Trijose vaistinėse Vilniuje pradedama skiepyti nuo COVID-19

Ignas Jačauskas, BNS
2021-05-31
Trijose vaistinėse Vilniuje pradedama skiepyti nuo COVID-19, pirmadienį pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.
Trijose vaistinėse Vilniuje pradedama skiepyti nuo COVID-19

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė teigia, kad vakcinacija vaistinėse prasidės nuo trečiadienio.

„Skiepijančių vaistinių su laiku daug,ės ir nors skiepijimo apimtys jose nebus milžiniškos, bet daliai gyventojų tai bus labai patogu. Džiaugiamės, kad nuo pirmadienio jau galima skiepyti visus pilnamečius, o „Pfizer-BioNTech“ vakcina ir 16-mečius bei 17-mečius. Vilniaus patirtis rodo, kad jaunieji vilniečiai ypatingai laukė skiepo“, – teigė L. Koriznienė.

Vakcinacija vyks prekybos centre „Nordica“ Vikingų gatvėje įsikūrusioje vaistinėje „Camelia“, čia gyventojai bus skiepijami kasdien 18–20 valandomis, taip pat Ukmergės g. 282 esančioje „Eurovaistinėje“ nuo 10 iki 18 val. su pertrauka 12–13 valandomis. Tuo metu Baublio g. 2 esanti „Gintarinė vaistinė“ skiepys trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį, nuo 10 iki 16 val. 30 min. (su pertrauka 13–13.30 val.).
 
Norintieji užsiregistruoti skiepui vaistinėje turės atlikti tuos pačius žingsnius, kaip ir registruojantis skiepui vakcinacijos centre „Litexpo“. Paprastai užsiregistruoti skiepui galima svetainėje vakcina.vilnius.lt, o pasirenkant norimą vakcinacijos vietą, bus galima rinktis vieną iš vaistinių, esančią arčiausiai namų.
Nuo gegužės 31 dienos visoje šalyje skiepytis gali visi pilnamečiai gyventojai, o „Pfizer-BioNTech“ vakcina – ir asmenys nuo 16 metų. 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Atsikračius didžiulio antsvorio dingo ir ligos

  Atsikračius didžiulio antsvorio dingo ir ligos

  Lygija Baranauskienė (66 m.) iš Šakių r. pademonstravo nepaprastą valią – antrojo tipo diabetu serganti moteri...
  Jei sakote šias frazes apie klausos aparatus – smarkiai klystate!

  Jei sakote šias frazes apie klausos aparatus – smarkiai klystate!

  Vasarą susitinkant su draugais, aplankant tėvus ir gimines pokalbis neretai užsisuka apie sveikatą ir ligų įtaką kasdieniam gyveni...

  Sveika šeima


  Naminiai ledai – laisvė fantazijai

  Kokia vasara be ledų? Jokia, ir dėl to nesiginčys niekas, ypač, kuomet karščiai prie žemės lenkia taip, kad norisi tik ko nors šalto. Tačiau prekybos centruose esantys ledai yra tokios kalorijų bombos, kad vasarai baigiantis galime nebetilpti į veidrodžius. Dietistė Živilė Dumbraitė-Varkalienė sako, jog yra ir sveikesni...

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Susipažinkite su apgaule: netikros ligos istorijos internete

  Kartu su naujomis bendravimo galimybėmis internetu, atsivėrė ir papildomos grėsmės. Alabamos universiteto klinikinės psichiatrijos profesorius dr. Marcas Feldmanas teigia, kad kuriasi nauja pacientų grupė – „Miunhauzenai internete“, kurie suvaidina ligą, siekdami dėmesio. Apie vieną tokį atvejį pasakoja detektyvė Taryn Wright ...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  203-oji diena
  Henrikas Vaitiekūnas 203-oji diena
  Į savo vartus...
  Henrikas Vaitiekūnas Į savo vartus...
  Tiesa, subalansuota visiems
  Henrikas Vaitiekūnas Tiesa, subalansuota visiems

  Naujas numeris  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica