Klaipėdos jūrininkų ligoninėje - didesnės algos visiems ligoninės darbuotojams

www.lsveikata.lt
2018-01-15
Klaipėdos jūrininkų ligoninės ir jos padalinių darbuotojams didės atlyginimai. Nuo sausio visų darbo užmokestis padidėjo 50 eurų.
Klaipėdos jūrininkų ligoninėje - didesnės algos visiems ligoninės darbuotojams
V.Karaciejaus nuotr.

Skaičiai

Nuo sausio vidutinis mėnesinis gydytojo atlyginimas sieks 2130 Eur, slaugytojo – 891 Eur, kitų įstaigos darbuotojų – 631 Eur. Įstaigos vadovo alga nesikeičia jau keletą metų ir lieka, kaip nustatyta įstaigos steigėjo – Sveikatos apsaugos ministerijos – 2033 eur.

„Darbuotojų atlyginimus, esant galimybėms, koreguojame nuolat. Džiaugiuosi, kad šį kartą galėjome padidinti algą ne tik medikams, kurie mūsų įstaigoje yra aukštos kvalifikacijos profesionalai, bet ir pagalbiniams, techniniams, kitų sričių darbuotojams“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Per pastaruosius keletą metų atlyginimas gydytojams ir slaugytojams ligoninėje didintas keletą kartų. Lėšos algoms didinti pernai ir užpernai buvo skirtos iš kelių šaltinių – ligoninės uždirbtų pinigų, tikslingai medikų algoms didinti skirtų pinigų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo.
Atlyginimas keltas proporcingai, atsižvelgiant į medikų atliekamą darbą, kvalifikaciją, darbo intensyvumą. Didesniu procentu algos didintos mažiausiai uždirbantiems.
Šį kartą nutarta atlyginimus didinti absoliučiai visiems ir vienodai, kad tarp daug ir mažiau uždirbančių žmonių nedidėtų finansinis atotrūkis.
 
Įstaigos vadovas džiaugėsi, jog taupant pavyko tesėti duotą pažadą ir padidinti atlyginimus ne tik medikams, bet ir kitiems ligoninės darbuotojams, dirbantiems ūkio ir techninėje tarnyboje, kitose pagalbinėse srityse.
„Esu vienas iš nedaugelio sveikatos priežiūros įstaigų vadovų, turintis tik vieną pavaduotoją. Taupome įstaigos administravimo lėšas. Taupome šildymo išlaidas. Vien Psichiatrijos departamente Švėkšnoje pasistačius savo katilinę, pavyko šildymo išlaidas sumažinti tris kartus. Gyvename taupiai ir ūkiškai, todėl 2017 metus ligoninė baigė be skolų ir netgi atrado galimybę padidinti algas visiems darbuotojams“, – sakė J.Sąlyga.
Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ir jos padaliniuose dirba 1241 darbuotojas.

 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...
  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...

  Budinti vaistinė


  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

  Sveika šeima


  Saugo nuo viruso, bet kenkia odai

  Nors kaukės – viena pagrindinių apsaugos priemonių nuo koronaviruso, ilgai dėvimos jos gali paskatinti aknės bei kitų odos problemų atsiradimą. Aktualūs patarimai šia tema – iš medicinos kosmetologės Akvilės Martinkutės lūpų.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

  Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Arbata. Pirma dalis
  Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica