Į šalies vaistines papildomai siunčiama vaistų nuo peršalimo ligų

www.lsveikata.lt
2016-12-22
Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad penktadaliu išaugo susidomėjimas peršalimo ligas gydančiais vaistais. Per gruodžio mėnesį jų jau įsigyta 20 procentų daugiau nei pernai. „Eurovaistinė“ į visas vaistines siunčia papildomą kiekį vaistų nuo peršalimo gydyti ir užtikrina, kad vaistų trūkumo vaistinėse nebus.
Į šalies vaistines papildomai siunčiama vaistų nuo peršalimo ligų
Stebėdami, kiek daug žmonių atvyksta į vaistines teiraudamiesi patarimo, kaip gydyti peršalimo sukeltus negalavimus, „Eurovaistinės“ papildomai į visas savo vaistines siunčia vaistų papildymą.

Įmonės komunikacijos vadovė Laura Bielskė sako, kad stebėdami, kiek daug žmonių atvyksta į vaistines teiraudamiesi patarimo, kaip gydyti peršalimo sukeltus negalavimus, įmonė papildomai į visas savo vaistines siunčia vaistų papildymą.

 
„Tai darome pirmą kartą šiais metais. Matome, kad peršalimo sezonas įsibėgėjo ir norime būti tikri, kad klientai turės iš ko rinktis ir vaistų nepritruks. Vaistų peršalimui gydyti, gerklės pastilių, purškiklių ir kitų priemonių papildymas siekia net ketvirtadalį įprasto mėnesio kiekio“, - sako įmonės komunikacijos vadovė.
 
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai skelbia, kad susirgimų gripu ir peršalimo ligomis Lietuvoje žymiai padaugėjo antrąją gruodžio savaitę.  Šiuo metu mažiausias sergamumo rodiklis registruojamas Šiauliuose, o didžiausias Alytuje.
„Eurovaistinės“ vaistininkas Petras Vaitiekūnas sako, kad į vaistines dažniausiai ateina ne patys sergantieji, o jų artimieji ir šeimos nariai.
 
„Gydant peršalimą, svarbiausia palengvinti konkrečius ligos simptomus – slogą, gerklės perštėjimą ar kosulį. Pakilus temperatūrai, taip pat rekomenduojame kompleksinius vaistus nuo peršalimo, kurių sudėtyje yra paracetamolio. Bet kokiu atveju, svarbiausia ilsėtis ir vartoti daug skysčių“, - sako vaistininkas ir perspėja, kad nesilaikant lovos režimo ne tik leidžiama ligai progresuoti ir toliau silpninti organizmą, bet ir kyla reali grėsmė apkrėsti aplinkinius.Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja infektologė Elžbieta Matulytė (31 m.) su koronavirusu susidūrė ne tik pi...
  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Pasislėpusi liga. Taip dauginę mielomą apibūdina trečius metus su ja gyvenanti šiaulietė Irma (51 m.). Kraujo vėžys atėmė i...

  Sveika šeima


  Abortas - trumpalaikis palengvėjimas

  Nėštumo nutraukimas – jautri tema. Ir nors abortai mūsų šalyje nėra draudžiami, dalies žmonių akyse prilyginami žmogžudystei. Klinikinės psichologės Mildos Lukašonokienės teigimu, jį turėjusios moterys susiduria ne tik su fizinėmis pasekmėmis, tačiau ir su psichologinėmis.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Izraelio vakcinacija: palestiniečiai „ant ledo“

  Dar praėjusių metų gruodžio 19-ąją per televiziją gyvai transliuota Izraelio ministro pirmininko Benjamin Netanyahu vakcinacija nuo koronaviruso davė startą beveik visuotinam vakcinavimui. Per dvi savaites išganingos vakcinos sulaukė apie 12 proc. Izraelio gyventojų ir šalis pagarsėjo kaip viena greičiausiai vakcinuojan...

  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica