Vilniaus oro uoste duris atvėrė vaistinė: kuo prieš skrydžius apsirūpina keleiviai

www.lsveikata.lt
2017-08-18
Penktadienį vėl atsidarius Vilniaus oro uostui, kartu duris atvėrė ir išskirtinė „Camelia Airport“ vaistinė. Vaistinės vedėja Daiva Nedveckienė pasakoja, kuo dažniausiai prieš skrydį apsirūpina keleiviai ir kokios taisyklės galioja vartojantiesiems receptinius vaistus.
Vilniaus oro uoste duris atvėrė vaistinė: kuo prieš skrydžius apsirūpina keleiviai
„Camelia Airport“ – vienintelė vaistinė Lietuvos oro uostuose. Vaistinėje be įprastinių prekių klientai gali rasti specialiai skrydžiams ir kelionėms pritaikytų prekių.

Kraudamiesi lagaminą pamiršote asmeninės higienos reikmenų? O gal turimo šampūno ar dantų pastos negalite įsinešti į lėktuvą dėl per didelio jų kiekio? Oro uoste prisiminėte, kad nepaėmėte vaistų nuo ausų užkritimo kylant ir leidžiantis lėktuvui? Atsinaujinusiame Vilniaus oro uoste duris atvėrusioje vaistinėje klientai galės pasirūpinti ramia kelione į išsvajotas atostogas ar verslo kelionę.

Oro uoste įsikūrusią vaistinę valdančios UAB „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė teigia, kad vaistinių tinklas nuolat plečia vaistinių tinklą skirtingose vietose.

„Džiaugiamės atidaryta dar viena nauja mūsų tinklo vaistine. Nuolat plečiame vaistinių tinklą ir atidarome jas ten, kur matome didelį klientų poreikį“, – teigia mažų kainų vaistinių tinklo „Camelia“ vadovė.

Tą patį pastebi ir Vilniaus oro uoste esančioje vaistinėje dirbanti D.Nedveckienė. Pasak jos, į skrydį išsiruošę klientai dažnai ieško higienos prekių mažose pakuotėse.
„Pavyzdžiui, tėvai atiduoda bagažą ir mažyliams nori nusipirkti vos keletą sauskelnių“, – pasakoja vaistininkė.

Taip pat tarp populiariausių prekių oro uosto vaistinėje – maisto papildai ar vaistai nervų sistemai. Dažnas keliautojas pasirūpina ir vaistais sutrikusiam virškinimui. Kita grupė keliautojų – tie, kurie pamiršta įprastai naudojamus ar kelionėje galinčius prireikti vaistus.
D.Nedveckienė kartu pastebi, kad kartais keliautojai į vaistinę užsuka įsigyti dovanų ar lauktuvių: papildų, vitaminų, žuvų taukų, kosmetikos.


„Nereikia pamiršti, kad į rankinį bagažą galima įsidėti skysčių ne didesnėje nei 100 ml taroje, todėl tokiu atveju dažniau perkami kapsuliniai preparatai“, – sako vaistinės Vilniaus oro uoste vadovė.
Kadangi lėktuve esantis oras sausina odą, D.Nedveckienė pastebi, kad moterys dažnai vaistinėje įsigyja drėkinamąsias kaukes ar kitas odą drėkinančias priemones.

Kalbėdama apie receptinius vaistus, vaistinės oro uoste vadovė pabrėžė, kad su receptu išsivežti galima vaistų kiekį, reikalingą pacientui vienam mėnesiui. Taip pat reikėtų su savimi turėti receptą.
Vaistinėje oro uoste apsilanko ir svečiai iš užsienio. Pasak vaistinės vedėjos, jie dažniausiai perka gerai savo šalyje žinomų pavadinimų vaistus ar kitus preparatus: nuo alergijos, galvos skausmo, ausų užgulimo skrydžio metu. Keliautojai iš Rusijos ar Baltarusijos taip pat perka jiems gerai žinomus vaistus, tačiau dažnai nurodo, kad dėl geresnės kokybės nei jų šalyje.

„Camelia Airport“ – vienintelė vaistinė Lietuvos oro uostuose. Vaistinėje be įprastinių prekių klientai gali rasti specialiai skrydžiams ir kelionėms pritaikytų prekių: produktų mažomis pakuotėmis ir kiekiais, kompresinių kojinių, papildų nervų sistemai.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

Komentarai

      Gydytojas ir pacientas


      V.Kvedaras: buvo metas, kai laukdavau, kada tai greičiau baigsis

      V.Kvedaras: buvo metas, kai laukdavau, kada tai greičiau baigsis

      „Jaustis šimtu procentų geras negali niekada. Chirurgija gali pažerti ir pažeria įvairiausių netikėtumų“, &ndas...
      A.Šimaitis užsikrėtęs dviračių sportu

      A.Šimaitis užsikrėtęs dviračių sportu

      Klaipėdos universiteto ligoninės generalinis direktorius daktaras Audrius Šimaitis sako geriausiai galvą nuo įtemptų darbų ...

      razinka


      Sveika šeima


      Atsisakę dažiklių, išvengiate kur kas daugiau

      Iš naftos išgauti sintetiniai dažikliai siejami su lėtinėmis ligomis, padidėjusia vėžio ir neuroelgesio sutrikimų rizika, ypač vaikams. Tačiau ekspertai pabrėžia, kad dažikliai yra tik viena itin perdirbtų maisto produktų sudedamoji dalis. „Sintetinių maisto dažiklių pašalinimas automatiškai nepaverč...

      Pakalbėkim apie tai


      Svetur


      Svajonė gyventi ilgiau ir sveikiau – vis arčiau

      Senėjimą lėtinantis vaistas rapamicinas gali pailginti gyvenimą beveik taip pat veiksmingai kaip kalorijų ribojimas – teigiama naujame Rytų Anglijos universiteto mokslininkų tyrime.

      Redakcijos skiltis


      Komentarai


      Kognityvinis disonansas
      Henrikas Vaitiekūnas Kognityvinis disonansas
      Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
      Margarita Jankauskaitė Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
      Pagalbos mirti dilemos
      Paulius Skruibis Pagalbos mirti dilemos

      Naujas numeris