Konkurencijos tarybos akiratyje – „Eurovaistinės“ reklama

BNS
2018-10-25
Konkurencijos taryba antradienį pradėjo tyrimą dėl vieną didžiausių vaistinių tinklų Lietuvoje valdančios „Vilniaus prekybos" grupės įmonės „Eurovaistinė“ reklamos apie senjorams taikomas nuolaidas. Taryba kol kas neteikia informacijos, nei koks vaistinių tinklas tiriamas, nei kokį pažeidimą ji galėjo padaryti.
Konkurencijos tarybos akiratyje – „Eurovaistinės“ reklama

Tai, kad pradėtas tyrimas dėl jos reklamos, BNS patvirtino pati „Eurovaistinė“. 

Konkurencijos tarybos Nesąžiningos komercinės veiklos tyrimo skyriaus vedėja Erika Lukšė sako, jog taryba tyrimą dėl galimo Reklamos įstatymo pažeidimo pradėjo savo iniciatyva, gavusi signalų iš vartotojų.
„Papildomos informacijos apie tyrimą pateikti negalime, nes Konkurencijos taryba dėl to nėra priėmusi galutinio sprendimo. Pradėtas tyrimas dar nereiškia, kad pažeidimas iš tiesų buvo padarytas. Tai paaiškės tyrimo eigoje surinkus daugiau informacijos ir ją išanalizavus“, - komentare BNS sakė E.Lukšė. 
 
„Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Asta Valatkevičienė BNS patvirtino, jog tinklas gavo žinių iš Konkurencijos tarybos, jog pradėtas vienos tinklo reklamos vertinimas – įmonės prašoma pateikti daugiau informacijos.
„Savo veikloje, taip pat ir reklamose, laikomės visų įstatymų ir geranoriškai bendraujame su institucijomis, todėl esame pasiruošę pateikti visą reikalingą informaciją ir išsiaiškinti situaciją“ – BNS sakė bendrovės atstovė.
 
Vienokias ar kitokias nuolaidas senjorams taiko beveik visi vaistinių tinklai, išskyrus „Norfos vaistinę“. Kai kurie tinklai – „Eurovaistinė“ ir „Gintarinė vaistinė“ – turi atskiras nuolaidų korteles senjorams, tačiau „Eurovaistinėje“ nuolaida taikoma tik perkant mažiausiai tris prekes. 
Senjorų dienos būna ir kai kuriose „Benu“ vaistinėse. „Camelia“ bei „Norfos vaistinė“ nuolaidas tam tikromis valandomis taiko visiems pirkėjams.  
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

Komentarai

   Gydytojas ir pacientas


   Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

   Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

   Kone 45 metus gydytoju akušeriu dirbantis Ričardas Daunoravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir...
   Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

   Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

   Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...

   Sveika šeima


   Jums tinkanti arbata gali atnešti daug naudos

   Arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį, sakė senovės persų gydytojas Avicenna. Kada kokią arbatą gerti, kaip ją paruošti, pasakoja prekybos tinklo „Skonis ir kvapas“ atstovas, arbatos žinovas Andrius Žilinskas.

   Sveikatos horoskopas


   Gruodžio 14-20 d.

   Avi­nas
   Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

   Pakalbėkim apie tai


   Svetur


   PAR virusas griebė už gerklės

   Statistiniais duomenimis, apie COVID-19 plitimą pasaulyje besidalijanti informacinė svetainė „Worldometers“ skelbia, jog Pietų Afrikos Respublika (PAR) pašoko į 15 vietą ir susirgimų skaičiumi toliau vejasi tokias šalis kaip Lenkija, Meksika bei Argentina. Panašu, jog ir vakcinacijos procesai šalyje klimpsta, o ligoninės nebes...

   Redakcijos skiltis


   Komentarai


   Informacijos disbalansas
   Henrikas Vaitiekūnas Informacijos disbalansas
   Ketsuekigata nani gata?
   Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
   Tema ir būsimos potemės
   Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės

   Naujas numeris

   Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica