Pliaže išryškinkite privalumus

Greta Vanagienė
2020-07-17
„Pliaže tik gulime ir dairomės“, - sako stilistė Agnė Gilytė. Taigi verta pasistengti, kad į jus krypstančios akys vertintų teigiamai. O juk ir pačiam jaustis patraukliam yra smagu. Stilistė siūlo atkreipti dėmesį į kelias gudrybes, kaip pliaže paslėpti figūros netobulumus – tiesiog išryškinkite privalumus!
Pliaže išryškinkite privalumus
Stilistai pataria renkantis maudymosi kostiumėlį ne maskuoti figūros trūkumus, o akcentuoti tai, ką turime geriausio.

Žaiskite su spalvomis

Stilistė Agnė Gilytė sako, kad matematinė formulė galioja ir paplūdimyje – proporcija, proporcija, proporcija. Taigi kalbant apie gudrybes, kaip vizualiai atrodyti geriau, siūloma ne tik maskuoti, bet akcentuoti tai, ką turime geriausio.

 
Renkantis maudymosi kostiumėlį Agnė rekomenduoja visų pirma atkreipti dėmesį į figūros tipą. Siauros krūtinės ir plačių klubų – kriaušės siluetą - padėtų pakoreguoti žaidimas su spalvomis. „Viršutinę dalį rinkitės šviesią, ryškią arba margą - tai vizualiai didina, atkreipia dėmesį. O sėdmenis, klubus ir šlaunis optiškai sumažinsite rinkdamiesi tamsios spalvos kelnaites, nes į šią spalvą mažiau atkreipiamas dėmesys“, - pataria pašnekovė.
 
Akcentuokite privalumus

Mažą krūtinę optiškai padidinsite maudymosi kostiumėlio liemenėle su raukinukais ir kitomis detalėmis.
„Jei esate plačių klubų ir apsimaunate ryškias rožines kelnaites su blizgučiais – spėkite, kur nukryps visų akys. O jei segėsite tokią liemenėlę, visi žiūrės į smulkią jūsų pečių liniją ir krūtinę, o tamsia spalva dengtus klubus paliks ramybėje“, - įsitikinusi Agnė.
 
Lygiai tas pats galioja ir kitų figūros tipų atstovėms. Obuolio tipo figūrai rekomenduojama nukreipti dėmesį nuo krūtinės ir juosmeninės dalies į kojas.
Tai galėtų būti kelnaitės su kutukais, raukinukais. „Taip nukreiptumėte dėmesį nuo pernelyg putlios krūtinės ir stambesnių rankų“, - sako specialistė.
 
Tinkamas petnešėlių storis
Agnė atkreipia dėmesį į dar vieną optinę apgaulę - kuo smulkesnės maudymosi kostiumėlio detalės, tuo žmogus atrodo stambesnis.
„Pavyzdžiui krūtinė yra pilna, o maudymuko liemenėlę renkamasi su siauromis petnešėlėmis. Maudymuką „sumažinusi“ pati tik pasididinsite“, - teigia stiliaus žinovė. Stambesnei figūrai verčiau siūloma rinktis platesnes petnešėles ar net maudymosi kostiumėlį su mini rankovytėmis.

 
Kelnaitės aukštintu liemeniu
Stiliaus žinovė mano, jog aukštintos iki bambos, šiek tiek formuojančios kelnaitės ne tik tinkamos bet kuriai figūrai, yra gražu, bet ir pamaskuoja trūkumus: prilaiko ir pilvuką, ir minkštesnius šonus, ir sėdmenis.
„Šortukai vizualiai sutrumpins kojas. Jei jūsų apatinė kūno dalis yra smulki, norisi šortukų. Bet iš tiesų taip padarote sau meškos paslaugą. Apatinė dalis tampa sunki, kojos trumpos, automatiškai ir stambios“, - atkreipia dėmesį pašnekovė.
Norint vizualiai pailginti, suploninti kojas Agnė rekomenduoja aukštinti juosmenį, o kojų dekolte rinktis gilesnį.

 
Vyrai, tiesiog matuokitės
Vyrų madoje galioja kiek paprastesnės pliažo taisyklės. Agnė pataria rinktis arba banglentininkų šortus, arba patrumpintą jų versiją. Tuo tarpu trumpos aptemptos kelnaitės, stilistės nuomone, yra neestetiška. Na, o vadinamieji „speedo“? „Atrodyti reikia ypač gerai, kad su jais neprašautumėte, - įsitikinusi Agnė. - Esu už klasikinį stilių, subtilumą, tik dėl to, kad būtų galimybė išvengti fiasko. Jei vyras bus stambus, aukštas, šiek tiek su pilvuku, o čia dar trumpikės vos matomo dydžio, atrodys juokingai“, - teigia Agnė.
 
Vyrams ji siūlo tiesiog rinktis įdomų maudymosi šortų audinį – su havajietiškomis gėlėmis, žirneliais, juostelėmis, ryškius ar tiesiog klasikinius. Pagrindinė taisyklė juos tiesiog matuotis.
„Vyrai mėgsta tiesiog pagriebti ir neštis į kasą. O gal jie bus pernelyg siauri ir reikės kiek platesnės gumos? Vyrams reikėtų ne patarimų dėl figūros, o bendrųjų taisyklių supratimo, kas yra estetiška. Juk ką daugiau pliaže žmonės veikia – guli ir dairosi“, - juokiasi ji.


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Medikai: be tabako žalos mažinimo programų neapsieisime

  Medikai: be tabako žalos mažinimo programų neapsieisime

  Vilniuje į apskritojo stalo diskusiją rinkosi vieni garsiausių kardiologijos, pulmonologijos, onkologijos, psichiatrijos ir kitų s...
  Nugaros smegenų navikas kėsinosi į gyvybę

  Nugaros smegenų navikas kėsinosi į gyvybę

  Telšiškė Kornelija Laurinavičiūtė (20 m.) jau vaikystėje žinojo turinti stuburo problemų, tačiau apie nugaros smegen...

  Budinti vaistinė


  COVID-19 pandemija turėjo įtakos privatumo pokyčiams vaistinėje

  COVID-19 pandemija turėjo įtakos privatumo pokyčiams vaistinėje

  Saugaus atstumo laikymasis viešose vietose – viena svarbių apsaugos nuo koronaviruso priemonių. „Eurovaistinės&...
  Vaistininkai ragina SAM greičiau apsispręsti dėl skiepijimo vaistinėse

  Vaistininkai ragina SAM greičiau apsispręsti dėl skiepijimo vaistinėse

  Lietuvoje prasidėjus gripo sezonui į pacientų skiepijimą vis dar negali įsitraukti šalies vaistinės. Lietuvos vaistinių aso...

  Sveikatos horoskopas


  Spalio 12 - 18 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Moldova seksualiniu švietimu nustebino Europą

  Moldovos Respublikoje atliktas precedento neturintis darbas, siekiant užtikrinti, kad paaugliai būtų tinkamai šviečiami seksualiniais klausimais, galėtų naudotis seksualinės ir reprodukcinės sveikatos paslaugomis.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Priešinimo ir skaldymo valdysena
  Algirdas Klimaitis Priešinimo ir skaldymo valdysena
  Už bausmę – į rožinę kamerą!
  Henrikas Vaitiekūnas Už bausmę – į rožinę kamerą!
  Kiek vorų jau suvalgėte?
  Henrikas Vaitiekūnas Kiek vorų jau suvalgėte?

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica