Kitą savaitę planuojama atidaryti Ukmergės ligoninę

Milena Andrukaitytė, BNS
2020-04-17
Kitą savaitę planuojama atidaryti Ukmergės ligoninę, patvirtino savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas.
Kitą savaitę planuojama atidaryti Ukmergės ligoninę

„Vakar buvo atvažiavęs Nacionalinis visuomenės sveikatos centras apžiūrėti pačios ligoninės, įvertinti, didelių pastabų neturėjom, porą dokumentinių, kurias jau šiandien būsim ištaisę. Laukiam oficialaus atsakymo, ir tikrai mes galvojam, kad kitą savaitę, po sekmadienio paleisime ligoninę“, – BNS sakė D. Varnas.

Pasak administracijos vadovo, Ukmergės ligoninėje koronavirusu buvo susirgę 36 medikai, iš jų trijų COVID-19 testas jau neigiamas. 
„Medikų sirgo 36, turėjo teigiamą atsakymą, trys yra pasveikę. Saviizoliacijoj ligoninės darbuotojų buvo vienu momentu 282, visiems tyrimai atlikti, iš jų 16 buvo teigiami. Šiai dienai saviizoliacijoj ligoninės darbuotojų yra 36 likę, iš jų 33 su teigiamais testais“, – informavo D.Varnas.
 
Pasak administracijos vadovo, ligoninė šiuo metu turi vieną pacientę, sergančią koronavirusu, ji guli atskirame skyriuje.
„Turime vieną COVID-19 slaugos ligonį, jis guli vienam skyriuj vienas, gydytojai ateina su apsaugos priemonėm, jie su kitais gydytojais visiškai nekontaktuoja, atlieka savo pareigą ir tiesiai iš to skyriaus per atskirą išėjimą išeina į namus ir taip keičiasi“, – pasakojo vadovas.
„Vakar dar kartą paėmėm pacientei testą, ir jei turėsime neigiamą atsakymą, grąžinsime į bendrąjį skyrių, dezinfekuosime patalpas. Traumatologijos skyrius visas uždarytas, kur guli vienintelis žmogus su COVID-19“, – sakė D.Varnas.

Ukmergės ligoninė kovo mėnesį buvo uždaryta dėl koronaviruso protrūkio, joje liko veikti tik Slaugos skyrius su daugiau kaip 90 pacientų.
Koronaviruso židiniu Ukmergė tapo kovo 19 dieną, ligoninėje dirbančiai medikei patvirtinus susirgimą infekcija. Yra mirę septyni koronavirusu užsikrėtę žmonės, gulėję Ukmergės ligoninėje.
Iš viso šalyje mirė 32 infekcija sirgę žmonės, pasveikusiais laikoma 210 asmenų.

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Pacientams po organų transplantacijos atstovaujanti Lietuvos asociacija „Gyvastis“ dar nuo šių metų kovo mėnesi...
  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovas, doc. dr. gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis (68 m....

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  Šaltuoju metu dažniau sergama peršalimo ligomis, pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė&ldqu...
  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant COVID-19 pandemijai, į papildomas fronto linijas kartu su medikais stojančių vaistininkų ima krit...

  Sveika šeima


  Spa namuose. Pradėkite nuo kūno žemėlapio

  Užkardą grožio centrams uždėjęs kranktinas, SPA ritualus verčia susikurti namuose. Jei skirtingos veido zonos daugeliui ne naujiena, kūno odos žemėlapis, ko gero, pažįstamas tik grožio specialistams.

  Sveikatos horoskopas


  Lapkričio 23 - 29 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kinija: pandemija plinta per šaldytą produkciją?

  Nuo pandemijos pradžios Kinija kaip įmanydama mėgina eliminuoti koronavirusą iš šalies, tačiau nedidelių židinių vis dar pasitaiko. Pastaruoju metu - dažniausiai įmonėse, kurios importuoja šaldyto maisto produkciją iš užsienio. Kinijos mokslininkai kelia versiją, kad koronavirusas gali plisti per ša...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Agnė Gaižauskienė Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Kiekvienam teks nuvykti...
  Henrikas Vaitiekūnas Kiekvienam teks nuvykti...
  Leonardas Cohenas ir jausmai
  Palmira Rudalevičienė Leonardas Cohenas ir jausmai

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica