Į „Eurovaistinę“ grąžinamos klientų pasiilgtos paslaugos

www.lsveikata.lt
2020-05-15
Laisvėjant karantino sąlygoms, „Eurovaistinėse“ vėl bus galima pasitikrinti kraujospūdį, atlikti veido odos, plaukų, vitaminų ir venų amžiaus tyrimus, klientai vaistinėse galės rasti produktų mėginius. Vaistinėse ir toliau bus naudojamos karantino metu įprastomis tapusios apsaugos priemonės, o darbuotojų bei klientų saugumas ir toliau išliks prioritetu.
Į „Eurovaistinę“ grąžinamos klientų pasiilgtos paslaugos

Karantino pradžioje „Eurovaistinėse“ buvo nustota tikrinti veido ir plaukų būklę, kraujagyslių biologinį amžių, atlikti vitaminų kiekio organizme tyrimą, matuoti kraujospūdį, tačiau laisvėjant karantino sąlygoms šios paslaugos atnaujinamos jau nuo gegužės 18 d.
„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad šios permainos buvo svarbios, siekiant suteikti klientams iki karantino jau įprastas konsultacijas. „Klientai ateina į vaistinę norėdami gauti kuo daugiau ir kuo tikslesnių patarimų, tačiau be papildomų tyrimų tai ne visada įmanoma, todėl mums buvo labai svarbu užtikrinant saugumą ir sugrąžinti šiuos tyrimus“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė.
 
Vaistininkai pastebi, kad pavasarį daugiau žmonių skundžiasi įvairiomis odos problemomis, dėl vitaminų trūkumo atsiradusiu nuovargiu, todėl vaistinėse atliekami tyrimai leidžia tiksliau nustatyti problemą ir pasiūlyti efektyvesnių priemonių, kurios padėtų ją spręsti.

Taip pat nuo pirmadienio vaistinėse vėl bus pradedami naudoti kraujospūdžio matuokliai, nes tai gali būti naudinga ankstyviems kraujospūdžio ligų atvejams diagnozuoti. Kraujospūdį pasimatuoti galima visose „Eurovaistinėse“.
Šiuo metu dirba 260 „Eurovaistinių“ visoje Lietuvoje, dalis jų yra laikinai uždarytos. Vaistinės vis dar dirba karantino darbo laiku. Visi tyrimai nemokami, išankstinė registracija nebūtina, tačiau susitarti dėl tinkamo laiko galima kiekvienoje konkrečioje vaistinėje, kontaktus galite rasti čia: https://www.apie-eurovaistine.lt/vaistiniu-darbo-laikas-karantino-metu/.
 
Plaukų tyrimas, venų amžiaus tyrimas ir vitaminų tyrimas atliekamas Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius.
 
Veido odos tyrimai atliekami šiose vaistinėse:
Sausio 13-osios g. 2-1, Vilnius,
Mindaugo g. 11, Vilnius,

Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius,
Upės g. 9 (PC VCUP), Vilnius,
Ukmergės g. 369 (PC BIG), Vilnius,
Gedimino pr. 18, Vilnius,

Savanorių pr. 255-2, Kaunas,
Karaliaus Mindaugo g. 49-1, Kaunas,
Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda,
Taikos pr. 141 (PC BIG), Klaipėda,
Aido g. 8-1 (PC Akropolis), Šiauliai,
Tilžės g. 109 (Saulės miestas), Šiauliai.


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Kokios apimties chirurginė operacija gydant krūties vėžį būtų optimali? Į šį klausimą bandys atsakyti Europos šalių,...
  Valdas Pečeliūnas: „Pacientams jaučiamės įsiskolinę“

  Valdas Pečeliūnas: „Pacientams jaučiamės įsiskolinę“

  VUL Santaros klinikų gydytojų sąjungos pirmininkas, gydytojas hematologas Valdas Pečeliūnas (45 m.) tikina, nors nėra nei virusolo...

  Sveika šeima


  Jei gali vaikščioti – gali ir šokti

  Kas sakė, kad baletas tik jaunoms nendrėms? Choreografė Neringa Kirklienė, vedanti šias šokių pamokas suaugusiems ir senjorams, įsitikinusi – šokti baletą niekada ne per vėlu. Elegancijos ir gracijos mokytis gali bet kokio amžiaus ir bet kokio kūno sudėjimo žmonės.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Vakcinų nuo COVID-19 lenktynės. Kas laimi?

  Šaltojo karo metais turėjome ginklavimosi varžybas, o šiemet – kuo tikriausias vakcinų lenktynes. Pagrindiniai žaidėjai tie patys – Jungtinės Amerikos Valstijos ir Rusija. Tik šį kartą tikslas iš pirmo žvilgsnio atrodo kilnus – kuo greičiau sustabdyti koronaviruso plitimą.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica