Galimybių pasą atsispausdinti galima ir „Camelia“ vaistinėse

www.lsveikata.lt
2021-09-03
Nuo penktadienio „Camelia“ vaistinių tinkle visoje Lietuvoje galima atsispausdinti galimybių pasą. Tai bus dar papildomų daugiau nei 300 vietų, kur galima gauti  šį dokumentą.
Galimybių pasą atsispausdinti galima ir „Camelia“ vaistinėse

Atėjus į vaistinę, vaistininkui reikia pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei Galimybių pasą norima išimti artimajam, į vaistinę reikia atsinešti jo tapatybę patvirtinantį dokumentą ir raštišką jo sutikimą.

Kasdien su pacientais bendraujantis „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas sako, kad klientai, o ypač  vyresnio amžiaus, kurie dažnai neturi prieigos prie interneto, pastaruoju  metu aktyviai teiravosi dėl Galimybių paso atsispausdinimo vaistinėje. „Jau teikiame šią paslaugą, pacientai tikrai džiaugsis – išsiimti Galimybių pasą vaistinėje – greičiau ir patogiau“, – sako vaistininkas.
 
„Camelia“ vaistinių tinklą valdančios UAB „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė sako, kad galimybių paso atsispausdinimas vaistinėse Lietuvos gyventojams suteiks daugiau patogumo – nereikės ilgai laukti kitose išdavimo vietose. „Mūsų vaistinių tinklas platus, visoje Lietuvoje turime daugiau nei 300 vaistinių, tad kiekvienas, ypač vyresnio amžiaus, pacientas, užsukęs į jam patogiausioje vietoje esančią „Camelia“ vaistinę galės gauti savo galimybių pasą“, – sako įmonės atstovė.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Krūties vėžio pacientų forume – apie profilaktikos svarbą

  Krūties vėžio pacientų forume – apie profilaktikos svarbą

  Praėjusią savaitę Nacionaliniame vėžio institute (NVI) įvyko Krūties vėžio dienai skirtas pacientų forumas. Ir, nors iš esm...
  Galvojo, kad širdis, pasirodo – depresija?

  Galvojo, kad širdis, pasirodo – depresija?

  Vilniaus rajone gyvenanti Algimanta prieš trejus metus pradėjo nesuvokti, kas su ja vyksta. Moterį pradėjo kamuoti kardiolo...

  Sveika šeima


  Vitaminas D lietuviškai žiemai

  Apie vitaminą D kalbama pastaruoju metu išties nemažai ir dauguma tautiečių numano, kad greičiausiai jo trūksta. Juk žmogaus organizmas vitaminą D sukuria veikiamas saulės spindulių, tačiau žiemą, o ir rudens pabaigoje bei pavasario pradžioje, saulutė mus savo spinduliais džiugina ne per dažniausiai.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Indija skęsta šiukšlėse

  Remiantis prieš dešimtmetį atliktu Indijos taršos reguliuotojo tyrimu, sąvartynų šiukšlių gaisrai į miesto orą išskyrė 11 proc. visų kietųjų dalelių, kurios yra pagrindinė miesto oro taršos priežastis. Delyje įsikūrusio mokslinių tyrimų centro (CSE) pernai metų duomenimis, šalyje yra 3159 sąvartynai, kuriuose – 800 mln. tonų š...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Gatvės bomžai
  Palmira Rudalevičienė Gatvės bomžai
  Kodėl stintos kvepia agurkais?
  Henrikas Vaitiekūnas Kodėl stintos kvepia agurkais?
  Dėkoju, kad turėję akistatą su šia liga, netylite
  Bronis Ropė Dėkoju, kad turėję akistatą su šia liga, netylite

  Naujas numeris  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica