Grožio vaistinės koncepciją padiktavo klientų poreikiai

Evelina Machova
2017-07-07
Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“, prieš kelis mėnesius nustebinusi vienoje vaistinių atidaryta dermatologijos klinika, savaitės pradžioje pristatė dar vieną naujovę. Užsukus į Sostinės prekybos centre BIG įsikūrusią vaistinę bus galima ne tik prevencijos ar sveikatinimo klausimais su farmacininku pasitarti, bet ir gauti grožio specialistų konsultaciją. Kaip sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė įsitikinusi, jog kiekvienas žmogus nori būti ir sveikas, ir gražus. Todėl „Eurovaistinės“ tikslas - tapti patikimu šių sričių konsultantu.
Grožio vaistinės koncepciją padiktavo klientų poreikiai
Kol kas vienintelėje Grožio vaistinėje, kuri įsikūrė sostinės prekybos centre BIG, patarimais, kaip pasirinkti tinkamiausius plaukų dažus, dekoratyvinę kosmetiką, dalinsis savo sričių profesionalai, o kai kuriuos produktus bus galima išmėginti ir vietoje.

Faktai
Vaistinių tinklas „Eurovaistinės“ pirmasis Lietuvoje suteikė galimybę žmonėms patiems rinktis prekes savitarnos vaistinėje. Taip pat pirmieji atidarė visą parą veikiančią vaistinę, kur klientai aptarnaujami net neišlipę iš automobilio. Vien šiemet pirmieji Baltijos šalyse įgyvendino drąsų sprendimą ir vaistinėse įkurdino skiepų bei kraujo tyrimų ir net dermatologijos klinikas.
Dizainerė Agnė Kuzmickaitė Grožio vaistinės darbuotojams sukūrė aksesuarą – originalią skarelę, o atidarymo šventėje grožio patarimais dalinosi ir stilistė Agnė Jegelavičiūtė.

Į pirmąją Vilniaus BIG prekybos centre atidarytą Grožio vaistinę įmonė investavo daugiau nei 200 tūkst. eurų ir planuoja, kad investicijos atsipirks per 4,1 metų. Dėl naujo vaistinės formato įmonė įdarbino ir papildomą kosmetikos prekes išmanančių konsultantų skaičių.

Tarp kosmetikos produktų išskiriami prekės ženklai, kurių Lietuvos rinkoje iki šiol nebuvo – „Aroma Works“ ir „Apivita“, naujos formulės kapsulės „Martiderm“, nanotechnologijų pagalba sukurta kosmetika „Sesderma“, pasaulio kultūros ir kvapai „Theme“, seniausias pasaulyje vyriškas prekės ženklas „Vergulde Hand“ ir įvairūs kiti. 

 - Vaistinė daugeliui asocijuojasi su vieta, kur parduodami vaistai. Jūs gi šį požiūrį keičiate teigdami, jog žmonės užsukę į vaistinę gali pasisemti ne tik sveikatos, bet ir grožio. Kas paskatino imtis tokios koncepcijos? 
- Viskas vyko natūraliai. Pastebėjome, kad esame patikimas partneris žmonėms, kai jie renkasi vaistus ar nori gauti patarimų, kaip išlikti sveikiems. Todėl plėtėme paslaugas prevencinių programų vykdymo, sveikatos stiprinimo, vaistininko konsultacijų srityse. Matėme, kad šias pastangas klientai vertina, kad jiems svarbu turėti galimybę pasitarti ir ieškoti patikimo partnerio, kuris galėtų padėti. Be to, pastarojo meto tendencijos tokios, kad žmonės labiau rūpinasi ekologija, mieliau renkasi kosmetiką be parabenų, natūralesnę, su mineralais.
Moterys vis dažniau perka tausojančius plaukų dažus. Ir šių prekių jos ieško ne tik įprastose kosmetikos parduotuvėse, bet vis dažniau jų teiraujasi ir vaistinėse. Taigi grožio vaistinės koncepciją padiktavo žmonių poreikiai. Be to, turime milijoną lojalių klientų, kurių apklausų būdu teiravomės, kokie produktai dar turėtų atsirasti vaistinėse.

- Galima sakyti, jog Grožio vaistinės atsiradimo idėjai įtakos turėjo ir patys pirkėjai?
- Galima sakyti ir taip. Grožio vaistinė - dar vienas sprendimas siekiant mūsų klientams būti tikruoju grožio ir sveikatos partneriu. Šis vaistinės modelis naudojamas daugelyje didžiųjų pasaulio miestų. Lietuvoje jo kol kas nebuvo, todėl tikimės, kad klientams patiks čia lankytis, o tie, kurie negalės atvykti iki prekybos centro BIG, visą esamą produkciją galės įsigyti mūsų elektroninėje vaistinėje Eurovaistinė.lt. Kad mūsų sumanymas būtų sėkmingas, pradėjome bendradarbiauti su aštuoniais naujais verslo partneriais, įvedame trisdešimt penkis naujus prekės ženklus, iš viso daugiau nei tris tūkstančius naujų prekių, kurių kol kas nėra jokioje kitoje mūsų vaistinėje.

-Ar tokia Grožio vaistinė bus vienintelė sostinėje?
- Tikrai ne, esame numatę tokių vaistinių plėtrą. Iš viso planuojame atidaryti jas penkias. Dar dvi iki metų pabaigos duris atvers Vilniuje ir viena Kaune. Mūsų išskirtinumas, kuriant grožio vaistines, tas, kad konsultantai bus savo srities žinovai – kosmetologai, visažistai. Nes gebėjimas patarti yra mūsų stiprioji pusė. Norime ne tik praplėsti asortimentą, bet svarbiausia specialistų patarimais padėti išsirinkti tinkamiausią produktą. Grožio srityje vos ne kasdien pristatomos įvairiausios naujovės, apie kurias ne kiekviena spėjame viską sužinoti. Todėl mūsų tikslas - tapti patikimais konsultantais, kurie padėtų susigaudyti toje naujienų jūroje.


- O kaip vaistinės personalas sureagavo į šias naujoves?
- Kadangi visuomet stengiamės būti žingsniu priekyje, todėl įvairiausios naujovės yra tiesiog mūsų kasdienybė. Matyt, noras būti lyderiu yra įaugęs kolektyvui į kraują, todėl visos naujovės pasitinkamos entuziastingai. Be to, per pastaruosius kelerius metus darbuotojai dalyvavo daugybėje projektų: tai ir sveikatos testai, ir vaistininko konsultacijos, ir grožio piramidė. Mūsų žmonės džiaugiasi, jog esame tokie aktyvūs ir tampame vis svarbesni klientams.- Daugeliui vaistinės klientų gali kilti natūralus klausimas: jei jau kuriate sveikatos ir grožio vaistinę, ar nesumažės vaistų pasirinkimas?
- Dėl to klientai gali būti ramūs. Nemanau, kad reikia aukoti vieną dėl kito. Priešingai, sukursime puikią sinergiją, o klientams pasiūlysime platų pasirinkimą tiek sprendžiant sveikatos problemas, tiek ir patariant grožio klausimais. Vaistininkai kaip ir iki šiol klientus konsultuos farmacinės rūpybos klausimais, o grožio klausimais patars kita, savo srities profesionalų, komanda. Todėl nieko nesumažės, priešingai, nuo šiol vaistinėje žmonės gaus daugiau paslaugų.

 
Įdomus faktas
Lietuvės moterys nesikuklina: socialiniame tinkle „Facebook“ pasiteiravus, kokiu balu vertinate savo grožį, paaiškėjo, kad beveik pusė – 45 proc. teigia vertinančios savo grožį 10 balų iš dešimties. Dar 15 proc. skiria sau 9 balus.
Vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ profilyje užduotas klausimas sulaukė vos dviejų vyrų atsakymų. Šie taip pat buvo geros nuomonės apie save ir grožiui skyrė 9 ir 10 balų. Vos keletas atsakinėjančių moterų teigė, kad vertina save prastai, didžioji dauguma atsakiusiųjų yra tikros – jų grožis vertas 8, 9 arba 10  balų. Iš viso taip teigiančių net 81 proc.


 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Kone 45 metus gydytoju akušeriu dirbantis Ričardas Daunoravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir...
  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...

  Sveika šeima


  Jums tinkanti arbata gali atnešti daug naudos

  Arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį, sakė senovės persų gydytojas Avicenna. Kada kokią arbatą gerti, kaip ją paruošti, pasakoja prekybos tinklo „Skonis ir kvapas“ atstovas, arbatos žinovas Andrius Žilinskas.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  PAR virusas griebė už gerklės

  Statistiniais duomenimis, apie COVID-19 plitimą pasaulyje besidalijanti informacinė svetainė „Worldometers“ skelbia, jog Pietų Afrikos Respublika (PAR) pašoko į 15 vietą ir susirgimų skaičiumi toliau vejasi tokias šalis kaip Lenkija, Meksika bei Argentina. Panašu, jog ir vakcinacijos procesai šalyje klimpsta, o ligoninės nebes...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Informacijos disbalansas
  Henrikas Vaitiekūnas Informacijos disbalansas
  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica