„Tėvelių mokykla“ Klaipėdoje kviečia į sausio mėnesio paskaitas

2015-01-27
Po didžiųjų žiemos švenčių maratono – pats metas susidėlioti prioritetus sėkmingai Naujų metų pradžiai. Laukiančios pagausėjimo šeimos svarbiausių darbų sąraše turėtų pasižymėti apsilankymą „Tėvelių mokykloje“, kuri vėl kviečia į nemokamas paskaitas Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure.
„Tėvelių mokykla“ Klaipėdoje kviečia į sausio mėnesio paskaitas

 
Būsimos mamos ir tėčiai jau gali registruotis į labiausiai dominančius užsiėmimus arba išsyk į visą jų ciklą. Užsirašyti galima paskambinus tel. (8 46) 23 47 96, mob. (8 640) 93340 arba el. paštu iveta@sveikatosbiuras.lt.
 

Kaip visuomet, į aktualiausius klausimus, kurie domina pasitinkant naują gyvybę, nėščiosioms atsakys patyrę specialistai. Naujuosius „Tėvelių mokyklos“ organizatoriai pradeda papildę programą. Atsižvelgiant į šiandienes aktualijas ir žmonių pageidavimus sausio 19 d. buvo įtraukta paskaita „Viskas apie kūdikių alergines ligas“. Lektorė patars, kaip jas atpažinti, užkirsti joms kelią ir t.t. Tikimasi, kad tema sulauks didelio susidomėjimo ir ateityje bus pasiūlyta dar ne viena tokia paskaita.
 
Klaipėdietės „Tėvelių mokykloje“ šį mėnesį taip pat galės gauti vertingos informacijos, kuri padės pasiruošti gimdymui, teisingai maitintis, prižiūrėti savo ir mažylių dantis. Kad būtų paprasčiau susikrauti kūdikio kraitelį ir išvengti streso grįžus su naujagimiu iš ligoninės namo, labai rekomenduotina išklausyti paskaitą apie kūdikio priežiūrą pirmaisiais mėnesiais. „Natūralaus maitinimo tema irgi neturėtų praslysti nėščiosioms pro akis, o paskaitoje apie pogimdyvinę depresiją bei jaunos šeimos psichologiją verta apsilankyti ne tik moterims, bet ir jų antrosioms pusėms“, – ragino visuomenės sveikatos specialistė Iveta Venckutė.
 
Nemokamos paskaitos Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure organizuojamos vakarais – ir dirbančioms moterims patogiu laiku. Susitikimų su jaunais tėvais ciklas startuos jau sausio 7 d., trečiadienį. Kiekvieną savaitę, išskyrus pačią mėnesio pabaigą, vyks po dvi paskaitas.

Paskaitų tvarkaraštis sausio mėnesiui:
„Pogimdyvinė depresija ir jaunos šeimos psichologija“ (š.m. sausio 13 d. 17:15 val.).
„Nėščiųjų ir vaikų dantų priežiūra“ (š.m. sausio 14 d. 17:15 val.).
„Viskas apie kūdikių alergines ligas“ (š.m. sausio 19 d. 17:15 val.).
„Nėščiosios mityba ir mityba po gimdymo“ (š.m. sausio 21 d. 17:15 val.).
„Natūralus maitinimas“ (š.m. sausio 27 d. 17:15 val.). 

Paskaitos vyks Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure, kurio adresas Taikos pr. 76, trečiajame aukšte (buvusi Vaikų poliklinika).
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Pacientams po organų transplantacijos atstovaujanti Lietuvos asociacija „Gyvastis“ dar nuo šių metų kovo mėnesi...
  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovas, doc. dr. gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis (68 m....

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  Šaltuoju metu dažniau sergama peršalimo ligomis, pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė&ldqu...
  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant COVID-19 pandemijai, į papildomas fronto linijas kartu su medikais stojančių vaistininkų ima krit...

  Sveika šeima


  Spa namuose. Pradėkite nuo kūno žemėlapio

  Užkardą grožio centrams uždėjęs kranktinas, SPA ritualus verčia susikurti namuose. Jei skirtingos veido zonos daugeliui ne naujiena, kūno odos žemėlapis, ko gero, pažįstamas tik grožio specialistams.

  Sveikatos horoskopas


  Lapkričio 23 - 29 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kinija: pandemija plinta per šaldytą produkciją?

  Nuo pandemijos pradžios Kinija kaip įmanydama mėgina eliminuoti koronavirusą iš šalies, tačiau nedidelių židinių vis dar pasitaiko. Pastaruoju metu - dažniausiai įmonėse, kurios importuoja šaldyto maisto produkciją iš užsienio. Kinijos mokslininkai kelia versiją, kad koronavirusas gali plisti per ša...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Agnė Gaižauskienė Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Kiekvienam teks nuvykti...
  Henrikas Vaitiekūnas Kiekvienam teks nuvykti...
  Leonardas Cohenas ir jausmai
  Palmira Rudalevičienė Leonardas Cohenas ir jausmai

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica