„Eurovaistinė“ pristato sveikas kainas: ką balandį galite įsigyti pigiau?

www.lsveikata.lt
2024-04-11
„Eurovaistinė“ kiekvieną mėnesį pristato naujas „sveikas kainas“ – bent 10 aktualiausių mėnesio prekių už mažą kainą ir dvi prekių kategorijas su nuolaidomis, kurias gyventojai kasdien galės įsigyti visose „Eurovaistinėse“. Visas dėmesys skiriamas aktualių nereceptinių vaistų, maisto papildų ar grožio prekių kainoms.
„Eurovaistinė“ pristato sveikas kainas: ką balandį galite įsigyti pigiau?

Pavasaris gali tapti puikia motyvacija pradėti gyventi sveikiau. Nors dabar daugelis pradeda stiprinti po žiemos nusilpusį imunitetą, „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Aleknienė taip pat rekomenduoja skirti daugiau dėmesio sveikesniems kasdieniams įpročiams.
 

„Vitaminai imunitetui stiprinti, pavyzdžiui, žuvų taukai ar vitaminas D yra svarbūs mūsų gerai savijautai, tačiau lygiai taip pat turime prižiūrėti ir kasdienius įpročius. Imuniteto stiprinimui ir gerai savijautai gali padėti reguliari fizinė veikla. Visgi, net ir su ja nereikėtų persistengti tiems, kurie tik dabar pradėjo sportuoti. Pavyzdžiui, pradedantieji bėgikai dažnai vaistinėse ieško tepalų nuo skausmo, nes dėl per didelio krūvio jiems pradėjo skaudėti sąnarius ar sausgysles. O svarbiausia, visa ko pagrindas – subalansuota ir visavertė mityba, kuri gali tapti visų būtinų vitaminų pasisavinimo šaltiniu“, – sako „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Aleknienė.


 
Kuo svarbiausia pasirūpinti balandį?
Po traumų. Užsiimdami aktyviomis veiklomis galime pasitempti sąnario raiščius, raumenis, sausgysles, patirti kūno dalių sumušimus. Vaistinis preparatas VOLTAREN EMULGEL gali būti vartojamas raumenų ir sąnarių sužalojimų sukeltam skausmui malšinti ir uždegimui slopinti.

 
Imunitetui stiprinti. Maisto papilde OILESEN FORTE D3 4000 esantis vitaminas D organizme atlieka daug funkcijų, iš kurių pagrindinė – padėti palaikyti tinkamą kalcio ir fosforo koncentraciją, kuri svarbi ir ląstelėse vykstantiems procesams, ir kaulų mineralizavimui, ir nervų bei imuninės sistemos funkcijai.
 
Peršalimo ir gripo simptomams lengvinti. Pavasarį peršalimo ir gripo ligos niekur nedingo. Nereceptinis vaistinis preparatas GRIPEX THERMAL gali būti vartojamas peršalimo ar gripo simptomams (karščiavimo, ryklės, galvos ir raumenų skausmo, nosies užgulimo, sauso kosulio) lengvinti.
 
Nervų sistemos veiklai. Maisto papildas BIOMAGNESIUM FORTE gali padėti nervų sistemai, nuovargiui mažinti bei raumenų sistemai palaikyti.
 
Širdies veiklai ir kraujospūdžiui. Maisto papildo FJORD STRONG OMEGA-3 sudėtyje esančios omega 3 riebalų rūgštys padeda palaikyti normalų kraujospūdį, širdies veiklą, normalią smegenų funkciją ir regėjimą.
 
Odai, plaukams, nagams. Maisto papildo ACORUS BALANCE COLLAGEN BEAUTY SHOTS sudėtyje esantys cinkas, selenas, varis, manganas padeda palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę, taip pat padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

 
Regėjimui. Besiskundžiantiems akių nuovargiu patariama vartoti maisto papildą OCUVAL STRONG, kuris gali padėti išsaugoti normalų regėjimą.
 
Nuo skausmo. Atsiradus lengviems ar vidutiniams galvos, dantų, mėnesinių, raumenų ir sąnarių skausmams, karščiavimui, galima vartoti nereceptinį vaistinį preparatą IBUPROM.
 

Kepenims. Suaugusiųjų toksiniam kepenų pažeidimui gydyti kaip papildomą priemonę patariama vartoti nereceptinį vaistinį preparatą LIVOSIL.  
 
Nuo gerklės skausmo. Susidūrus su gerklės ir burnos ertmės uždegimu, skausmu, paraudimu ir patinimu, galima vartoti nereceptinį vaistinį preparatą SEPTABENE. 
Primename, kad įdėmiai perskaitytumėte pakuotės lapelį ir vaistą vartotumėte kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai; Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku; Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Maisto papildas neturėtų būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
 
lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Naujos kartos genetinis tyrimas padės tiksliau gydyti sėklidžių vėžį

  Naujos kartos genetinis tyrimas padės tiksliau gydyti sėklidžių vėžį

  Sėklidžių vėžys išlieka labai aktuali tema, svarbi tai amžiaus grupei, kai tikrai dar negalvojama apie jokias ligas, juo la...
  G.Likatavičius: metadono programa finansuojama neblogai

  G.Likatavičius: metadono programa finansuojama neblogai

  „Vilniaus narkotinių medžiagų rinkos tendencijos panašios į Europos rinkos. Vyrauja sintetiniai kanabinoidai ir sinte...

  razinka


  Sveika šeima


  Kai terapeutas – miškas

  Sąmoningas buvimas miške mažina stresą, gerina nuotaiką ir atkuria psichologinę būseną, sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) profesoriai, vieninteliai Lietuvoje siūlantys podiplomines Miško terapijos studijas. Tuo metu Miško terapijos seansų dalyviai kviečiami visais sensoriniais pojūčiais – r...

  Sveikatos horoskopas


  Lakpkričio 23-29 d.

  Avi­nas
  Šią sa­vai­tę šil­čiau ren­ki­tės ir ven­ki­te skers­vė­jų. Tre­čia­die­nį ga­li­te su­sap­nuo­ti pra­na­šiš­ką sap­ną. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na są­na­rių gy­dy­mui ir spe­cia­liems mankš­tos pra­ti­mams.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Stop internetui ar „skrolinam“ toliau?

  Antraštėse paprastai internetas piešiamas neigiama spalva: kelia depresiją, nerimą, trikdo miegą. Tačiau naujausias tyrimas rodo, kad viskas gali būti priešingai, o asmenų, besinaudojančių internetu, gerovės lygis aukštesnis už tų, kurie internetu nesinaudoja.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Yra liga, kurios galbūt... nėra
  Henrikas Vaitiekūnas Yra liga, kurios galbūt... nėra
  Ko bijo Šolcas, Macronas ir Erdoganas?
  Henrikas Vaitiekūnas Ko bijo Šolcas, Macronas ir Erdoganas?
  Sparnuotieji spąstai
  Henrikas Vaitiekūnas Sparnuotieji spąstai

  Naujas numeris