Trijose vaistinėse Vilniuje pradedama skiepyti nuo COVID-19

Ignas Jačauskas, BNS
2021-05-31
Trijose vaistinėse Vilniuje pradedama skiepyti nuo COVID-19, pirmadienį pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.
Trijose vaistinėse Vilniuje pradedama skiepyti nuo COVID-19

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė teigia, kad vakcinacija vaistinėse prasidės nuo trečiadienio.

„Skiepijančių vaistinių su laiku daug,ės ir nors skiepijimo apimtys jose nebus milžiniškos, bet daliai gyventojų tai bus labai patogu. Džiaugiamės, kad nuo pirmadienio jau galima skiepyti visus pilnamečius, o „Pfizer-BioNTech“ vakcina ir 16-mečius bei 17-mečius. Vilniaus patirtis rodo, kad jaunieji vilniečiai ypatingai laukė skiepo“, – teigė L. Koriznienė.

Vakcinacija vyks prekybos centre „Nordica“ Vikingų gatvėje įsikūrusioje vaistinėje „Camelia“, čia gyventojai bus skiepijami kasdien 18–20 valandomis, taip pat Ukmergės g. 282 esančioje „Eurovaistinėje“ nuo 10 iki 18 val. su pertrauka 12–13 valandomis. Tuo metu Baublio g. 2 esanti „Gintarinė vaistinė“ skiepys trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį, nuo 10 iki 16 val. 30 min. (su pertrauka 13–13.30 val.).
 
Norintieji užsiregistruoti skiepui vaistinėje turės atlikti tuos pačius žingsnius, kaip ir registruojantis skiepui vakcinacijos centre „Litexpo“. Paprastai užsiregistruoti skiepui galima svetainėje vakcina.vilnius.lt, o pasirenkant norimą vakcinacijos vietą, bus galima rinktis vieną iš vaistinių, esančią arčiausiai namų.
Nuo gegužės 31 dienos visoje šalyje skiepytis gali visi pilnamečiai gyventojai, o „Pfizer-BioNTech“ vakcina – ir asmenys nuo 16 metų. 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Virusas pasiglemžė ir gyvenimo džiaugsmą

  Virusas pasiglemžė ir gyvenimo džiaugsmą

  Šakių rajono gyventoja Rita (69 m.) tris mėnesius ligoninėje kovojo su COVID-19 infekcija. Grįžusi namo moteris suprato, ka...
  Hipotonikai vasaros nelaukia

  Hipotonikai vasaros nelaukia

  „Ne juokai yra visą gyvenimą pragyventi su žemu spaudimu. Kai pakyla virš šimto, jaučiuosi keistai“, &nd...

  razinka


  Sveika šeima


  Opinis kolitas: ar ligai turi įtakos mityba ir stresas?

  Opinis kolitas – autoimuninė liga, sukelianti lėtinį storosios žarnos uždegimą. Dabartinė medicina su opiniu kolitu padeda gyventi visavertį gyvenimą, o kiek svarbus paciento indėlis? Neretai šia liga sergantieji domisi, kiek jų savijautai ar ligos eigai įtakos turi mityba.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  „Lauktuvės“ iš Nepalo

  Kol Jungtinėje Karalystėje toliau plinta Delta vadinama koronaviruso atmaina, o šalies Vyriausybė rengiasi švelninti karantino ribojimus, Vakarų Europos žiniasklaida praneša apie naują COVID-19 mutaciją iš Nepalo. Mokslininkai sako, kad ją sunkiau veikia vakcinos. 

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Šešios dienos poliklinikose
  Henrikas Vaitiekūnas Šešios dienos poliklinikose
  Kuo vyrai nuo moterų skiriasi (2)
  Henrikas Vaitiekūnas Kuo vyrai nuo moterų skiriasi (2)
  Kuo vyrai nuo moterų skiriasi (1)
  Henrikas Vaitiekūnas Kuo vyrai nuo moterų skiriasi (1)

  Naujas numeris
  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica