Panevėžyje – Tarptautinės šeimos dienos šventė

2016-05-15
Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Panevėžio miesto savivaldybe kviečia visus panevėžiečius ir miesto svečius kartu paminėti Tarptautinę šeimos dieną.


„Stiprinant šeimos kultūrą ir minint Tarptautinę šeimos dieną, šiais metais norime suburti draugėn į bendrą gražią pavasario šventę kuo daugiau bendruomenės šeimų. Iniciatyvos tikslas yra tas, kad artimiausi šeimai žmonės – mamytės, tėveliai, broliukai ir sesutės, seneliai ir močiutės – galėtų kartu pabendrauti, pažaisti ir gerai praleisti laiką“, - sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė.

11.00–15.00 val. „CIDO arenoje“ (Parko g. 12, Panevėžys) – ŠEIMOS ŠVENTĖ.
Durys atidaromos 10.30 val.
 
Visapusiško lavinimo centro organizuojamos kūdikių lenktynės, Panevėžio futbolo akademijos ir Aukštaitijos krepšinio mokyklos sporto varžybos, linksmos estafetės bei mankšta visai šeimai. Kelių policijos biuro ir Panevėžio regiono kelių saugaus eismo pamokėlės, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vertingų daiktų žymėjimas, gyventojų konsultacijos, galimybė susipažinti su Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnais ir jų darbo inventoriumi, smėlio žaismas su Visapusiško lavinimo centru, Voro bokšto pramogos vaikams, Kūno kultūros ir sporto centro dziudistų pasirodymas. Varžybų nugalėtojai ir aktyviausi renginio dalyviai bus apdovanoti šauniais prizais.
 
Programa

11 val. šventės atidarymas.
11.20–11.30 val. masinė mankšta, kurią ves Vaičiukonių šeimyna.
11.30–12.30 val. kūdikių lenktynės, futbolo varžybos.
12.30–13.30 val. estafetės.
13–14.30 val. krepšinio 3x3 turnyras.
14.30–15 val. nugalėtojų apdovanojimai.
 
Renginio dalyvius pasitiks orkestras Panevėžio garsas. Šventę nuspalvins ir paįvairins muzikinė programa, kurią ruošia: lopšeliai-darželiai „Aušra“, „Žvaigždutė“, „Dobilas“, „Diemedis“, „Nykštukas“, „Pasaka“, „Taika“, K. Ramanausko, „Saulėtekio“, „Vyturio“, Senvagės progimnazijos, Skaistakalnio, M.Karkos pagrindinės mokyklos, K.Paltaroko gimnazijos, Pradinė mokykla, Bendruomenių rūmų vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas ,,Grandinėlė“.

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Valdas Pečeliūnas: „Pacientams jaučiamės įsiskolinę“

  Valdas Pečeliūnas: „Pacientams jaučiamės įsiskolinę“

  VUL Santaros klinikų gydytojų sąjungos pirmininkas, gydytojas hematologas Valdas Pečeliūnas (45 m.) tikina, nors nėra nei virusolo...
  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...

  Budinti vaistinė


  Radviliškyje dirbantys vaistininkai jaučia gyventojų nerimą

  Radviliškyje dirbantys vaistininkai jaučia gyventojų nerimą

  Nuo rugsėjo 21 dienos Radviliškio gyventojai gyvena kitu ritmu. Dėl didelio patvirtintų COVID-19 atvejų skaičiaus at&scaron...
  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...

  Sveika šeima


  Jei gali vaikščioti – gali ir šokti

  Kas sakė, kad baletas tik jaunoms nendrėms? Choreografė Neringa Kirklienė, vedanti šias šokių pamokas suaugusiems ir senjorams, įsitikinusi – šokti baletą niekada ne per vėlu. Elegancijos ir gracijos mokytis gali bet kokio amžiaus ir bet kokio kūno sudėjimo žmonės.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Vakcinų nuo COVID-19 lenktynės. Kas laimi?

  Šaltojo karo metais turėjome ginklavimosi varžybas, o šiemet – kuo tikriausias vakcinų lenktynes. Pagrindiniai žaidėjai tie patys – Jungtinės Amerikos Valstijos ir Rusija. Tik šį kartą tikslas iš pirmo žvilgsnio atrodo kilnus – kuo greičiau sustabdyti koronaviruso plitimą.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica