Monika Marija Paulauskaitė: turiu žmonių, kurie „nuleidžia mane ant žemės“

Aida Žemaitytė
2018-04-16
Muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ šio sezono nugalėtoja žemaitė Monika Marija Paulauskaitė (19 m.) ne tik televizijos žiūrovus žavi nuoširdumu. Lygiai tokia pat ji yra visur, kur tik pasisuka: kalbėdama su aplinkiniais, repetuodama dainas, skaitydama paskaitas apie makiažą grožio akademijoje.
Monika Marija Paulauskaitė: turiu žmonių, kurie „nuleidžia mane ant žemės“
„Dabar džiaugiuosi sakydama, jog muzika lydi mane visose gyvenimo situacijose: kai dirbu, kai ilsiuosi, kai sergu ar atostogauju, kai mokausi, kai keliauju, kartais net kai MIEGU!“, - sako dainininkė Monika Marija Paulauskaitė.

- Monika, tu aplinkinius žavi ne tik įspūdingu balsu, jausmingomis dainomis, bet ir šiais laikais vis retesniu bruožu – nuoširdumu. Kaip tau pavyksta išlikti nuoširdžiu, paprastu žmogumi šou verslo pasaulyje?
- Džiaugiuosi, jog turiu žmonių, kurie „nuleidžia mane ant žemės“ – tai mano šeima, draugai, komanda, su kuria dabar dirbu. Visi jie bendrauja su manimi labai nuoširdžiai ir žemiškai, todėl jaučiuosi skolinga jiems už jų gerumą ir noriu atsakyti tuo pačiu.
 
- Muzika tave nuramina, „užveda“, gydo sielos žaizdas, o gal neleidžia joms atsirasti?
- Visada sakau, jog muzika man niekada nebuvo tik hobis. Ji nuo pat mažens buvo tarsi gyvenimo būdas: augau jos apsupty, visa šeima grojo įvairiais instrumentais, dainavo, pamažu ir pati įsisukau į tą ritmą ir pradėjau juo gyventi. Dabar džiaugiuosi sakydama, jog muzika lydi mane visose gyvenimo situacijose: kai dirbu, kai ilsiuosi, kai sergu ar atostogauju, kai mokausi, kai keliauju, kartais net kai MIEGU!



 
- Scenos vilkai interviu dažnai pasakoja, kad susitvarkyti su emocijomis po koncerto, pasirodymo nepaprastai sunku. Kaip su tuo gyveni tu, devyniolikmetė?
- Gyvenu taip pat, kaip ir visi žmonės. Kartais jaudinuosi, kartais pervargstu nuo tų emocijų ir pastangų, kartais verkiu. Bet vis dėlto galiausiai visa tai vainikuoja ta euforija, kurią žmogus patiria tik radęs savąjį, teisingąjį kelią.
 
- Prisipažinai, kad tavo mokytojas Donatas Montvydas perdavė ramybę, pasitikėjimą savimi ir tai stipriausi tavo ramsčiai. Sutinki, kad jausdamasis ramus kiekvienas mūsų per gyvenimą žengia tvirčiau, pasiekia daugiau?
- Taip, tikiu, kad tik vidinė ramybė gali atnešti pasitikėjimą savimi ir vidinę stiprybę. Tačiau net ir ramybė neateina savaime. Jos irgi reikia mokytis!
 
- Balsas – pagrindinis tavo įrankis scenoje. O jeigu jis „suserga“? Kaip jį gelbėti tokiais atvejais? 

- Balsą gelbėju, kaip tik galiu. Kartais užtenka namų medicinos, daug medaus, arbatų, eukalipto eterinio aliejaus inhaliacijų, kartais prireikia ir rimtų vaistų, jei matau, kad kitos išeities nebėra.
 
- Teko skaityti, jog tavo plaukų ilgis įspūdingas - metras dvidešimt centimetrų. Kaip juos tokius užauginai, kaip prižiūri?
- Nesikirpau ir užaugo! Aplinkiniai dažniausiai mano, kad naudoju daug įvairių priemonių, kondicionierių ar aliejų, bet iš tiesų priešingai – stengiuosi jų naudoti kuo mažiau ir plaukus auginti kuo natūraliau.
 



- Esi ne tik puikaus balso savininkė, bet ir dėstytoja grožio akademijoje. Tai dar vienas tavo talentas, būdas išreikšti menišką sielą ar – kai kas daugiau?
- Makiažas, grimas, specialieji efektai ir tų menų dėstymas –didžiulė mano aistra. Kaip kaifuoju stovėdama ant scenos, taip pat kaifuoju ir darydama makiažą ar bendraudama su studentėmis paskaitos metu, stebėdama, kaip jos, išklausiusios manęs, atlieka darbus, kuria savo meną. Bet kokiu atveju, kad ir ką gyvenime bedirbčiau ir kuo bebūčiau, žinau, jog man reikia žmonių, reikia bendravimo su jais. Visada sakau, jog esu žmonių žmogus.
 
- Esame sveikatos laikraštis. Ar pasidalintum su mūsų skaitytojais keletu savo atrastų ar praktikuojamų sveikų įpročių?
- Manau, jog pats sveikiausias dalykas, kurį žmogus gali daryti kiekvieną dieną ir labai menkomis pastangomis – gerti kuo daugiau vandens, sulčių, arbatų. Tada ir jaučiamės geriau, ir ligos rečiau kimba, ir atrodome gražiau. Dėmesio, moterys – geriant daugiau vandens, reikia mažiau makiažo! Vienu žodžiu, vanduo man – didžiausias prioritetas, kai kalbame apie sveikatą.


 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

    Gydytojas ir pacientas


    Prof. J.Macijauskienė: brangiausia – sutikti žmonės ir bendrystė

    Prof. J.Macijauskienė: brangiausia – sutikti žmonės ir bendrystė

    „Baigusi mūsų universitetą, iškart pradėjau dirbti dėstytoja, tad visas akademinis gyvenimas ir vyko čia. Brangiausia...
    Dr. A.Pranculis: gali vaikščioti su aneurizma ir to nežinoti

    Dr. A.Pranculis: gali vaikščioti su aneurizma ir to nežinoti

    „Įsivaizduokit, po tokio ypač sudėtingo dviejų aneurizmų gydymo žmogus teoriškai gali po valandos pradėti vaik&scaron...

    Budinti vaistinė


    Vaistinėlė padės pasiruošti blogiausiam scenarijui

    Vaistinėlė padės pasiruošti blogiausiam scenarijui

    Vasaros sezonui įgaunant pagreitį, specialistai perspėja atkreipti dėmesį į kelionių vaistinėlės sudėtį – ją būtina ruo&scar...
    Istorijos dulkes nupūtus: neįprastos pokario vaistinės

    Istorijos dulkes nupūtus: neįprastos pokario vaistinės

    „Sperminas skystas – vartojamas prie bendro silpnumo, po infekcinių susirgimų, prie neurastenijos, prie širdies...

    Sveika šeima


    Vasaros išvykas gadina vabzdžiai

    Dėl klimato pokyčių įsibėgėjanti vasara stebina ne tik nenuspėjamais orais, bet ir neįprastai aktyviais vabzdžiais. „Šių metų pavasaris ir vasara gana drėgni – todėl stebimi gausesni vabzdžių spiečiai ir, žinoma, dažnesni įkandimai. Šiemet kreipiasi daug pacientų – tiek vaikų, tiek ir suaugusiųjų, kuri...

    Pakalbėkim apie tai


    Svetur


    Kaip iš kelionės neparsivežti tymų?

    Europos ligų profilaktikos ir kontrolės centras (ECDC) praneša apie didėjantį sergamumą tymais Europoje. Didžiausias atvejų skaičius užfiksuotas Rumunijoje, kur nuo metų pradžios jau susirgo daugiau nei 7 tūkst. žmonių. Taip pat protrūkiai registruojami Prancūzijoje, Nyderlanduose, Belgijoje ir Ispanijoje.

    Redakcijos skiltis


    Komentarai


    Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
    Margarita Jankauskaitė Lyčių lygybė – ilgalaikės taikos architektė
    Pagalbos mirti dilemos
    Paulius Skruibis Pagalbos mirti dilemos
    Legenda apie širdį
    Henrikas Vaitiekūnas Legenda apie širdį

    Naujas numeris