Deividas Rokfeleris: šeši vaikai – šešios širdies transplantacijos

www.lsveikata.lt
2017-03-27
Prieš savaitę pasaulį apskriejo žinia, kad eidamas 102-uosius gyvenimo metus mirė amerikiečių milijardierius Deividas Rokfeleris – globalistas, neokonservatorius, bankininkas, mecenatas, vabalų kolekcininkas. Žmogus, kuris per ilgą savo gyvenimą patyrė šešias širdies transplantacijas.
Deividas Rokfeleris: šeši vaikai – šešios širdies transplantacijos
„Kiekvieną sykį, kai aš gaunu naują širdį, tarsi pajuntu per mano kūną nuvilnijantį gyvenimo kvėpavimą. Pasijuntu pakrautas energijos ir žvalus“, – yra sakęs šios savaitė pradžioje Anapilin iškeliavęs milijardierius Deividas Rokfeleris, kuriam net šešis kartus buvo persodinta širdis.

Šešios širdies transplantacijos
Iš senelio naftos magnato Džono Rokfelerio paveldėjęs solidžią sumą Deividas Rokfeleris pasaulio finansų rinkoje ir politinėje arenoje sugebėjo užsitarnauti nepajudinamą autoritetą.
Svarstoma, kad nugyventi 101-vienerius milijardieriui padėjo ne viena chirurginė intervencija. Vien tik širdies persodinimo operacijų amerikietis išgyveno šešias. Pirmoji jų buvo atlikta 1976 metais po automobilio katastrofos. Jeigu tikėtume amžininkų liudijimais, jau po savaitės bankininkas pakilo iš lovos ir išeidavo pasivaikščioti. Paskutinį kartą D.Rokfeleriui širdis buvo persodinta 2015-aisiais, kai vyrui buvo 99-eri.
 
Širdies transplantacija, kuri truko šešias valandas ir kurią atliko privačių chirurgų komanda milijardieriaus pagrindinėje gyvenamojoje vietoje – šeimos dvaro rūmuose Pocantico Hills kaime netoli Niujorko – nenuilstančio legendinio verslininko, atrodo, per daug nenuvargino. Senolis leido reporteriams užduoti jam keletą klausimų praėjus vos 36 valandoms po operacijos, taip patvirtindamas, kad amerikiečių garsenybės sveikata tuomet buvo puiki.
 
„Kiekvieną sykį, kai aš gaunu naują širdį, tarsi pajuntu per mano kūną nuvilnijantį gyvenimo kvėpavimą. Pasijuntu įkrautas energijos ir žvalus“, – sakė jis reporteriams. Paklaustas apie ilgaamžiškumo paslaptį D.Rockefeleris maloniai šypsodamasis atsakė: „Žmonės dažnai man užduoda šį klausimą, o aš visada atsakau tą patį: mylėkite gyvenimą. Gyvenkite paprastai, žaiskite su savo vaikučiais, džiaukitės tuo, ką turite, leiskite laiką su gerais, ištikimais draugais“.
Nuo eilinio - iki kapitono
Nepaisant to, kad priklausė garsiai ir pasiturimai gyvenusiai giminei D.Rokfeleris neišvengė dalyvavimo kare. 1940-ųjų pradžioje jis pradėjo karinę tarnybą eiliniu, o 1945 m. gavo kapitono laipsnį. Antrojo pasaulinio karo metais būsimasis milijardierius tarnavo Šiaurės Afrikoje ir Prancūzijoje. Dirbo karinėje žvalgyboje.
 
Užsiėmė labdaringa veikla
Tęsdamas senelio Džono tradicijas D.Rokfeleris negailėjo nei pinigų, nei laiko labdaringai veiklai. Už jo pinigus buvo įsteigta Visuotinė švietimo tarnyba, Rokfelerio vardo medicinos institutas, Jungtinių Tautų štabas Niujorke, taip pat Čikagos institutas.
2008-aisias milijardierius Harvardo universitetui paaukojo 100 milijonų JAV dolerių, kurie buvo skirti humanitarinių mokslų plėtrai, taip pat finansinės pagalbos sulaukdavo užsienyje besimokantys studentai. Ši parama tuomet tapo didžiausia, kurią per 370 metų universiteto istoriją savo Alma Mater paskyrė alumnas. Jau prieš vienuolika metų žiniasklaida skaičiavo, kad labdarai D.Rokfeleris skyrė ne mažiau kaip 900 milijonų dolerių.


 
Ne tik „gerietis“
Daugeliui buvo nesuvokiamas milijardieriaus požiūris į globalinę gimstamumo kontrolę. D.Rokfeleris dažnai kalbėdavo apie aplinkos užterštumą ir pasaulyje augantį vandens bei energijos suvartojimą. Būtent todėl šešių vaikų tėvas buvo sumanęs įgyvendinti „planetos gelbėjimo“ (t. y. gyventojų mažinimo) planą: tai prievartinė kastracija, vaikų atėmimas iš vienišų motinų, priverstiniai abortai ir kiti baisūs dalykai, vykdomi pagal valstybines programas. Kai kurie žmonės sako, kad D.Rokfeleris neturėjęs širdies.
„Neigiamas žmonijos gimstamumo didėjimo poveikis mūsų planetos ekosistemai tampa daugiau nei akivaizdus“, - tikino D.Rokfeleris, kviesdamas Jungtis Tautas ieškoti būdų Žemės gyventojų skaičiui stabilizuoti.

 
Kolekcionavo vabalus
Žurnalas „Forbes“ metiniame milijardierių sąraše 3,3 mlrd. dolerių turto turėjusį D.Rockefellerį nurodė 581 vietoje. Sprendžiant pagal turtingiausiųjų sąrašus milijardierius pinigų kolekcionuoti nemėgo. Tačiau su malonumu „medžiojo“ vabalus ir kitus vabzdžius.
Kalbama, kad amerikietis visuomet su savimi nešiojosi nedidelę talpyklėlę pagautiems vabzdžiams laikyti. D.Rokfelerio kolekcija, kurioje yra daugiau nei 40 tūkstančių vabzdžių, laikoma viena gausiausių pasaulyje.
 


Šešios širdys – šeši vaikai
1940 metais D.Rokfeleris vedė partnerio dukterį Margaret Makgrat (1915-1996). Pats gimęs šešių vaikų šeimoje ir buvęs joje jauniausias milijardierius su žmona taip pat susilaukė šešių atžalų: keturių dukterų ir dviejų sūnų. Vyresnysis sūnus Ričardas 2014 m. birželio 13-ąją žuvo pilotuodamas vienmotorį lėktuvą. Jis skrido namo iš tėvo gimtadienio šventės Niujorke.
 
Pažinojusieji D.Rokfelerį žavėjosi jo diplomatiniais gebėjimais, stabilu, ramiu charakteriu. Nuo mažens tylus, mėgstantis vienumą ir vabzdžių kolekcijas, - visiška priešingybė broliui Nelsonui (buvusiam, 41-ajam, JAV viceprezidentui), kuris kaipmat įsiplieksdavęs, buvęs aistringas, valdingas ir turėjęs daug moterų. D.Rokfeleris buvo praktikuojantis krikščionis (baptistas), rūpinosi bažnyčios išlaikymu. Negėrė, nerūkė.

 
Tarp kitko
Rokfeleriai - turto ir valdžios sinonimu tapusi pavardė, tad nenuostabu, jog žiniasklaida knibždėte knibžda su ja susijusių įdomių teorijų ir versijų.
Pavyzdžiui, tinklalapyje occupywallst.org rašoma, jog Deividas Rokfeleris yra „Facebook“ valdytojo Marko Zukerbergo senelis. Markas vedęs kinų kilmės Priscilą ne šiaip sau: tai Rokfelerių ekspansijos į Kiniją sudedamoji dalis.
 
Pasak kitos įdomios versijos, Rokfeleriai, Amerikos turčiai ir globalistai, finansiškai remia Rusiją ir Vladimirą Putiną. Deivido senelis Džonas stipriai finansavęs 1917 m. bolševikų revoliuciją, o jo palikuonys teikę finansinę paramą sovietų valdžiai. Ne šiaip sau Deividas Rokfeleris 1964 m. susitiko su Nikita Chruščiovu, o prieš pučą (1991 m.) - su Michailu Gorbačiovu. Rokfeleriai parėmę Borisą Jelciną. Prie Michailo Chodorkovskio arešto irgi prisidėjęs Rokfelerių klanas, mat Vladimiras Putinas - jų žmogus, atėjęs valdžion per rokfelerišką kapitalą. Todėl Rusija taip drąsiai ir areštavusi „Jukos“ kompaniją.
 
D.Rokfeleriui priskiriamas uždaro klubo „Bilderberg“, kuriame renkasi pasaulio politikos veikėjai bei finansininkai, įkūrimas, nors pats bankininkas tai neigia. Kai kurių sąmokslo teoretikų manymu, „Bilderberg“ yra užkulisinės pasaulio valdytojų organizacijos centras. Teigiama, jog pasaulio elito lyderiai, priklausantys minėtai grupei, yra tam tikrų įvykių - kaip antai 2008 m. finansų krizės, valdžios perversmų, karinių konfliktų - užsakovai.


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Pacientams po organų transplantacijos atstovaujanti Lietuvos asociacija „Gyvastis“ dar nuo šių metų kovo mėnesi...
  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovas, doc. dr. gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis (68 m....

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  Šaltuoju metu dažniau sergama peršalimo ligomis, pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė&ldqu...
  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant COVID-19 pandemijai, į papildomas fronto linijas kartu su medikais stojančių vaistininkų ima krit...

  Sveika šeima


  Spa namuose. Pradėkite nuo kūno žemėlapio

  Užkardą grožio centrams uždėjęs kranktinas, SPA ritualus verčia susikurti namuose. Jei skirtingos veido zonos daugeliui ne naujiena, kūno odos žemėlapis, ko gero, pažįstamas tik grožio specialistams.

  Sveikatos horoskopas


  Lapkričio 23 - 29 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Agnė Gaižauskienė Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Kiekvienam teks nuvykti...
  Henrikas Vaitiekūnas Kiekvienam teks nuvykti...
  Leonardas Cohenas ir jausmai
  Palmira Rudalevičienė Leonardas Cohenas ir jausmai

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica