Nemenčinėje dirbanti vaistininkė: mes nuolat laukiame naujienų

www.lsveikata.lt
2020-04-17
Trečiadienį premjeras Saulius Skvernelis paskelbė, kad bus imamasi griežtesnių priemonių siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą Nemenčinėje, todėl miestas uždarytas. Šiame mieste esančioje „Eurovaistinėje“ dirbanti vaistininkė sako, kad jau dabar stebima kaip stipriai pasikeitė vietinių gyventojų įpročiai.
Nemenčinėje dirbanti vaistininkė: mes nuolat laukiame naujienų

Nemenčinėje gyvenanti ir dirbanti vaistininkė Aurelija Novickienė sako, kad miestelio gyvenimas sustojo, žmonės tapo uždaresni, mažiau bendrauja. „Net pas mus vaistinėje jaučiame, kad atėję įsigyti receptinių vaistų ar medicininių kaukių, klientai tiesiog padėkoja ir išeina. Esame pripratę, kad gyventojai dalinasi savo džiaugsmais, pasakoja, kuo jie gyvena“, – apie pasikeitusią kasdienybę pasakoja vaistininkė.
 

Koronaviruso židiniu tapusios Nemenčinės gyventojai sako, kasdien su nekantrumu laukia naujausių tyrimų rezultatų. Vaistininkė pastebi, kad dauguma gyventojų į tai žiūri rimtai ir dėvi įvairias apsaugos priemones – nuo šalikų iki respiratorių.
Nors Nemenčinėje esanti „Eurovaistinė“ (Švenčionių g. 40)  liko dirbti, kad klientai, kuriems reikalinga pagalba, turėtų, kur kreiptis, vaistininkė A. Novickienė sako, kad užsukančių srautas tikrai stipriai sumažėjęs. „Visi būna namuose, stengiasi niekur neiti. Pas mus apsilankydavo ir tie, kas važiuodavo pro šalį, nes artimiausia vaistinė tik Vilniuje arba į kitą pusę – Pabradėje, todėl tokių klientų aptarnauti nebegalime. Vienas garbaus amžiaus senjoras pasakojo, kad atvažiavo iš kaimo, bet namo tikriausiai keliaus pėsčiomis“, – sako A.Novickienė.
 
Pasak valdybos pirmininkės Ingridos Damulienės vaistinėje Nemenčinėje imtasi dar didesnių apsaugos priemonių siekiant užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą – į vaistinę įleidžiami tik tie klientai, kurie iš karto gali būti aptarnauti, neformuojant eilės. Kasdien visose „Eurovaistinėse“ darbuotojams patikrinama temperatūra, jeigu ji siekia 37,4, prašome kolegos likti namuose ir stebėti savijautą.
 
„Miestelio poliklinika dirba, tikime, kad ir mūsų klientai ateis. Laukiame jų, laikomės visų saugumo reikalavimų, viską esame dezinfekavę ir žinome, kad galėsime jiems padėti. Dirba trys kasos, o mūsų pasikeitęs darbo laikas dabar nuo 9 iki 17 val.“ – pasakoja vaistininkė.
„Eurovaistinėje“ Nemenčinėje dirba penki darbuotojai, jų savijauta gera.
 

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Kokios apimties chirurginė operacija gydant krūties vėžį būtų optimali? Į šį klausimą bandys atsakyti Europos šalių,...
  Valdas Pečeliūnas: „Pacientams jaučiamės įsiskolinę“

  Valdas Pečeliūnas: „Pacientams jaučiamės įsiskolinę“

  VUL Santaros klinikų gydytojų sąjungos pirmininkas, gydytojas hematologas Valdas Pečeliūnas (45 m.) tikina, nors nėra nei virusolo...

  Sveika šeima


  Jei gali vaikščioti – gali ir šokti

  Kas sakė, kad baletas tik jaunoms nendrėms? Choreografė Neringa Kirklienė, vedanti šias šokių pamokas suaugusiems ir senjorams, įsitikinusi – šokti baletą niekada ne per vėlu. Elegancijos ir gracijos mokytis gali bet kokio amžiaus ir bet kokio kūno sudėjimo žmonės.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Vakcinų nuo COVID-19 lenktynės. Kas laimi?

  Šaltojo karo metais turėjome ginklavimosi varžybas, o šiemet – kuo tikriausias vakcinų lenktynes. Pagrindiniai žaidėjai tie patys – Jungtinės Amerikos Valstijos ir Rusija. Tik šį kartą tikslas iš pirmo žvilgsnio atrodo kilnus – kuo greičiau sustabdyti koronaviruso plitimą.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica