„Camelia“ dar labiau sumažino medicininių kaukių kainą

www.lsveikata.lt
2020-10-02
Vienas didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ ketvirtadienį skelbia, kad visą spalį klientams suteiks galimybę apsaugines medicinines veido kaukes įsigyti už dar mažesnę kainą. Visą mėnesį internetinėje parduotuvėje ir fizinėse vaistinėse vienos medicininės trijų sluoksnių kaukės kaina – 0,19 Eur, 50 kaukių dėžutė – 9,50 Eur. Tai kol kas mažiausia kaukių kaina vaistinių rinkoje po karantino.
„Camelia“ dar labiau sumažino medicininių kaukių kainą

„Camelia“ vaistinių tinklą valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinės direktorės Aušros Budrikienės įsitikinimu, vaistinių vaidmuo šiuo kriziniu laikotarpiu tampa vis svarbesnis.
„Mūsų klientui prekės kaina yra labai svarbi, todėl vėl atsiradusios išlaidos už privalomąsias apsaugines kaukes lemia neigiamus šeimos biudžeto pokyčius. Atsakingas rūpinimasis savo ir kitų sveikata šios pandemijos metu prisidėjo prie gerokai padidėjusių asmeninių išlaidų, kurias mes ir norime padėti sušvelninti“,  – sako A. Budrikienė.

 
Išaugęs kaukių poreikis
Tai, kad medicininių kaukių poreikis per pastaruosius mėnesius vėl išaugo, rodo ir vaistinių tinklo surinkta statistika.
„Lietuvoje paskelbus karantiną per dieną parduodavome vidutiniškai 100 tūkst. kaukių. Dabar įsigyjamų kaukių skaičius gerokai sumažėjo. Visgi, Vyriausybei nuo rugpjūčio vėl įvedus privalomąjį kaukių dėvėjimą, matome, kad mūsų klientų poreikis įsigyti apsaugines medicinines kaukes išaugo,“ – sakė A. Budrikienė.
Po birželio 17 d. pasibaigusio karantino iki liepos 29 d., kai buvo pranešta apie Vyriausybės priimtą sprendimą grąžinti privalomąjį kaukių dėvėjimą, „Camelia“ vaistinėse buvo parduodama apie 5 tūkst. kaukių per dieną. Po šio sprendimo priėmimo kaukių pardavimai pradėjo ir vėl augti, tačiau skaičiai yra mažesni nei prasidėjus pandemijai. Šiuo metu vidutiniškai per dieną parduodama apie 20 tūkst. medicininių kaukių.
 

„Nuo spalio 1 dienos mūsų vaistinėse viena medicininė trijų sluoksnių vienkartinė kaukė kainuoja tik 0,19 Eur, o 50 vnt. kaukių dėžutę galima įsigyti už 9,50 Eur. Tai mažiausia kaina mūsų vaistinėse per visą pandemijos laikotarpį, kuris trunka jau daugiau nei pusę metų“, – sako A. Budrikienė.
Ji priduria, kad pavasarį vidutiniškai vieno apsipirkimo vaistinėje metu klientas įsigydavo apie 9 kaukes, dabar šis skaičius sumažėjęs iki 2-3 kaukių. Artėjantys vėsesni orai ir didėjantis apsikrėtusiųjų skaičius rodo, kad poreikis įsigyti apsauginę veido kaukę gali ir vėl padidėti.  
 
Didėjant rizikai susirgti peršalimo ligomis, Molėtų vaistinėje „Camelia“ dirbantis vaistininkas Mindaugas Leišys ragina nepamiršti ne tik kaukės, bet ir bendrų saugumo ir asmeninės higienos taisyklių, kurios padės apsisaugoti nuo galimo užsikrėtimo koronavirusu.
„Camelia“ vaistinės atstovas pataria laikytis visų rekomenduojamų higienos reikalavimų, dažnai plauti rankas, naudoti dezinfekcinį skystį, mūvėti vienkartines pirštines, kosėti ar čiaudėti į vidinę alkūnės dalį, uždarose patalpose ir renginiuose dėvėti apsaugines kaukes. Siekiant apsaugoti save ir artimuosius vaistininkas taip pat pataria vengti didelių susibūrimų, artimo kontakto su kitais žmonėmis, viešuoju transportu važinėti tik būtinaisiais reikalais ir kiek įmanoma labiau riboti lankymąsi viešose vietose.


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Psichiatrijos gydytoja rezidentė: „Nei vienoje medicinos srityje nėra tiek daug bendravimo su pacientais“

  Psichiatrijos gydytoja rezidentė: „Nei vienoje medicinos srityje nėra tiek daug bendravimo su pacientais“

  Psichiatrijos gydytoja rezidentė Margarita Slabadienė Lietuvos sveikatos mokslų universitete studijuoja psichiatrijos rezidentūros...
  NVI atlikta pirmoji minimaliai invazinė stemplės vėžio operacija

  NVI atlikta pirmoji minimaliai invazinė stemplės vėžio operacija

  Nacionaliniame vėžio institute (NVI) atlikta pirmoji, o Lietuvoje viena iš pirmųjų minimaliai invazinė stemplės vėžio opera...

  Sveika šeima


  Jei po žiemos priaugote svorio

  Po žiemos ne vienam pavasariniai rūbai tampa kiek ankštoki, tad artėjant šiltajam sezonui tenka sukti galvą, kaip atsikratyti priaugtų kilogramų. Gydytoja dietologė dr. Rūta Petereit pataria nepulti laikytis drastiškų dietų, o stengtis valgyti kuo daugiau vaisių bei daržovių.

  Sveikatos horoskopas


  Lakpkričio 23-29 d.

  Avi­nas
  Šią sa­vai­tę šil­čiau ren­ki­tės ir ven­ki­te skers­vė­jų. Tre­čia­die­nį ga­li­te su­sap­nuo­ti pra­na­šiš­ką sap­ną. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na są­na­rių gy­dy­mui ir spe­cia­liems mankš­tos pra­ti­mams.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kolumbijos tremtinių tikrovė: dešimtmečiai be namų

  Per maždaug penkerius metus Kolumbijos pabėgėlių, prašančių prieglobsčio Ispanijoje, skaičius išaugo beveik 40 kartų. 2016 metais jų buvo užfiksuota mažiau nei 700, o pernai skaičius išaugo iki 28 tūkstančio. Ana (38 m.) ir jos šeima – vieni iš daugelio Kolumbijos gyventojų, kurių gyvenimus sugriovė pilietinis karas.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Patarimai, grįžtantiems iš Palangos
  Henrikas Vaitiekūnas Patarimai, grįžtantiems iš Palangos
  Survivalistai
  Henrikas Vaitiekūnas Survivalistai
  Keletas taisyklių pavasariui
  Henrikas Vaitiekūnas Keletas taisyklių pavasariui

  Naujas numeris
  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica