„Eurovaistinė“ pristato sveikas kainas: ką sausį galite įsigyti pigiau?

www.lsveikata.lt
2024-01-11
„Eurovaistinė“ kiekvieną mėnesį pristato naujas „sveikas kainas“ – bent 10 aktualiausių mėnesio prekių už mažą kainą ir dvi prekių kategorijas su nuolaidomis, kurias gyventojai kasdien galės įsigyti visose „Eurovaistinėse“. Dėmesys skiriamas aktualių nereceptinių vaistų, maisto papildų ar grožio prekių kainoms.
„Eurovaistinė“ pristato sveikas kainas: ką sausį galite įsigyti pigiau?

Kuo svarbiausia pasirūpinti sausį?
Paminėjus gražiausias metų šventes į sausį žengiame su motyvacija imtis teigiamų pokyčių geros savijautos link. „Eurovaistinės“ vaistininkė Elvyra Ramaškienė dalinasi patarimais, kuo svarbiausia pasirūpinti sausio mėnesį:
 
- Sausio mėnesį vaistinėse sulaukiame vis daugiau žmonių, norinčių pradėti labiau rūpintis savo sveikata bei stiprinti imunitetą. Tai daryti – niekada ne per vėlu, todėl ypač žiemą, kai siautėja peršalimo ir virusinės infekcinės ligos, patariama vartoti tokius maisto papildus kaip vitaminas C, vitaminas D ir žuvų taukai. O jeigu išvengti ligų nepavyko, visuomet šalia namų vaistinėlėje turėkite vaistinių preparatų, skirtų malšinti gerklės skausmą, karščiavimą, nosies varvėjimą ir užgulimą.

 
Imunitetas. Norint sumažinti gripo ir peršalimo ligų riziką svarbu stiprinti imuninę sistemą. Tai galite padaryti vartodami maisto papildus FORDAY VITAMIN D 4000 UI, MÖLLER’S DOBBEL IMMUNITY ir IMUNITAL SHOTS.
 
Peršalimo ligos. Jeigu kankina tokie peršalimo ligų simptomai kaip karščiavimas, ryklės, galvos ir raumenų skausmai, nosies užgulimas, jums gali padėti GRIPEX THERMAL 1000MG+100MG+12,2MG. Jeigu šiuos simptomus lydi sausas kosulys patariama vartoti vaistinį preparatą GRIPEX 500MG/30MG/15MG.
 
Širdies veikla. Maisto papildas NATASPIN CONTROL PRO gali padėti palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.
 
Kepenų veiklai. Suaugusiųjų toksiniam kepenų pažeidimui gydyti kaip papildomą priemonę patariama vartoti nereceptinį vaistinį preparatą LIVOSIL 140 MG.

 
Plaukų, odos, nagų grožiui. Jeigu suprastėjo plaukų, odos bei nagų būklė, jas padėti sustiprinti gali maisto papildas GREENIFY COLLAGEN BEAUTY SHOTS.
 
Gerklės skausmas. Susidūrus su gerklės ir burnos ertmės uždegimu, skausmu ir patinimu, galima vartoti nereceptinį vaistinį preparatą INOVOX 2MG/0,6 MG/1,2 MG. 

 
Užgulusi nosis. Žiemą gali varginti ne tik sloga, bet ir „užgulusi nosis“. Tokiais atvejais gali padėti vaistinis preparatas OLYNTH HA 1MG/ML, kuris gali sumažinti nosies gleivinės paburkimą ir palengvinti kvėpavimą pro nosį. 

 
Svarbu
Primename, kad įdėmiai perskaitytumėte pakuotės lapelį ir vaistą vartotumėte kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai; Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku; Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu: NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Maisto papildas neturėtų būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  L.Matuzonis: didžiausi iššūkiai – komplikuoti sąnarių lūžiai

  L.Matuzonis: didžiausi iššūkiai – komplikuoti sąnarių lūžiai

  „Jei jus pradėjo varginti sąnarių skausmai, siūlyčiau patiems ilgai nesigydyti, o kreiptis į specialistus. Skausmą sukelianč...
  Širdies nepakankamumą Rimvydui sukėlė gripas

  Širdies nepakankamumą Rimvydui sukėlė gripas

  „Turėjau aiškų tikslą – pamatyti savo vaiką ir jį užauginti. Gal todėl ir noras išgyventi, ir jėgos buvo...

  razinka


  Sveika šeima


  Smurtas prieš moteris su intelekto negalia – juoda zona

  Sudėtinga smurto prieš intelekto ar psichosocialinę negalią turinčias moteris problema socialinės gerovės specialistus verčia jaustis bejėgiais. Dėl savo būklės moterys tampa priklausomos nuo smurtautojų, o žalojančios ir nesaugios aplinkos – neatpažįsta. Maža to, vyrauja nuomonė esą smurtą jos dažnai išprovokuoja...

  Sveikatos horoskopas


  Lakpkričio 23-29 d.

  Avi­nas
  Šią sa­vai­tę šil­čiau ren­ki­tės ir ven­ki­te skers­vė­jų. Tre­čia­die­nį ga­li­te su­sap­nuo­ti pra­na­šiš­ką sap­ną. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na są­na­rių gy­dy­mui ir spe­cia­liems mankš­tos pra­ti­mams.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Melanomą gydys sergančiojo ląstelėmis

  Melanoma sergantiems pacientams sužibo nauja viltis. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA – angl.) patvirtino naują agresyviausios odos vėžio formos gydymo metodą. Mokslininkų teigimu, šis FDA sprendimas atneš naudos ir gydant kitas vėžines ligas.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip striksi dominatriksė?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip striksi dominatriksė?
  Žieminiai obuoliai ir pavytusios bulvės
  Henrikas Vaitiekūnas Žieminiai obuoliai ir pavytusios bulvės

  Naujas numeris