metu - dažniausiai įmonėse, kurios importuoja šaldyto maisto produkciją iš užsienio. Kinijos mokslininkai kelia versiją, kad koronavirusas gali plisti per ša...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Agnė Gaižauskienė Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Kiekvienam teks nuvykti...
  Henrikas Vaitiekūnas Kiekvienam teks nuvykti...
  Leonardas Cohenas ir jausmai
  Palmira Rudalevičienė Leonardas Cohenas ir jausmai

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica