Išrankusis Danielis Craigas

Inga Markeliūtė
2015-11-13
Aktorius Danielis Craigas (47) ketvirtąjį kartą įkūnijęs superagentą Džeimsą Bondą sako, kad tai, ko gero paskutinis, kartas, kai imasi šio vaidmens. Kaip juokauja pats aktorius, tokiems herojams jis jau per senas ir mielai sutiktų vaidinti tikroviškesnius vyrus nei superagentus.
Išrankusis Danielis Craigas
Nors „bondiados“ filmuose aktorius Danielis Craigas mėgaujasi visais įmanomais malonumais, realiame gyvenime ne viskas taip paprasta: aktorius turi mitybos ir treniruočių taisykles, leidžiančias 47 metų vyrui ir dabar pasigirti plokščiu pilvuku. „Puikiai suprantu moteris, kurios rūpinasi kūno linijomis. Patikėkite, tikrai nelengva. Galiu tai pasakyti iš savo patirties“, - viename interviu šmaikštavo aktorius.

Šnipo dieta
Slaptąjį agentą vaidinantis aktorius D.Craigas sako, kad realybėje tokie vyrai kaip kultinis agentas Džeimsas Bondas neegzistuoja, bet širdyje kiekvienas stipriosios lyties atstovas norėtų juo būti. „Jis - rafinuotas, elegantiškas, stilingas, moteris sužavintis per penkias minutes. Kas nenorėtų toks būti? Tačiau realybėje mes - dažniau bambekliai, su pūpsančiais alaus pilvukais, svajojantys be jokių pastangų turėti tobulus kūnus, manieras ir panašiai. Turiu pripažinti, kad kaskart, ruošdamasis vaidinti kultinį agentą, pasijuntu sveikesnis, energingesnis“, - pasakoja D.Craigas.
Ir nors „bondiados“ filmuose aktorius mėgaujasi visais įmanomais malonumais, realiame gyvenime ne viskas taip paprasta: aktorius turi mitybos ir treniruočių taisykles, leidžiančias 47 metų vyrui ir dabar pasigirti plokščiu pilvuku.

Per pusryčius superšnipas sudoroja tris kiaušinius ir dvi riekeles skrudintos duonos, o po valandos išgeria baltyminį kokteilį. Tiesa, pastarąjį D.Craigas išgeria tik tada, jei laukia fizinis krūvis – užsiėmimai sporto salėje arba filmavimas. Per pietus aktorius sukerta 300 gramų vištienos arba mėsos su ryžiais. Po pietų – ir vėl baltyminis kokteilis, ir galų gale – vakarienė, kurią suvalgyti reikia iki 7 septintos valandos vakaro. Jai pateikiama 300 gramų žuvies arba mėsos su daržovių salotomis.
„Puikiai suprantu moteris, kurios rūpinasi kūno linijomis. Patikėkite, tikrai nelengva. Galiu tai pasakyti iš savo patirties“, - viename interviu šmaikštavo aktorius.
 
Traumos dėl amžiaus
Britų slaptąjį superagentą Džeimsą Bondą keliuose filmuose suvaidinęs aktorius D.Craigas neabejingas ir politikai. Prieš kelias savaites jis paragino Europos vyriausybes „žengti į priekį ir spręsti“ žemyną krečiančią migrantų krizę. „Vyksta humanitarinė tragedija. Europos vyriausybės privalo žengti į priekį ir tai išspręsti“, – sakė britų aktorius interviu naujienų agentūrai AFP, nors pagrindinė pokalbio tema buvo D.Craigo vaidmuo naujausiame Bondiados filme „Spektras“
Tiesa, šį kartą „Džeimso Bondo“ prodiuseriai buvo priversti atidėti naujausios juostos filmavimo darbus, nes aktorius šiuo metu gydo patirtą kelio traumą. Juostų apie agentą 007 žvaigždė pasitempė raiščius, filmuodamasis kovos scenoje. Iš pradžių prodiuseriai tikėjosi, kad į filmavimo aikštelę jis galės grįžti jau po kelių dienų, tačiau reabilitacijos kursas užsitęsė.
Į klausimą, ar dažnos traumos filmavimo aikštelė, aktorius atsako, kad jų pasitaiko, juk didžiąją dalį triukų jis atlieka pats. „Dalis - tikra, o dalis – gudriai sugalvota apgaulė, kuri padeda sukurti juostą dar įspūdingesnę. Atlieku triukus ir pats, tačiau kartais negaliu pašokti taip kaip anksčiau. Vis reikia žiūrėti, kad nesusižeisčiau. Amžius vis dėlto...“, – darbo subtilybėmis dalijosi D.Craigas.
 

Mėgiamiausias vaidmuo ne Bondo
Nors aktoriui puikiai sekasi įkūnyti superagentą, pats sako, jog vienas jo mėgiamiausių vaidmenų - žurnalistas filme „Mergina su drakono tatuiruote“.
Mikelį Bliumkvistą filme įkūnijantis D.Craigas pasakojo buvęs patenkintas, kad režisierius D.Fincheris nutarė likti ištikimas prieštaringoms švedų rašytojo Stiego Larssono romanuose akcentuotoms temoms. „Pirmas dalykas, kurio paklausiau: „Ar tai bus filmas visiems žiūrovams, ar tik ūgtelėjusiems paaugliams?“ Nemačiau prasmės kurti „Merginą su drakono tatuiruote“, kurią galėtų žiūrėti vaikai“, – „The Sun“ sakė D.Craigas.
Aktorius tvirtino, kad kino juosta užkabina itin daug draudžiamų temų. „Filme aptariami sudėtingi ir garsiai neminimi klausimai. Jame vaizduojamas smurtas prieš moteris, kalbama apie nacizmą ir jo numalšinimą šalyje, kur apie tai nebuvo daug diskutuojama. Man šie dalykai buvo labai įdomūs“, – kalbėjo jis. Pasakodamas apie savąjį herojų filme D.Craigas tikino, kad M.Bliumkvistas turi nemažai trūkumų. „Jis turi ydų, Mikelis trokšta garbės sau, bet yra tvirtos moralės, jis neapgaudinėja moterų, kolegų. Kartais jo ego pernelyg veržiasi išorėn. Galbūt jis turi Jėzaus Kristaus kompleksą, beje, kaip ir dauguma vyrų. Tai jį pražudo“, – sakė aktorius.
 
Romantiškoji pusė
Kalbant apie romantiškąją D. Craigo gyvenimo dalį, šiaurietiško tipo skvarbių žydrų akių ir atletiškos figūros blondinas santykių su moterimis srityje garsėja kaip itin išrankus. Dvejus metus gyvenęs su žmona škote aktore Fiona Loudon, kuri pagimdė jam dukrą Elą, aktorius leidosi į „laisvąjį plaukiojimą“. Ketverius metus truko jo romanas su žavia vokiete Heike Makatsch. Vėliau susipažino su prodiusere Satsuki Mitchell. Ši grakšti rytietiško kraujo dama ilgam tapo oficialia naujojo Bondo mergina. O šių metų vasarą pasaulį apskriejo sensacinga naujiena: Niujorke D.Craigas slapta susituokė su aktore Rachel Weisz. 

Tarp kitko
Aktoriumi tapo, nes... mėgsta madingus, prabangius rūbus. „Apsirengimas ir savęs rodymas, dėmesio siekimas, yra puikus būdas pabėgti nuo nesaugumo“, - samprotavo D.Craigas. Vis dėlto tuštybe aktorius nežada apsiriboti. Jis teigia ketinantis ir toliau dirbti iš visų jėgų, rinktis geriausius vaidmenis ir didžiausius honorarus. „Mano karjera ėjo labai lėtai. Matyt, dėl to, jog esu išrankus vaidmenims. Esu snobas, todėl nemėgstu „malti“ š...“ - pareiškė D.Craigas. Aktorius teigia esąs maksimalistas. 


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Kokios apimties chirurginė operacija gydant krūties vėžį būtų optimali? Į šį klausimą bandys atsakyti Europos šalių,...
  Valdas Pečeliūnas: „Pacientams jaučiamės įsiskolinę“

  Valdas Pečeliūnas: „Pacientams jaučiamės įsiskolinę“

  VUL Santaros klinikų gydytojų sąjungos pirmininkas, gydytojas hematologas Valdas Pečeliūnas (45 m.) tikina, nors nėra nei virusolo...

  Budinti vaistinė


  Radviliškyje dirbantys vaistininkai jaučia gyventojų nerimą

  Radviliškyje dirbantys vaistininkai jaučia gyventojų nerimą

  Nuo rugsėjo 21 dienos Radviliškio gyventojai gyvena kitu ritmu. Dėl didelio patvirtintų COVID-19 atvejų skaičiaus at&scaron...
  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...

  Sveika šeima


  Jei gali vaikščioti – gali ir šokti

  Kas sakė, kad baletas tik jaunoms nendrėms? Choreografė Neringa Kirklienė, vedanti šias šokių pamokas suaugusiems ir senjorams, įsitikinusi – šokti baletą niekada ne per vėlu. Elegancijos ir gracijos mokytis gali bet kokio amžiaus ir bet kokio kūno sudėjimo žmonės.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Vakcinų nuo COVID-19 lenktynės. Kas laimi?

  Šaltojo karo metais turėjome ginklavimosi varžybas, o šiemet – kuo tikriausias vakcinų lenktynes. Pagrindiniai žaidėjai tie patys – Jungtinės Amerikos Valstijos ir Rusija. Tik šį kartą tikslas iš pirmo žvilgsnio atrodo kilnus – kuo greičiau sustabdyti koronaviruso plitimą.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica