Gripo komplikacija - paralyžius

www.lsveikata.lt
2016-07-01
Kaip praneša „The Daily Mail“, 53-ejų Jules Turner, kuris anksčiau nesiskundė sveikata, reguliariai sportavo buvo paralyžiuotas po to, kai dėl gripo komplikacijų jam gydytojai diagnozavo itin retą sindromą.
Gripo komplikacija - paralyžius
Britas J.Terner beveik tris mėnesius praleido reanimacijos palatoje ir dar tris mėnesius užtruko reabilitacija. Vyrui iš naujo teko mokytis vaikščioti.

Britas pasakoja, kad praėjus trims savaitės po gripo, jam ėmė tirpti kojų ir rankų pirštai. Kiek vėliau jis ėmė jausti galūnių silpnumą, pasikeitė skonio ir taktiliniai pojūčiai. Žmona Jules nuvežė į ligoninę, kur po paros jį visiškai suparalyžiavo: vyras visiškai negalėjo judėti, kalbėti, sunku buvo net kvėpuoti. Tiesa, sąmonės vyras neprarado.

 
Britui diagnozuotas Guillaino-Barre sindromas – ūmus ir sunkus nervų sistemos pažeidimas, kurio metu makroorganizmo imuninė sistema kenkia periferinei nervų sistemai. Šio sindromo formavimąsi sukelia gripo, herpes, ŽIV, Zika virusai.
 
J.Terner beveik tris mėnesius praleido reanimacijos palatoje ir dar tris mėnesius užtruko reabilitacija. Vyrui iš naujo teko mokytis vaikščioti. Šiuo metu Jules tikina, kad jaučiasi vis geriau ir geriau, tad vėl planuoja grįžti į darbą. 


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Daniel Naumovas: su koronavirusu žmonės susitvarkys

  Daniel Naumovas: su koronavirusu žmonės susitvarkys

  Santaros klinikų Biobanko vadovas Daniel Naumovas tapo prestižinio „EuCARE“ projekto koordinatoriumi Lietuvoje. Medici...
  Pūslėje - penki litrai šlapimo

  Pūslėje - penki litrai šlapimo

  Jono (71 m.) ligos istorija – detektyvas, kurio kaltininko medikai nerado kelerius metus. Prastai pasijutęs vyriškis ...

  Budinti vaistinė


  Klaipėdietės vaistininkės patarimai vykstantiems į Jūros šventę

  Klaipėdietės vaistininkės patarimai vykstantiems į Jūros šventę

  Savaitgalį pajūryje susirinks daugybė žmonių norinčių pasimėgauti tradicine Jūros švente. Specialistai įspėja, kad Klaipėdo...
  Šiltos dienos kai kam gali būti ne į naudą: vaistininkė pataria atkreipti dėmesį į organizmo siunčiamus signalus

  Šiltos dienos kai kam gali būti ne į naudą: vaistininkė pataria atkreipti dėmesį į organizmo siunčiamus signalus

  Natūralu, kad vasarą, daugiau laiko leisdami gryname ore ir aktyviau judėdami, imame prakaituoti gausiau nei įprastai. Tačiau svar...

  Sveika šeima


  Kaip nepasiklysti tarp jaunystės eliksyrų

  Atrodyti jaunatviškai ir didžiuotis puikia išvaizda – svarbu daugeliui moterų, tačiau neretai pasirenkama netinkama strategija grožiui puoselėti, pastebi profesionali medicinos kosmetologė Gerda Venclovaitė.

  Pakalbėkim apie tai  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kokia galva, tokia ir kalba
  Henrikas Vaitiekūnas Kokia galva, tokia ir kalba
  Apie Palangos merą ir psichinę sveikatą
  Palmira Rudalevičienė Apie Palangos merą ir psichinę sveikatą
  203-oji diena
  Henrikas Vaitiekūnas 203-oji diena

  Naujas numeris  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica