Pratęsus karantino ribojimus, „Eurovaistinė“ įveda konsultaciją telefonu ir savaitgaliais

www.lsveikata.lt
2021-01-07
Dar pernai startavusi nemokama paslauga klientams, kurie nuotoliniu būdu teiraujasi dėl vaistų, maisto papildų ar kitais su sveikata susijusiais klausimais, nuo šiol bus vykdoma ir savaitgaliais. Toks sprendimas priimtas po karantino ribojimo pratęsimo. Nuspręsta, kad tiems, kam aktualu susisiekti su farmacijos specialistu ir išsiaiškinti rūpimus klausimus, nuo šiol telefonu nemokamai galės daryti ir šeštadienį bei sekmadienį nuo 9 iki 18 val.
Pratęsus karantino ribojimus, „Eurovaistinė“ įveda konsultaciją telefonu ir savaitgaliais

„Eurovaistinės“ direktorė Aušra Rubė sako, kad paslauga pasiteisino, negalėdami susisiekti su gydymo įstaigomis gyventojai kreipiasi į vaistines arba skambina vaistininkui.

„Mes suteikiame galimybę nemokamai ne tik gauti rūpimą konsultaciją apie vaistus ir kitus vaistinėse esančius produktus, juos čia pat telefonu užsakyti ir atsiimti pasirinktoje vaistinėje. Klientai vertina šią paslaugą dar ir dėl to, kad tokiu būdu galima rezervuoti ir receptinius vaistus“, – sako A. Rubė.
 
Per šešias paslaugos „Mano Eurovaistinė telefonu“ savaites skambučių skaičius augo 67 proc. Pastebima, kad šis rodiklis nuolat didėja. „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė pasakoja, kad klientai dėkingi, jog net ir kalbant telefonu farmacijos specialistai supranta, apie kokius preparatus kalbama.
„Padedame žmonėms ne tik rezervuoti reikiamus vaistus, bet ir kartu peržiūrime namuose esančią vaistinėlę, nes bendravimas telefonu leidžia su klientu bendrauti kur kas ilgiau. Pasitaiko atvejų, kai skambinantis tiesiog vardina tai, ką turi savo vaistinėlėje, o mūsų specialistai konkretizuoja, koks tai preparatas ir kokiais atvejais jis vartojamas. Tokiu būdu dar ir primename, kad nereikia užsiimti savigyda“, – sako L.Bielskė.
 
Pasa jos, jeigu skambinama rezervuoti reikiamus vaistus ar kitas prekes, įmonė įsipareigojusi tokią rezervaciją į pasirinktą vaistinę paruošti ne ilgiau nei per tris valandas. 70 proc. užsakymų paruošiama kur kas greičiau. Atsiimti tokį pasiruoštą krepšelį galima per tris darbo dienas, bet tiek klientai net nelaukia, ateina dar tą patį vakarą.
„Šią „Mano Eurovaistinė telefonu“ paslaugą mėgsta patys vaistininkai, ji leidžia taupyti laiką ir ji ypač patogi savanoriams, kurie pasirūpina vaistais garbingo amžiaus žmonėms“, – teigia A. Rubė.
 
Paslaugą įmonė teikia kasdien nemokamu numeriu 880050005 nuo 9 iki 18 val.
lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...
  Socialinėje iniciatyvoje ,,Skirtingos Spalvos‘‘ aktorius Marius Repšys kalbės apie bipolinį sutrikimą

  Socialinėje iniciatyvoje ,,Skirtingos Spalvos‘‘ aktorius Marius Repšys kalbės apie bipolinį sutrikimą

  Energija, laimė, naujų idėjų pliūpsnis po kurio ateina dirglumas, kaltė ir visiška apatija – su tokiomis nuotaikų kai...

  Sveika šeima


  Intuityvus valgymas – svorio nuo... smegenų metimo programa

  Kalbėti apie valgymo sutrikimus žmonėms sunku, net jaučiama gėda. Juk, regis, visi tai turime mokėti. Tačiau intuityvaus valgymo konsultantė, tinklaraščio taikasumaistu.lt autorė Ingrida Augutė tikina, kad nieko gėdingo nėra. Tokius sunkumus patiriančiųjų yra daug ir ragina apie tai kalbėti su aplinkiniais, specialistais. Nes ...

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  „Wuhano dienoraščių“ autorė: valdžia mane vertina kaip priešą

  Kinų autorė Fang Fang (pasiturinčių intelektualų šeimoje gimusios rašytojos tikrasis vardas yra Wang Fung) susidūrė su šiurkščia valdžios reakcija dėl publikuotų dienoraščių, kuriuose buvo aprašytas gyvenimas Wuhane ankstyvomis koronaviruso protrūkio dienomis. Tačiau moteris laikosi savo ir t...

  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica