Apdovanoti sėkmingiausi „Eurovaistinė“ darbuotojai

Nerijus Bliujus
2017-03-24
Antradienį Kauno valstybiniame muzikiniame teatre buvo apdovanoti sėkmingiausi vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ filialai, jų vadovai bei darbuotojai. Šventės metu nugalėtojai gavo ne tik padėkos diplomus, bet ir įspūdingas dovanas.
Apdovanoti sėkmingiausi „Eurovaistinė“ darbuotojai
Pasak šių vaistinių tinklo valdybos pirmininkės Ingridos Damulienės, apdovanojimų tema „Eurovaistinės simfonija“ pasirinkta neatsitiktinai. „Pavadinimas - simboliškas, kadangi visos čia susirinkusios darbuotojos ir darbuotojai yra tarsi vienos iškilmingos simfonijos dalis, kuri siekia bendro tikslo – padėti kitam žmogui“, – būtent šiais žodžiais Ingrida Damulienė atidarė renginį ir pasveikino visus susirinkusiuosius.

Praėjusį antradienį Kauno valstybinis muzikinis teatras tiesiog ošė nuo džiaugsmingų šūksnių ir ovacijų. Čia vyko geriausių šalies vaistininkų apdovanojimų renginys „Eurovaistinės simfonija“, kurį suorganizavo pati „Eurovaistinė“. Šventės metu buvo apdovanoti ne tik sėkmingiausiai ir produktyviausiai dirbę, bet ir tie, kurie ryžosi įspūdingiems žygdarbiams. Iš viso buvo skirtos devynios nominacijos: „Metų įvykis“, „Metų pagalba“, „Metų profesijos autoritetas“, „Metų draugystė“, „Geriausi regiono metų konsultantai ir vaistininkai“, „Live Well ambasadorius“, „Numis Med ambasadorius“, „Geriausias vaistinės vadovas“, „Geriausias „Eurovaistinės“ regionas“.
 
Pasak šių vaistinių tinklo valdybos pirmininkės Ingridos Damulienės, apdovanojimų tema „Eurovaistinės simfonija“ pasirinkta neatsitiktinai.
„Pavadinimas - simboliškas, kadangi visos čia susirinkusios darbuotojos ir darbuotojai yra tarsi vienos iškilmingos simfonijos dalis, kuri siekia bendro tikslo – padėti kitam žmogui“, – būtent šiais žodžiais Ingrida Damulienė atidarė renginį ir pasveikino visus susirinkusiuosius.
 
Nors šventė vyko net kelias valandas, jis neprailgo, kadangi renginio metu žiūrovus linksmino ir išskirtiniais pasirodymais žavėjo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai bei šokėjai, tarp jų ir Lietuvoje puikiai žinoma atlikėja Karina Krysko. Jiems akompanavo Kauno valstybinio muzikos teatro simfoninis orkestras diriguojamas Jono Janulevičiaus. Renginio metu buvo apdovanoti geriausi vaistininkai iš įvairių šalies regionų. Taip pat padėkos diplomai įteikti įvairiems šalies vaistininkams už išskirtinius nuopelnus ir pasišventimą darbui.
Po iškilmingos ceremonijos ir šventinės programos visų susirinkusių teatro fojė laukė pietūs, kuriuos suorganizavo renginio partneriai įmonės „KRKA Lietuva“ atstovai.
 
„Geriausias „Eurovaistinės“ regionas“Svarbiausia metų nominacija, kuria buvo apdovanotas sėkmingiausiai praėjusiais metais dirbęs „Eurovaistinė“ regionas iš visos Lietuvos. Nugalėtojais tapo Rytų Lietuvos regionas, kuriam vadovauja Laima Baluš. Vadovė buvo be galo dėkinga visai komandai.
„Esu be galo dėkinga visiems vaistininkams. Jie manęs nė vienas nenuvylė ir todėl dabar stoviu čia, su jais visais kartu,“ – padėkos žodį tarė Laima Baluš.
Už itin produktyvų darbą visas Rytų Lietuvos regionas buvo apdovanotas padėkos diplomais ir 1000 eurų čekiu sveikatinimo savaitgaliui. Prizus įteikė „Vilniaus prekyba“ generalinė direktorė Raimonda Kižienė.

 
„Metų įvykis“„Metų įvykis“ nominacijoje buvo apdovanotos „Eurovaistinė“ vaistininkės, kurios išgelbėjo žmogui gyvybę. „Eurovaisitinė“ Kauno filialo vaistininkės Jolanta Dragūnienė ir Viktorija Butkienė net nedvejodamos puolė padėti žmogui, kuris tiesiog suklupo jų darbo vietoje, kadangi jį ištiko klinikinė mirtis. Moterys iš karto sureagavo, iškvietė greitąją medicininę pagalbą ir ėmė daryti dirbtinį kvėpavimą bei širdies masažą. Tai jos darė, kol atvažiavo greitoji. Paklausta, ką Jolanta Dragūnienė galvojo begaivindama žmogų, ši atsakė: „Vienintelis tikslas buvo išgelbėti jam gyvybę“.

 
„Metų pagalba 2016“„Metų pagalba 2016“ nominacija skirta už pagalbą kitiems filialams, klientams ar kolegoms. Nominacijos nugalėtoja tapo vaistininkė Reda Žilė, kuri pasaka kolegų, visada pasiruošusi padėti tiek klientams, tiek kolegoms. Taip pat ji yra aktyvi darbuotojų komiteto narė. Šį prizą nugalėtojai įteikė Lietuvos pacientų organizacijų atstovų tarybos vadovė Vida Augustinienė.

 
„Metų profesijos autoritetas“Ši nominacija buvo skirta už ilgametę patirtį ir dalijimąsi ja su kolegomis bei klientais. Prizas buvo įteiktas ilgus metus „Eurovaistinė“ vaistinėje dirbančiai Jolantai Belejevienei, kuri, pasak kolegų, „yra tikras farmacijos bei natūralios medicinos lobynas. Ji ne tik parenka tinkamiausią vaistą, bet ir nei vieno neišleidžia be vertingo nemokamo patarimo.“ Šią nominaciją įteikė ilgametė vaistininkų ambasadorė ir nuolatinė televizijos laidų vedėja Irena Pivoriūnienė.

 
„Metų draugystė“Tai nominacija, kuria buvo pagerbti draugiškiausi, vieni kitiems padedantys kolektyvai. Jais tapo Pakruojo apskrities 51-asis, 152-asis ir 86-asis filialai. Prizus atsiėmė vaistinių vadovai: Jūratė Petrevičienė, Danguolė Blažienė bei Agnius Karmonas. Atsiimdami apdovanojimus vadovai sutartina padėkojo visiems susirinkusiems. Prizus nugalėtojams įteikė „Eurovaistinės simfonija“ renginio partnerio „KRKA Lietuva“ direktorius Darius Sinkevičius. 

„Geriausi regiono metų vaistininkai ir konsultantai“Nominacija buvo įteikta geriausiems visų Lietuvos „Eurovaistinė“ regionų vaistininkams bei konsultantams. Prizai išdalinti Vilniaus, Sostinės, Rytų, Vakarų, Kauno, Klaipėdos, Centro, Panevėžio, Šiaulių ir Pietų regionams. Nugalėtojams įteikti ne tik padėkos diplomai, bet ir padovanoti papildomi prizai: vaistininkams pažintinė kelionė į įmonę „Teva“, o konsultantams į „Biok laboratoriją“.

 
„Live Well“ ambasadorius
Nominacija skirta daugiausiai „Live Well“ pakuočių pardavusiam vaistininkui. Juo tapo 3-ojo filialo vaistininkė Ramutė Januškevičienė, kuri per metus pardavė šio produkto net 2421 vienetą. Be padėkos diplomo, vaistininkė taip pat gavo kelionę į Amsterdamą. Prizą už šią nominaciją įteikė Privataus prekinio ženklo vadovė Ieva Paulauskienė.
 
„Numis Med“ ambasadoriusNominacija skirta daugiausiai „Numis Med“ pakuočių pardavusiam vaistininkui. Ja tapo 115-ojo filialo vaistininkė Daiva Bušeikienė, kuri per metus pardavė šio produkto net 1220 vienetų. Daiva Bušeikienė taip pat atsiėmė prizą ir už geriausios Kauno regiono konsultantės nominaciją. Vaistininkė gavo ir papildomą prizą – kelionę į Vokietiją. D.Bušeikienė be galo džiaugėsi gautais prizais. Be to, ji buvo labai dėkinga už tokį renginį, kadangi, pasak jos, tokie apdovanojimai motyvuoja ir skatina dirbti kur kas geriau.

 
„Geriausias vaistinės vadovas“Nominacija skirta geriausiems vaistinių vadovams. Jomis tapo trys žavios damos iš skirtingų šalies regionų: Šilutės 150-ojo filialo vadovė Snieguolė Lukoševičienė, 247-ojo Kauno filialo vadovė Asta Ruzgienė, 250-ojo Vilniaus filialo vadovė Violeta Lučinskienė. Nugalėtojos buvo be galo dėkingos renginio organizatoriams ir savo kolektyvams, kurie leidžia pasiekti tokių gerų rezultatų. Vadovės gavo ne tik padėkos diplomus, bet buvo apdovanotos, bet ir 200 eurų čekiais.
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Socialinėje iniciatyvoje ,,Skirtingos Spalvos‘‘ aktorius Marius Repšys kalbės apie bipolinį sutrikimą

  Socialinėje iniciatyvoje ,,Skirtingos Spalvos‘‘ aktorius Marius Repšys kalbės apie bipolinį sutrikimą

  Energija, laimė, naujų idėjų pliūpsnis po kurio ateina dirglumas, kaltė ir visiška apatija – su tokiomis nuotaikų kai...
  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja infektologė Elžbieta Matulytė (31 m.) su koronavirusu susidūrė ne tik pi...

  Sveika šeima


  Intuityvus valgymas – svorio nuo... smegenų metimo programa

  Kalbėti apie valgymo sutrikimus žmonėms sunku, net jaučiama gėda. Juk, regis, visi tai turime mokėti. Tačiau intuityvaus valgymo konsultantė, tinklaraščio taikasumaistu.lt autorė Ingrida Augutė tikina, kad nieko gėdingo nėra. Tokius sunkumus patiriančiųjų yra daug ir ragina apie tai kalbėti su aplinkiniais, specialistais. Nes ...

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  „Wuhano dienoraščių“ autorė: valdžia mane vertina kaip priešą

  Kinų autorė Fang Fang (pasiturinčių intelektualų šeimoje gimusios rašytojos tikrasis vardas yra Wang Fung) susidūrė su šiurkščia valdžios reakcija dėl publikuotų dienoraščių, kuriuose buvo aprašytas gyvenimas Wuhane ankstyvomis koronaviruso protrūkio dienomis. Tačiau moteris laikosi savo ir t...

  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica