Izraelio odontologai Rusus vilioja nuolaidomis

www.lsveikata.lt
2015-04-30
Ekonominė krizė Rusijoje palietė ir šios šalies pacientų galimybes gydytis užsienyje. Anksčiau nemažai pasiturinčių, aukštesnes pajamas gaudavusių rusų naudojosi užsienio valstybių odontologų paslaugomis. Ypač Rusijoje buvo vertinami Izraelio specialistai, o į šią šalį kasmet vykdavo tūkstančiai medicinos turistų, siekusių kokybiško gydymo.
Izraelio odontologai Rusus vilioja nuolaidomis
Skelbiama, kad Tel Avivo klinikos klientams iš Rusijos siūlo net 30 proc. nuolaidą dantų implantams.

Tačiau dėl Vakarų sankcijų ir smunkančių pasaulinės naftos kainų praėjusiais metais prasidėjusi Rusijos ekonomikos krizė tiesiogiai palietė nemažą dalį visuomenės. Kaip skelbia dentalmechanic.ru, dėl socioekonominių sunkumų nemažai aukštesnes pajamas gaudavusių žmonių nebegali sau leisti gydytis užsienyje. Jie atsisakė planuotų vizitų pas Europos ar Izraelio stomatologus, nes paprasčiausiai nebegalėjo tam skirti lėšų.

 
Medicinos turistų srauto sumažėjimą netruko pajusti ir nemažas pajamas iš to gaudavusios klinikos. Kadangi į šalį atvykdavę rusai išleisdavo pinigų ir kituose sektoriuose, Tel Avivo verslininkai gerokai sunerimo dėl prarandamų klientų. Todėl norėdami susigrąžinti senus ir pritraukti naujų žmonių, Izraelio odontologai pradėjo taikyti įvairias akcijas ir gerokai atpigino paslaugų kainas. Skelbiama, kad Tel Avivo klinikos klientams iš Rusijos siūlo net 30 proc. nuolaidą dantų implantams.
 
Be to, nuolaidos taikomos ne tik implantacijai, bet ir kitoms paslaugoms. Reklaminiuose bukletuose klinikos, įsikūrusios Tel Avive, nurodo, kad nuolaidos taikomos ir anestezijai bei medžiagoms. Užsisakantys platesnį paslaugų spektrą pacientai gali tikėtis sutaupyti iki 50 proc. kainų.
 
Kol Izraelis kokybiškų odontologijos paslaugų ieškantiems medicinos turistams siūlo nuolaidas ir bando juos kaip galima labiau motyvuoti gydytis savo šalyje, Rusijoje paslaugos brangsta. Skelbiama, kad šiemet nemažai odontologijos klinikų implantaciją pabrangino net 15 proc., o kai kurios įkainius padidino net 20-25 nuošimčiais. Tokiomis kainomis vietiniai pacientai labai nepatenkinti, tačiau klinikų atstovai atkerta, kai paslaugos brangsta dėl tarptautinės situacijos.


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja infektologė Elžbieta Matulytė (31 m.) su koronavirusu susidūrė ne tik pi...
  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Pasislėpusi liga. Taip dauginę mielomą apibūdina trečius metus su ja gyvenanti šiaulietė Irma (51 m.). Kraujo vėžys atėmė i...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Abortas - trumpalaikis palengvėjimas

  Nėštumo nutraukimas – jautri tema. Ir nors abortai mūsų šalyje nėra draudžiami, dalies žmonių akyse prilyginami žmogžudystei. Klinikinės psichologės Mildos Lukašonokienės teigimu, jį turėjusios moterys susiduria ne tik su fizinėmis pasekmėmis, tačiau ir su psichologinėmis.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica