Galimybių pasą atsispausdinti galima ir „Camelia“ vaistinėse

www.lsveikata.lt
2021-09-03
Nuo penktadienio „Camelia“ vaistinių tinkle visoje Lietuvoje galima atsispausdinti galimybių pasą. Tai bus dar papildomų daugiau nei 300 vietų, kur galima gauti  šį dokumentą.
Galimybių pasą atsispausdinti galima ir „Camelia“ vaistinėse

Atėjus į vaistinę, vaistininkui reikia pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei Galimybių pasą norima išimti artimajam, į vaistinę reikia atsinešti jo tapatybę patvirtinantį dokumentą ir raštišką jo sutikimą.

Kasdien su pacientais bendraujantis „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas sako, kad klientai, o ypač  vyresnio amžiaus, kurie dažnai neturi prieigos prie interneto, pastaruoju  metu aktyviai teiravosi dėl Galimybių paso atsispausdinimo vaistinėje. „Jau teikiame šią paslaugą, pacientai tikrai džiaugsis – išsiimti Galimybių pasą vaistinėje – greičiau ir patogiau“, – sako vaistininkas.
 
„Camelia“ vaistinių tinklą valdančios UAB „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė sako, kad galimybių paso atsispausdinimas vaistinėse Lietuvos gyventojams suteiks daugiau patogumo – nereikės ilgai laukti kitose išdavimo vietose. „Mūsų vaistinių tinklas platus, visoje Lietuvoje turime daugiau nei 300 vaistinių, tad kiekvienas, ypač vyresnio amžiaus, pacientas, užsukęs į jam patogiausioje vietoje esančią „Camelia“ vaistinę galės gauti savo galimybių pasą“, – sako įmonės atstovė.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Nugalėjo cholesterolio baubą

  Nugalėjo cholesterolio baubą

  Šios istorijos nebūtų, jei penkiasdešimtmetis uteniškis Andrius nebūtų šiek tiek linkęs į hipochondrij...
  Danutė Baliūnienė: pacientus pažįstame iš balso

  Danutė Baliūnienė: pacientus pažįstame iš balso

  Gegužės pradžioje grįžo tradiciniai Nusipelniusio Lietuvos gydytojo apdovanojimai. Tarp garbės ženklu apdovanotųjų – V&scaro...

  Sveika šeima


  Socialinių tinklų magija

  Keli mygtukų paspaudimai ir žiūrėk, ekrane galima pamatyti širdžiai mielą veidą. Šiuolaikiniame pasaulyje, kai laiškai nuo vienos šalies iki kitos nekeliauja kelis mėnesius, galima santykius palaikyti per atstumą. Ir nors socialiniai tinklai įneša į kasdienį gyvenimą nemažai naudos, kartu gali ir pa...

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Moterų teisės vyrų politiniame žaidime

  Šiandien Jungtinės Amerikos Valstijos siūbuoja ant lyno, nuo kurio nukritus nukentės pusė šalies populiacijos. Penki šalies teisėjai, iš kurių net keturi vyrai, pareiškė, kad 1973 m. abortus legalizavęs „Roe v. Wade“ Aukščiausiojo teismo sprendimas tikėtina, kad bus panaikintas.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kenedis džiunglėse, Šekspyras Stokholme
  Henrikas Vaitiekūnas Kenedis džiunglėse, Šekspyras Stokholme
  Henrikas Vaitiekūnas Cigarečių istorijos
  Biocheminė meilė
  Henrikas Vaitiekūnas Biocheminė meilė

  Naujas numeris