„Eurovaistinė“ prašo klientų prisidėti prie vaistinių tobulėjimo

www.lsveikata.lt
2017-06-05
268 vaistines Lietuvoje turintis vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ nuo birželio naudojasi programėle, kurios tikslas – klientų pagalba gerinti aptarnavimo kokybę. Palikdami įvertinimą ir komentarą mobiliojoje programėlėje „Sype“, klientai mainais gauna padėką ir dovanas. Programėlės kūrėjai – lietuvių startuolis, kurio sukurta grįžtamojo ryšio programa jau naudojasi keletas restoranų ir prekybos centrų.
„Eurovaistinė“ prašo klientų prisidėti prie vaistinių tobulėjimo
„Programėlė „Sype“ yra viena priemonių akimirksniu sužinoti, ką dar turime daryti, jog klientams lankytis „Eurovaistinėje“ būtų malonu ir naudinga“, - teigia „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė teigia, kad nors nuolat atliekamo klientų pasitenkinimo aptarnavimu rodiklis įmonėje yra aukštas ir atitinka geriausiai pasaulyje vertinamų bendrovių lygį, vis dar pasitaiko atvejų, kai po apsilankymo vaistinėje žmonės kreipiasi klausdami, ar konkretus aptarnavimas atitiko įmonės bendravimo su klientais standartą.
 

„Siekiame, kad klientų aptarnavimas taptų esminiu mūsų išskirtinumu prieš kitas vaistines. Tobulėti be klientų įsitraukimo kur kas sunkiau. Gerbiame ir skatiname vaistininkus turėti savo klientus, pažinti juos, bendrauti ne tik šiems susirgus, bet ir tada, kai trūksta patarimo kaip jaustis gerai, atrodyti gražiai. Ši programėlė yra viena iš priemonių akimirksniu sužinoti, ką dar turime daryti, jog klientams lankytis „Eurovaistinėje“ būtų malonu ir naudinga“, - sako I.Damulienė.
 
Programėlės „Sype“ įkūrėjas Dominykas Karpovič sako, kad tai visiškai nauja galimybė klientui palikti savo atsiliepimą, o įmonei, už grįžtamąjį ryšį suteikti padėką.
„Su mumis bendradarbiauja įmonės, kurioms svarbūs sprendimai, leidžiantys sudominti klientus, juos išklausyti ir atsidėkoti. Vos susitikus su „Eurovaistinės“ vadovais pamatėme visiškai kitokią poziciją nei kitose įmonėse, todėl iš karto nusprendėme tapti partneriais. Akivaizdu, kad jiems rūpi bendravimas su klientu“, - savo įžvalgomis dalijasi „Sype“ kūrėjas.
 
Programėlė kol kas naudojasi keli restoranai, kurortai bei populiarios Vilniaus vietos, tokios kaip „Piano Man“, „Champagneria“, „Alchemikas“, „Vėjai“, „Crustum“ tinklas ir prekybos centras „GO9“.
„Šiuo metu vyksta derybos su degalinių tinklu „Circle K“ ir oro uostais. Taip pat programėlę testuoja Vilniaus miesto rajono savivaldybė. Norime pritaikyti „Sypa“ ir Palangos miestui, kad jie turėtų galimybę naudoti ją ne tik kavinių ar restoranų tobulinimui, bet ir paties miesto augimui.“, - planais dalinasi Dominykas Karpovič.
 
Programėlė veikia grįžtamojo ryšio principu. Ją atsisiuntęs žmogus, pasirinkęs vietą, kurioje lankėsi, gali įvertinti kiekvieną konkrečią „Eurovaistinę“ ir papildomai laukelyje parašyti komentarą. Ši informacija keliauja įmonės atsakingiems darbuotojams ir jie gali sureaguoti bei sisteminti šiuo atsakymus. Atsisiųsti programėlę galima: https://sypeapp.com/lt

 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja infektologė Elžbieta Matulytė (31 m.) su koronavirusu susidūrė ne tik pi...
  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Pasislėpusi liga. Taip dauginę mielomą apibūdina trečius metus su ja gyvenanti šiaulietė Irma (51 m.). Kraujo vėžys atėmė i...

  Sveika šeima


  Abortas - trumpalaikis palengvėjimas

  Nėštumo nutraukimas – jautri tema. Ir nors abortai mūsų šalyje nėra draudžiami, dalies žmonių akyse prilyginami žmogžudystei. Klinikinės psichologės Mildos Lukašonokienės teigimu, jį turėjusios moterys susiduria ne tik su fizinėmis pasekmėmis, tačiau ir su psichologinėmis.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Izraelio vakcinacija: palestiniečiai „ant ledo“

  Dar praėjusių metų gruodžio 19-ąją per televiziją gyvai transliuota Izraelio ministro pirmininko Benjamin Netanyahu vakcinacija nuo koronaviruso davė startą beveik visuotinam vakcinavimui. Per dvi savaites išganingos vakcinos sulaukė apie 12 proc. Izraelio gyventojų ir šalis pagarsėjo kaip viena greičiausiai vakcinuojan...

  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica