Aukšta įtampa: 4 pavojingi sekso eksperimentai

www.lsveikata.lt
2014-08-26
Prieš keletą metų JAV įvyko tragedija: Tobis Teiloras netyčia užmušė žmoną Kristen apnuogintu feno elektros laidu. Pasirodo, tokiu būdu sutuoktiniai bandė paįvairinti seksualinį gyvenimą. Tačiau greičiausiai vyras neapskaičiavo įtampos galios ir jo savotiškos glamonės tapo žmonos mirties priežastis. Statistika, byloja, kad tokie atvejai, deja, nėra reti.
Aukšta įtampa: 4 pavojingi sekso eksperimentai
Jeigu kartu ne vienerius metus gyvenanti pora jaučia, kad jų seksas tapo nuobodus, nebūtina griebtis neįprastų priemonių ar eksperimentų jam paįvairinti.

„Žmogaus psichika gali sintezuoti, maišyti įvairius pojūčius, - „lady.mail.ru“ portalui teigia sekso trenerė Jekaterina Liubimova. – Pavojingu seksu užsiimančių žmonių sąmonėje savisaugos jausmai painiojasi su jauduliu. Taip yra todėl, kad už savisaugą ir giminės pratęsimą atsakingi neuronai yra glaudžiai susiję.“ Ekspertė įvardijo 4 pavojingiausius sekso eksperimentus
 
Aukšta įtampa
Tokio ekstremalaus sekso mėgėjai tikina, kad intymių santykių metu elektros iškrova ypač jaudrina ir suteikia nepakartojamų pojūčių. Kad toks seksas domina daugiau porų rodo ir tai, jog sekso pramonė jau senokai gamina specialius įrenginius. Jų elektros iškrova nėra labai didelė, taigi juos naudojant vargu ar galima tikėtis tokios liūdnos pabaigos, kokia nutiko įžangoje minėtiems sutuoktiniams Teilorams.

Tačiau reikėtų žinoti, kad net ir neaukšta įtampa gali sutrikdyti kvėpavimą, sukelti širdies ritmo sutrikimus, neigiamai paveikti nervų sistemą.
 
Vaškinės figūros 
Ką bekalbėtum, tačiau viskas, kas susiję su žvakėmis, yra romantiška – žodžiu, kaip kine... Subtili žvakės šviesa, ant gražaus pilvuko liejasi karštas vaškas... Ir panorę tai išbandyti įsimylėjėliai patiria įvairaus laipsnio nudegimus. Ką jau kalbėti apie sugadintą patalynę.
Jeigu vis dėlto norisi pažaisti „9 su puse savaitės“, nepatingėkite apislankyti sekso prekių parduotuvėje. Jose galima rasti specialių žvakių, kurių lydymosi temperatūra nėra labai aukšta. Tiesa, lašinti tokį vašką mylimajai ant pilvo reikėtų ir 40-50 cm aukščio: taip vaškas spės truputį atvėsti.
 
Su ugnele
Kad jau prakalbome apie žvakes ir ugnį, verta paminėti ir pirolangiją (stiprus seksualinis susijaudinimas žiūrint, gesinant ugnį). Jeigu jūsų partnerė ar partneris prieš kiekvienus intymius santykius uždega daugybę žvakių, nori mylėtis tik prie degančio židinio ar laužo, galima įtarti iš pirmo žvilgsnio nekaltą seksualinį nukrypimą.
Pasak seksologų, pirlonagija gal ir nebūtų pavojinga, jeigu tokių sekso eksperimentų mėgėjams pakaktų žvalių ar židininio ugnies. Tačiau dažnai jie taip „užsižaidžia“, kad ima deginti viską, kas pakliūna po ranka. J.Liubimova pasakojo, apie vieną pacientą, kuris prieš mylėdamasis kambario viduryje uždegdavo laikraščių krūvą. Žaidimai tęsėsi tol, kol nelaimėlio bute kilo gaisras.

 
6 опасных секс-экспериментов, которые не стоит повторять - фото 2Seksas netinkamose vietose
Tiksliau, seksas be proto, tačiau su nemaža kvailumo apraiška. O kaip dar paaiškinsi norą pasimylėti nebaigtose statybose tarp styrančių armatūrų? Arba dar vienas abejotinas malonumas su infarkto perspektyva – seksas karštoje pirtyje? Arba tarp jaunimo populiarėjantis seksas vairuojant automobilį? Nereikia net sakyti, kuo gali baigtis tokie eksperimentai.
Net beprotiškos aistros apimti turėtume išsaugoti bent dalelę sveiko proto.
Nekartokite nelaimingų įsimylėjėlių, kurių nepamirštamas seksas, deja, buvo paskutinis jų gyvenime, klaidų.

Štai vieno JAV striptizo baro apsauginis ir šokėja nutarė pasimylėti ant rojalio. Instrumentu bare niekas negrojo. Juo vienam šokiui nusileisdavo apsinuoginusios šokėjos. Paskui rojalis vėl buvo pakeliamas prie lubų. Porelė apie tai greičiausiai pamiršo ir sekso įkarštyje paspaudė mygtuką paleidžiantį pakėlimo mechanizmą. Nelaimėliai tikrąja ta žodžio prasme pakilo nuo žemės, deja, buvo sutraiškyti rojalio dangčiui atsitrenkus į lubas.
 
Komentaras
Sekso trenerė Jekaterina Liubimova:

- Jeigu kartu ne vienerius metus gyvenanti pora jaučia, kad jų seksas tapo nuobodus, nebūtina griebtis neįprastų priemonių ar eksperimentų jam paįvairinti.
Pirmiausia – tai aš patariu savo klientams – verta pabandyti ką nors naujo, padaryti tai, ko anksčiau sau neleidote. Pavyzdžiui, pakeisti aplinką, įsigyti sekso žaisliukų, apsilankyti seksualinio lavinimo seminaruose, kur galima išmokti naujų technikų.
Žinoma, su tokiomis permainomis turi sutikti abu partneriai. Priešingu atveju, geri norai nueis šuniui po uodega.

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Pacientams po organų transplantacijos atstovaujanti Lietuvos asociacija „Gyvastis“ dar nuo šių metų kovo mėnesi...
  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovas, doc. dr. gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis (68 m....

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  Šaltuoju metu dažniau sergama peršalimo ligomis, pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė&ldqu...
  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant COVID-19 pandemijai, į papildomas fronto linijas kartu su medikais stojančių vaistininkų ima krit...

  Sveika šeima


  Spa namuose. Pradėkite nuo kūno žemėlapio

  Užkardą grožio centrams uždėjęs kranktinas, SPA ritualus verčia susikurti namuose. Jei skirtingos veido zonos daugeliui ne naujiena, kūno odos žemėlapis, ko gero, pažįstamas tik grožio specialistams.

  Sveikatos horoskopas


  Lapkričio 23 - 29 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kinija: pandemija plinta per šaldytą produkciją?

  Nuo pandemijos pradžios Kinija kaip įmanydama mėgina eliminuoti koronavirusą iš šalies, tačiau nedidelių židinių vis dar pasitaiko. Pastaruoju metu - dažniausiai įmonėse, kurios importuoja šaldyto maisto produkciją iš užsienio. Kinijos mokslininkai kelia versiją, kad koronavirusas gali plisti per ša...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Agnė Gaižauskienė Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Kiekvienam teks nuvykti...
  Henrikas Vaitiekūnas Kiekvienam teks nuvykti...
  Leonardas Cohenas ir jausmai
  Palmira Rudalevičienė Leonardas Cohenas ir jausmai

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica