„Eurovaistinė“ pernai 28 proc. didino investicijas į tinklą

www.lsveikata.lt
2017-01-03
Vilniuje, Lakūnų gatvėje esančiame prekybos centre „Park Outlet“ atidaryta 14 2016-aisiais metais nauja „Eurovaistinė“. Vaistinių tinklas yra antras pagal turimų vaistinių kiekį ir pirmas rinkoje pagal finansinius rezultatus.
„Eurovaistinė“ pernai 28 proc. didino investicijas į tinklą

Įmonė skelbia, kad per praėjusius metus dar 15 vaistinių buvo rekonstruotos. 18 metų veikianti bendrovė į tinklo atnaujinimą ir naujas vaistines investavo 547 tūkstančius eurų, tai yra 28 proc. daugiau nei tuo pat laikotarpiu pernai.
„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad poreikį investicijoms diktuoja patys įmonės klientai.

 
„Būdami vaistinių rinkos lyderiais Lietuvoje, privalome laikytis aukščiausių kokybės ir klientų aptarnavimo standartų. Nuolat plečiame asortimentą ir ieškome galimybių pasiūlyti savo klientams reikalingiausių prekių už geriausią kainą. Ne mažiau dėmesio skiriame ir tam, kad žmonės vaistines rastų patogiausiose vietose, o jose jaustųsi maloniai ir jaukiai“, - sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė.
 
Atidarytos 4 naujos vaistinės Vilniuje, po dvi Panevėžyje, Lentvaryje ir Širvintose, po vieną Kauno rajone Domeikavos kaime, Klaipėdoje, Prienuose ir Šakiuose. Šiuo metu šalyje iš viso veikia 270 įmonės vaistinių.
 
„Šiais metais laukia daug naujienų, planuojame pristatyti Lietuvoje dar nematyto formato vaistines, daug investicijų skirsime vykdomam farmacinės paslaugos projektui, keliame sau tikslą dar labiau išsiskirti iš kitų rinkos žaidėjų“, - teigia Ingrida Damulienė.
Rinkos tyrimų bendrovės „Nielsen“ duomenimis, „Eurovaistinę“ Lietuvos gyventojai laiko populiariausiu vaistinių tinklu.
 


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Kone 45 metus gydytoju akušeriu dirbantis Ričardas Daunoravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir...
  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...

  Sveika šeima


  Jums tinkanti arbata gali atnešti daug naudos

  Arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį, sakė senovės persų gydytojas Avicenna. Kada kokią arbatą gerti, kaip ją paruošti, pasakoja prekybos tinklo „Skonis ir kvapas“ atstovas, arbatos žinovas Andrius Žilinskas.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  PAR virusas griebė už gerklės

  Statistiniais duomenimis, apie COVID-19 plitimą pasaulyje besidalijanti informacinė svetainė „Worldometers“ skelbia, jog Pietų Afrikos Respublika (PAR) pašoko į 15 vietą ir susirgimų skaičiumi toliau vejasi tokias šalis kaip Lenkija, Meksika bei Argentina. Panašu, jog ir vakcinacijos procesai šalyje klimpsta, o ligoninės nebes...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Informacijos disbalansas
  Henrikas Vaitiekūnas Informacijos disbalansas
  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica