„Camelia“ dar labiau sumažino medicininių kaukių kainą

www.lsveikata.lt
2020-10-02
Vienas didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ ketvirtadienį skelbia, kad visą spalį klientams suteiks galimybę apsaugines medicinines veido kaukes įsigyti už dar mažesnę kainą. Visą mėnesį internetinėje parduotuvėje ir fizinėse vaistinėse vienos medicininės trijų sluoksnių kaukės kaina – 0,19 Eur, 50 kaukių dėžutė – 9,50 Eur. Tai kol kas mažiausia kaukių kaina vaistinių rinkoje po karantino.
„Camelia“ dar labiau sumažino medicininių kaukių kainą

„Camelia“ vaistinių tinklą valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinės direktorės Aušros Budrikienės įsitikinimu, vaistinių vaidmuo šiuo kriziniu laikotarpiu tampa vis svarbesnis.
„Mūsų klientui prekės kaina yra labai svarbi, todėl vėl atsiradusios išlaidos už privalomąsias apsaugines kaukes lemia neigiamus šeimos biudžeto pokyčius. Atsakingas rūpinimasis savo ir kitų sveikata šios pandemijos metu prisidėjo prie gerokai padidėjusių asmeninių išlaidų, kurias mes ir norime padėti sušvelninti“,  – sako A. Budrikienė.

 
Išaugęs kaukių poreikis
Tai, kad medicininių kaukių poreikis per pastaruosius mėnesius vėl išaugo, rodo ir vaistinių tinklo surinkta statistika.
„Lietuvoje paskelbus karantiną per dieną parduodavome vidutiniškai 100 tūkst. kaukių. Dabar įsigyjamų kaukių skaičius gerokai sumažėjo. Visgi, Vyriausybei nuo rugpjūčio vėl įvedus privalomąjį kaukių dėvėjimą, matome, kad mūsų klientų poreikis įsigyti apsaugines medicinines kaukes išaugo,“ – sakė A. Budrikienė.
Po birželio 17 d. pasibaigusio karantino iki liepos 29 d., kai buvo pranešta apie Vyriausybės priimtą sprendimą grąžinti privalomąjį kaukių dėvėjimą, „Camelia“ vaistinėse buvo parduodama apie 5 tūkst. kaukių per dieną. Po šio sprendimo priėmimo kaukių pardavimai pradėjo ir vėl augti, tačiau skaičiai yra mažesni nei prasidėjus pandemijai. Šiuo metu vidutiniškai per dieną parduodama apie 20 tūkst. medicininių kaukių.
 

„Nuo spalio 1 dienos mūsų vaistinėse viena medicininė trijų sluoksnių vienkartinė kaukė kainuoja tik 0,19 Eur, o 50 vnt. kaukių dėžutę galima įsigyti už 9,50 Eur. Tai mažiausia kaina mūsų vaistinėse per visą pandemijos laikotarpį, kuris trunka jau daugiau nei pusę metų“, – sako A. Budrikienė.
Ji priduria, kad pavasarį vidutiniškai vieno apsipirkimo vaistinėje metu klientas įsigydavo apie 9 kaukes, dabar šis skaičius sumažėjęs iki 2-3 kaukių. Artėjantys vėsesni orai ir didėjantis apsikrėtusiųjų skaičius rodo, kad poreikis įsigyti apsauginę veido kaukę gali ir vėl padidėti.  
 
Didėjant rizikai susirgti peršalimo ligomis, Molėtų vaistinėje „Camelia“ dirbantis vaistininkas Mindaugas Leišys ragina nepamiršti ne tik kaukės, bet ir bendrų saugumo ir asmeninės higienos taisyklių, kurios padės apsisaugoti nuo galimo užsikrėtimo koronavirusu.
„Camelia“ vaistinės atstovas pataria laikytis visų rekomenduojamų higienos reikalavimų, dažnai plauti rankas, naudoti dezinfekcinį skystį, mūvėti vienkartines pirštines, kosėti ar čiaudėti į vidinę alkūnės dalį, uždarose patalpose ir renginiuose dėvėti apsaugines kaukes. Siekiant apsaugoti save ir artimuosius vaistininkas taip pat pataria vengti didelių susibūrimų, artimo kontakto su kitais žmonėmis, viešuoju transportu važinėti tik būtinaisiais reikalais ir kiek įmanoma labiau riboti lankymąsi viešose vietose.


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Jurgita Syminienė: būti autoritetu sau po dešimties metų

  Jurgita Syminienė: būti autoritetu sau po dešimties metų

  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus vedėja, vidaus ligų gydytoja Jurgita Syminienė (33 m....
  Pogimdyminė depresija – (ne)išpaikintų mamyčių liga

  Pogimdyminė depresija – (ne)išpaikintų mamyčių liga

  „Atrodė iki pilnos laimės gyvenime trūksta tik vaikelio“, - pokalbį pradeda pogimdyminę depresiją išgyvenusi Di...

  Sveika šeima


  „Studentų maistas“ – ne vaistas

  Ne veltui džiovintų vaisių ir riešutų mišinys pramintas „studentų maistu“. Mitybos specialistė Vaida Kurpienė sako juose dažnai rasite didelę dozę pridėtinio cukraus (tai, ko reikia kremtant mokslus pernakt). Taigi maišelis riešutų popiet tikrai nėra nekaltas ir sveikuoliškas užkandis, k...

  Sveikatos horoskopas


  Spalio 12 - 18 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Nobelio medicinos premija paskirta virusologams H. Alteriui, Ch. Rice'ui ir M. Houghtonui

  Šių metų Nobelio premija už pasiekimus medicinos srityje atiteko amerikiečiams Harvey J. Alteriui (Harviui Dž. Alteriui) ir Charlesui M. Rice'ui (Čarlzui M. Raisui), taip pat britui Michaelui Houghtonui (Maiklui Hotonui).

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kiek vorų jau suvalgėte?
  Henrikas Vaitiekūnas Kiek vorų jau suvalgėte?
  Šiuo metu šeimos gydytojai tapę beteisiais raštininkais
  Viktorija Andrejevaitė Šiuo metu šeimos gydytojai tapę beteisiais raštininkais
  Kas nepažįsta laikrodžių?
  Henrikas Vaitiekūnas Kas nepažįsta laikrodžių?

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica