Šalies vaistininkai mini profesinę šventę

www.lsveikata.lt
2020-09-25
Rugsėjo 25 d. – tarptautinė vaistininkų diena. Profesinę šventę minintys vaistininkai neslepia, kad šie metai išskirtiniai ir džiaugiasi pasirinkę profesiją, nes vis daugiau visuomenės narių šią profesiją vertina teigiamai. Rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais „Eurovaistinės“ užsakymu atliktas visuomenės nuomonės tyrimas parodė, kad 85 proc. respondentų vaistininkus vertina teigiamai.
Šalies vaistininkai mini profesinę šventę

Vaistininkai kasdien būna šalia tų, kurie sunegaluoja ar paprasčiausiai nori patarimo. Kasdien nepaisant aplinkybių likdami priekinėse fronto linijose jie vertina kiekvieną teigiamą motyvuojantį kliento atsiliepimą.
Pagrindinio šalies vaistinių tinklo valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad klientų įvertinimas vaistininkams labai svarbus. „Kiekvieną dieną dirbame dėl klientų, tam, kad jie jaustųsi geriau. Visą komandą motyvuoja teigiami klientų atsiliepimai, tai tik parodo, kad pažįstame savo klientus ir profesionalūs vaistininkų bei konsultantų patarimai, asortimentas, kainos yra būtent tai, kas atitinka klientų lūkesčius“, – sako I. Damulienė.

 
„Spinter Research“ atliktas viešosios nuomonės tyrimas parodė, kad 13 proc. apklaustųjų bendrovės vaistininkus vertina puikiai, 25 proc. – labai gerai, 47 proc. – gerai.
Puikiai vaistininkus dažniau vertina moterys, aukščiausio išsimokslinimo grupės atstovai.  Labiausiai pozityviai „Eurovaistinę“ vertina 26–35 metų respondentai. Dažniausiai nuomonės neturi jaunimas – 18–25 metų apklausoje dalyvavę žmonės.
 
Pasak „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovės Lauros Bielskės, teigiami klientų atsiliepimai dažnai yra tai, kas motyvuoja vaistininkus dar labiau tobulėti, domėtis papildomai ir nesustoti. „Sulaukę klientų padėkų socialiniuose tinkluose, telefonu ar elektroniniu visada jomis dalinamės su vaistininkais, paskelbiame vidiniame įmonės intranete. Mums svarbu, kad vaistininkai žinotų, jog klientai vertina jų patarimus ir yra dėkingi. Džiaugiamės, kad klientai dažnai pasidalina savo teigiama patirtimi“, – sako komunikacijos vadovė.
 
„Eurovaistinės“ vaistininkai nuolat dalyvauja įvairiose mokymų programose, plečia ne tik farmacines žinias, bet ir klientų aptarnavimo, psichologijos. Kelerius metus iš eilės „Eurovaistinės“ vaistininkė tampa auksine vaistininke „Lietuvos vaistininko apdovanojimuose“.
Daugelis vaistininkų sako pažįstantys savo nuolatinius klientus, žinantys jų sveikatos problemas bei vartojamus vaistus. Tiesa, yra ir tokių klientų, kurie į vaistinę užsuka pasisveikinti su mylimais vaistininkais, pasikalbėti ir nurimti užklupus kokiai nors problemai.

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Medikai: be tabako žalos mažinimo programų neapsieisime

  Medikai: be tabako žalos mažinimo programų neapsieisime

  Vilniuje į apskritojo stalo diskusiją rinkosi vieni garsiausių kardiologijos, pulmonologijos, onkologijos, psichiatrijos ir kitų s...
  Nugaros smegenų navikas kėsinosi į gyvybę

  Nugaros smegenų navikas kėsinosi į gyvybę

  Telšiškė Kornelija Laurinavičiūtė (20 m.) jau vaikystėje žinojo turinti stuburo problemų, tačiau apie nugaros smegen...

  Sveika šeima


  Vaikų kalbos priešas - stresas

  Spalį minima Tarptautinė mikčiojimo supratimo diena, ta proga, logopedė Dianos Jazukevičienė ragina tėvus atkreipti dėmesį į tai, kaip kalba ikimokyklinio amžiaus vaikai. Tam tikri kalbos ypatumai anksti išduoda, kad vaikas pradės mikčioti.

  Sveikatos horoskopas


  Spalio 12 - 18 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Moldova seksualiniu švietimu nustebino Europą

  Moldovos Respublikoje atliktas precedento neturintis darbas, siekiant užtikrinti, kad paaugliai būtų tinkamai šviečiami seksualiniais klausimais, galėtų naudotis seksualinės ir reprodukcinės sveikatos paslaugomis.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Priešinimo ir skaldymo valdysena
  Algirdas Klimaitis Priešinimo ir skaldymo valdysena
  Už bausmę – į rožinę kamerą!
  Henrikas Vaitiekūnas Už bausmę – į rožinę kamerą!
  Kiek vorų jau suvalgėte?
  Henrikas Vaitiekūnas Kiek vorų jau suvalgėte?

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica