Minam už Klaipėdą

2014-05-19
Minam už Klaipėdą

Tarptautinis projektas „Europos dviračių iššūkis 2014“ įgauna vis didesnį pagreitį. Pirmąsyk jame dalyvaujanti Klaipėda be kovos nepasiduos – už savo miestą minti raginami skirtingų profesijų atstovai, studentai, šeimos.

32 Europos miestų varžytuvės vyksta iki gegužės 31 d. Siekiant jose ,,sugeneruoti” kuo daugiau kilometrų ir kuo didesnį dalyvių būrį Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras gegužės 19-25 d. organizuoja akciją „Minam už Klaipėdą!“. Kiekvieną darbo dienos vakarą 19 val.  įvairių įstaigų, organizacijų, įmonių atstovai bus kviečiami rinktis prie Vasaros estrados bei drauge važiuoti iki Girulių ir atgal.
„Visa, ko reikia, norint kovoti už Klaipėdos garbę šiame projekte – dviratis ir išmanusis telefonas. Būsimų dalyvių prašome jau dabar prisijungti prie miesto komandos interneto svetainėje www.ecc2014.eu ir į savo išmaniuosius telefonus parsisiųsti nemokamą programėlę „Endomondo“, kurios būtina nepamiršti įsijungti važiuojant”, – akcentavo Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė. 
Anot organizatorių, „Minam už Klaipėdą!“ – tai ne tik sveikas azartas, bet ir galimybė neformalioje aplinkoje pabendrauti su kolegomis, kurti gražias savo kolektyvo tradicijas. „Kokia gi iškyla be vaišių? Prieš sėsdami ant dviračio nepamirškite didelio arbatos termoso bei užkandžių. Taip pat visuotinių važiavimų dalyvius kviečiame pagalvoti ir apie savo grupės įvaizdį – pasipuoškite vienodais marškinėliais, kepuraitėmis, būkite originalūs ir matomi“, – šypsojosi J. Grubliauskienė.
 Gegužės 19 d. visuotinai už Klaipėdą mins švietimo darbuotojai, gegužės 20 d. – medikai, 21 d. – policijos pareigūnai, 22 d. – Valstybinio jūrų uosto direkcijos ir uosto įmonių darbuotojai, 23 d. – Klaipėdos mokslo ir technologijų parko komanda drauge su studentais.
Savaitgalis ant dviračių gegužės 24-25 d. dedikuotas šeimoms. Jos taipogi bus kviečiamos rinktis prie Vasaros estrados, skirsis tik starto pradžios laikas – klaipėdiečių būrys link Girulių pajudės 13 val.
Baigiamasis akcijos akcentas – visuotinis miesto politikų ir mero Vytauto Grubliausko važiavimas į savivaldybės tarybos posėdį gegužės 29 d.
 „Europos dviračių iššūkyje 2014” dalyvaujančios Klaipėdos komandos gretose dabar yra apie 200 narių, kurių bendroje sąskaitoje – apie 5,6 tūkst. dviračiais nuvažiuotų kilometrų.
Daugiau informacijos apie projektą gali suteikti Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Gintarė Vasiliauskaitė tel. (8 46) 234 796, mob. tel. 8 640 93341, el.p. gintare@sveikatosbiuras.lt.
 

  Gydytojas ir pacientas


  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...
  „Augantis“ implantas sugrąžins judėjimo džiaugsmą

  „Augantis“ implantas sugrąžins judėjimo džiaugsmą

  Šešiametė Adrijana po kelerių metų vaikščiojimo tik su ramentais pagaliau lengviau atsikvėps. Vaikų ligoninėj...

  Budinti vaistinė


  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

  Sveika šeima


  Ryto rutina žvaliam rudeniui

  Daug žmonių skundžiasi, kad trumpėjant dienoms rytais sunku prasibudinti. O rudeniui įsibėgėjus tokių „apsnūdusių vyturių“ dar daugiau. Apie tai, kaip pradėti dieną žvaliems ir gerai nusiteikusiems, pasakoja asmeninis treneris ir „Priklausomi nuo sporto“ įkūrėjas Nojus Berlinskas.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

  Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Arbata. Pirma dalis
  Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica