Monika Marija Paulauskaitė: turiu žmonių, kurie „nuleidžia mane ant žemės“

Aida Žemaitytė
2018-04-16
Muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ šio sezono nugalėtoja žemaitė Monika Marija Paulauskaitė (19 m.) ne tik televizijos žiūrovus žavi nuoširdumu. Lygiai tokia pat ji yra visur, kur tik pasisuka: kalbėdama su aplinkiniais, repetuodama dainas, skaitydama paskaitas apie makiažą grožio akademijoje.
Monika Marija Paulauskaitė: turiu žmonių, kurie „nuleidžia mane ant žemės“
„Dabar džiaugiuosi sakydama, jog muzika lydi mane visose gyvenimo situacijose: kai dirbu, kai ilsiuosi, kai sergu ar atostogauju, kai mokausi, kai keliauju, kartais net kai MIEGU!“, - sako dainininkė Monika Marija Paulauskaitė.

- Monika, tu aplinkinius žavi ne tik įspūdingu balsu, jausmingomis dainomis, bet ir šiais laikais vis retesniu bruožu – nuoširdumu. Kaip tau pavyksta išlikti nuoširdžiu, paprastu žmogumi šou verslo pasaulyje?
- Džiaugiuosi, jog turiu žmonių, kurie „nuleidžia mane ant žemės“ – tai mano šeima, draugai, komanda, su kuria dabar dirbu. Visi jie bendrauja su manimi labai nuoširdžiai ir žemiškai, todėl jaučiuosi skolinga jiems už jų gerumą ir noriu atsakyti tuo pačiu.
 
- Muzika tave nuramina, „užveda“, gydo sielos žaizdas, o gal neleidžia joms atsirasti?
- Visada sakau, jog muzika man niekada nebuvo tik hobis. Ji nuo pat mažens buvo tarsi gyvenimo būdas: augau jos apsupty, visa šeima grojo įvairiais instrumentais, dainavo, pamažu ir pati įsisukau į tą ritmą ir pradėjau juo gyventi. Dabar džiaugiuosi sakydama, jog muzika lydi mane visose gyvenimo situacijose: kai dirbu, kai ilsiuosi, kai sergu ar atostogauju, kai mokausi, kai keliauju, kartais net kai MIEGU! 
- Scenos vilkai interviu dažnai pasakoja, kad susitvarkyti su emocijomis po koncerto, pasirodymo nepaprastai sunku. Kaip su tuo gyveni tu, devyniolikmetė?
- Gyvenu taip pat, kaip ir visi žmonės. Kartais jaudinuosi, kartais pervargstu nuo tų emocijų ir pastangų, kartais verkiu. Bet vis dėlto galiausiai visa tai vainikuoja ta euforija, kurią žmogus patiria tik radęs savąjį, teisingąjį kelią.
 
- Prisipažinai, kad tavo mokytojas Donatas Montvydas perdavė ramybę, pasitikėjimą savimi ir tai stipriausi tavo ramsčiai. Sutinki, kad jausdamasis ramus kiekvienas mūsų per gyvenimą žengia tvirčiau, pasiekia daugiau?
- Taip, tikiu, kad tik vidinė ramybė gali atnešti pasitikėjimą savimi ir vidinę stiprybę. Tačiau net ir ramybė neateina savaime. Jos irgi reikia mokytis!
 
- Balsas – pagrindinis tavo įrankis scenoje. O jeigu jis „suserga“? Kaip jį gelbėti tokiais atvejais? 

- Balsą gelbėju, kaip tik galiu. Kartais užtenka namų medicinos, daug medaus, arbatų, eukalipto eterinio aliejaus inhaliacijų, kartais prireikia ir rimtų vaistų, jei matau, kad kitos išeities nebėra.
 
- Teko skaityti, jog tavo plaukų ilgis įspūdingas - metras dvidešimt centimetrų. Kaip juos tokius užauginai, kaip prižiūri?
- Nesikirpau ir užaugo! Aplinkiniai dažniausiai mano, kad naudoju daug įvairių priemonių, kondicionierių ar aliejų, bet iš tiesų priešingai – stengiuosi jų naudoti kuo mažiau ir plaukus auginti kuo natūraliau.
 - Esi ne tik puikaus balso savininkė, bet ir dėstytoja grožio akademijoje. Tai dar vienas tavo talentas, būdas išreikšti menišką sielą ar – kai kas daugiau?
- Makiažas, grimas, specialieji efektai ir tų menų dėstymas –didžiulė mano aistra. Kaip kaifuoju stovėdama ant scenos, taip pat kaifuoju ir darydama makiažą ar bendraudama su studentėmis paskaitos metu, stebėdama, kaip jos, išklausiusios manęs, atlieka darbus, kuria savo meną. Bet kokiu atveju, kad ir ką gyvenime bedirbčiau ir kuo bebūčiau, žinau, jog man reikia žmonių, reikia bendravimo su jais. Visada sakau, jog esu žmonių žmogus.
 
- Esame sveikatos laikraštis. Ar pasidalintum su mūsų skaitytojais keletu savo atrastų ar praktikuojamų sveikų įpročių?
- Manau, jog pats sveikiausias dalykas, kurį žmogus gali daryti kiekvieną dieną ir labai menkomis pastangomis – gerti kuo daugiau vandens, sulčių, arbatų. Tada ir jaučiamės geriau, ir ligos rečiau kimba, ir atrodome gražiau. Dėmesio, moterys – geriant daugiau vandens, reikia mažiau makiažo! Vienu žodžiu, vanduo man – didžiausias prioritetas, kai kalbame apie sveikatą.


 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Kone 45 metus gydytoju akušeriu dirbantis Ričardas Daunoravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir...
  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Jums tinkanti arbata gali atnešti daug naudos

  Arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį, sakė senovės persų gydytojas Avicenna. Kada kokią arbatą gerti, kaip ją paruošti, pasakoja prekybos tinklo „Skonis ir kvapas“ atstovas, arbatos žinovas Andrius Žilinskas.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  PAR virusas griebė už gerklės

  Statistiniais duomenimis, apie COVID-19 plitimą pasaulyje besidalijanti informacinė svetainė „Worldometers“ skelbia, jog Pietų Afrikos Respublika (PAR) pašoko į 15 vietą ir susirgimų skaičiumi toliau vejasi tokias šalis kaip Lenkija, Meksika bei Argentina. Panašu, jog ir vakcinacijos procesai šalyje klimpsta, o ligoninės nebes...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Informacijos disbalansas
  Henrikas Vaitiekūnas Informacijos disbalansas
  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica