NATO karių parama Vaikų ligų klinikos pacientams

www.lsveikata.lt
2021-04-29
Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Vaikų ligų profilio Konsultacijų skyriuje apsilankė NATO oro policijos misijos Baltijos šalyse 55 bloko rotacinė pamaina Italijos kontingento Aeronautica Militare, Lietuvos Aviacijos bazėje skaičiuojanti paskutines misijos dienas. Įprasta, kad NATO kariai savo misijos Lietuvoje ar kitose valstybėse metu remia vaikų ligonines, kūdikių namus.
NATO karių parama Vaikų ligų klinikos pacientams
Baltijos oro policijos Italijos kontingento vadas pulkininkas Daniele Donati Moters ir vaiko klinikos vaikų ligų profilio koordinatorei dr. Margaritai Valūnienei perdavė ne tik dovanas, bet ir NATO atminimo lentelę. Zitos Katkienės nuotr.

Šįkart Vaikų ligų klinikos vaikams padovanoti trys žaidimų stalai ir minkštasuoliai, kainavę per 2500 eurų.

Baltijos oro policijos Italijos kontingento vadas pulkininkas Daniele Donati drauge su NATO Baltijos oro policijos Italijos kontingento komandos kariais atvyko į ligoninę ir  įteikė ne tik dovanas, bet ir  NATO atminimo lentelę. Kariai džiaugiasi, kad savo misijos metu gali padėti sergantiems vaikams, suteikti jiems džiaugsmo, o ypač tuo metu, kai jie guli ligoninėje.
 
Moters ir vaiko klinikos vaikų ligų profilio koordinatorė dr. Margarita Valūnienė, perėmusi kario dovanojamą lentelę, dėkojo už puikias dovanas. Naujieji žaidimų stalai ir minkštasuoliai bus pastatyti baigtame remontuoti Vaikų konsultacijų skyriuje bei Vaikų ligų skyriuje, kurio remontas taip pat eina į pabaigą. Italijos karių misija Lietuvoje baigiasi gegužės 13 dieną, todėl kariai skubėjo su dovanomis ir nelaukė remonto pabaigos.
Dr. M. Valūnienė sakė, kad NATO kariai pirmą kartą lankėsi klinikoje, tad jų dovanos ypač brangios, o karių bendravimas - ypatingai konstruktyvus ir šiltas. Pasak gydytojos, galima pasimokyti iš NATO karių kaip reikia priimti sprendimus, juos vykdyti, nesididžiuoti teikiant paramą, bet išlikti kukliems ir ramiems.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Budinti vaistinė


  Vaistininko patarimai, kaip įveikti 5 dažnas pavasario problemas

  Vaistininko patarimai, kaip įveikti 5 dažnas pavasario problemas

  Šylant orams tikimės sulaukti ir geresnės savijautos, tačiau neįdėjus pastangų, deja, bet tik susiduriame su naujais sveika...
  Paslauga vaistinėse paskatino gyventojus pirmą kartą pasiskiepyti nuo erkinio encefalito

  Paslauga vaistinėse paskatino gyventojus pirmą kartą pasiskiepyti nuo erkinio encefalito

  Jau kuris laikas specialius kursus baigę išplėstinės praktikos vaistininkai gali skiepyti šalies gyventojus nuo erki...

  Sveika šeima


  Nenustebkite, jei susirgus COVID-19 ims slinkti plaukai

  Persirgę COVID-19 vis daugiau žmonių skundžiasi, kad jiems ėmė slinkti plaukai. Gydytoja-trichologė Gitana Šabūnienė ramina – toks infekcijos poveikis laikinas.

  Sveikatos horoskopas


  Lakpkričio 23-29 d.

  Avi­nas
  Šią sa­vai­tę šil­čiau ren­ki­tės ir ven­ki­te skers­vė­jų. Tre­čia­die­nį ga­li­te su­sap­nuo­ti pra­na­šiš­ką sap­ną. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na są­na­rių gy­dy­mui ir spe­cia­liems mankš­tos pra­ti­mams.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kolumbijos tremtinių tikrovė: dešimtmečiai be namų

  Per maždaug penkerius metus Kolumbijos pabėgėlių, prašančių prieglobsčio Ispanijoje, skaičius išaugo beveik 40 kartų. 2016 metais jų buvo užfiksuota mažiau nei 700, o pernai skaičius išaugo iki 28 tūkstančio. Ana (38 m.) ir jos šeima – vieni iš daugelio Kolumbijos gyventojų, kurių gyvenimus sugriovė pilietinis karas.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Patarimai, grįžtantiems iš Palangos
  Henrikas Vaitiekūnas Patarimai, grįžtantiems iš Palangos
  Survivalistai
  Henrikas Vaitiekūnas Survivalistai
  Keletas taisyklių pavasariui
  Henrikas Vaitiekūnas Keletas taisyklių pavasariui

  Naujas numeris
  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica