Sostinės gyventojai kviečiami žiemą sportuoti nemokamai

www.lsveikata.lt
2016-01-11
„Pristatomas projektas „Pajudėk žiemą!“, kurio metu vilniečiai galės nemokamai dalyvauti sveikatingumo užsiėmimuose, šokių pamokose bei konsultuotis su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais. Projektas vyks iki pat žiemos pabaigos, rašoma pranešime spaudai.
Sostinės gyventojai kviečiami žiemą sportuoti nemokamai
Sveikos gyvensenos puoselėtojai jau gerai žino, kad šiaurietiškasis ėjimas yra puiki alternatyva, norint būti sveikiems bei energingiems.

„Atėjus Naujiesiems metams, daugelis žmonių davė sau vienokius ar kitokius pažadus . Garantuoju, kad vienas iš jų buvo – pradėti sveikiau gyventi . Džiugu, jog tęsiant tradiciją, „Sveikas miestas“ pradeda metus su nemokamais sveikatingumo ir sporto užsiėmimais. Tad labai norime visus pakviesti aktyviai dalyvauti net keliose nemokamose sporto, sveikatingumo veiklose Vilniaus mieste“, – pasakoja „Sveiko miesto“ direktorius Mantas Paulauskas.
 

J.Girskio stuburo gydymo centro specialisto konsultacijas
Jau galima registruotis į nemokamas Jono Girskio stuburo gydymo centro specialisto konsultacijas. Konsultacijos metu bus ištirta žmogaus kaulų-raumenų sistema bei sudaryta individuali tikslingų fizinių pratimų programa.Projekto dalyvius konsultuos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rūta Burzdžienė.
 
Konsultacijų kiekis ribotas, o pirmenybė teikiama pirmiesiems užsiregistravusiems el. paštu: sportas@sveikasmiestas.lt. Registracijos metu reikia nurodyti: vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį, kuriuo per 24 valandas su jumis susisieks gydymo centro atstovas ir pasiūlys jums nemokamos konsultacijos laiką.
 
Nemokamos šokių pamokos

Prie projekto prisijungusi ir gatvės šokių studija SKILLZ vilniečius taip pat kviečia nemokamai pasimokyti house ir solo latino šokių. Šokių pamokos vyks penktadieniais ir šeštadieniais adresu Lukiškių g. 5 (antrame aukšte, didžiojoje salėje). Penktadieniais nuo 19 val. vyks House stiliaus šokių pamokos. Šeštadieniais nuo 14 val. laukiami tie, kurie nori mokytis Solo latino šokių.
 
Nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos
Sveikos gyvensenos puoselėtojai jau gerai žino, kad šiaurietiškasis ėjimas yra puiki alternatyva, norint būti sveikiems bei energingiems. Todėl tiek šiaurietiškojo ėjimo mylėtojai, tiek tie, kurie dar nėra bandę šio ėjimo būdo kviečiami prisijungti prie „Sveiko miesto“ šiaurietiškojo ėjimo klubo ir šeštadieniais nuo 11.15 val. iki 12.30 val. pasivaikščioti senuoju Bernardinų parku.
Susitikimo vieta – prie parko centrinių vartų. Kiekvienam dalyviui bus paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos, todėl pasivaikščiojimui kviečiami ne tik suaugę, tačiau ir mažieji sostinės gyventojai. Esant labai blogam orui, pamokos nevyks.
 


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Socialinėje iniciatyvoje ,,Skirtingos Spalvos‘‘ aktorius Marius Repšys kalbės apie bipolinį sutrikimą

  Socialinėje iniciatyvoje ,,Skirtingos Spalvos‘‘ aktorius Marius Repšys kalbės apie bipolinį sutrikimą

  Energija, laimė, naujų idėjų pliūpsnis po kurio ateina dirglumas, kaltė ir visiška apatija – su tokiomis nuotaikų kai...
  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja infektologė Elžbieta Matulytė (31 m.) su koronavirusu susidūrė ne tik pi...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Abortas - trumpalaikis palengvėjimas

  Nėštumo nutraukimas – jautri tema. Ir nors abortai mūsų šalyje nėra draudžiami, dalies žmonių akyse prilyginami žmogžudystei. Klinikinės psichologės Mildos Lukašonokienės teigimu, jį turėjusios moterys susiduria ne tik su fizinėmis pasekmėmis, tačiau ir su psichologinėmis.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Izraelio vakcinacija: palestiniečiai „ant ledo“

  Dar praėjusių metų gruodžio 19-ąją per televiziją gyvai transliuota Izraelio ministro pirmininko Benjamin Netanyahu vakcinacija nuo koronaviruso davė startą beveik visuotinam vakcinavimui. Per dvi savaites išganingos vakcinos sulaukė apie 12 proc. Izraelio gyventojų ir šalis pagarsėjo kaip viena greičiausiai vakcinuojan...

  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica