Veidas – lyg įsimylėjus

Greta Vanagienė
2019-10-17
Jei kūno masažai teigiamai veikia kūną: atpalaiduoja ar suaktyvina kraujotaką, pagerina limfotaką ar padeda įveikti celiulitą, veido masažai suteikia... įsimylėjėlio efektą. „Klientų, kuriems atlieku japonišką Kobido veido masažą, aplinkiniai ima klausinėti, kodėl jų veidas ėmė taip švytėti? Bene įsimylėjo“, - sako diplomuota masažo meistrė Jolanta Grigaliūnienė.
Veidas – lyg įsimylėjus
Atliekant Kobido veido masažus, odai suteikiamas stangrinimo efektas, todėl tai puikus būdas ją atjauninti be plastikos chirurgo pagalbos.

Suteikia odos stangrinimo efektą
Kaip teigia masažo meistrė J.Grigaliūnienė, reguliariai treniruojant veido raumenis galime pasiekti stulbinamų rezultatų: suteikti veido odai skaistumo, sumažinti raukšles, natūraliai ją patempti ir pastangrinti, sumažinti pagurklį ar pašalinti patinimus bei paburkimus.
 

„Kobido masažas gerina veido srities kraujotaką, limfos pratekėjimą, todėl geriau perduodamos maisto medžiagos ir deguonis – pagerėja kaulinių, raumenų ir odos ląstelių maitinimas, o tai savo ruožtu pagerina ir paskaistina odos spalvą. Deja, nemasažuojamas veidas užsistovi kaip pelkė“, - aiškina diplomuota masažo meistrė Jolanta Grigaliūnienė.

 
Masažo dėka padidėjęs veido giliųjų raumenų ir mimikos raumenų tonusas gerina odos elastingumą. Be to, masažas padeda panaikinti veido raumenų įtampą, maksimaliai atpalaiduoja, todėl užkerta kelią naujoms raukšlėms susidaryti. Kaip aiškina J.Grigaliūnienė, vieno masažo seansas įprastai trunka apie pusantros valandos, todėl per tą laiką veidas ir kūnas spėja panirti į visišką atsipalaidavimo būseną.
Maža to, specialistės teigimu, reguliariai atliekant Kobido veido masažus, odai suteikiamas stangrinimo efektas, todėl tai puikus būdas ją atjauninti be plastikos chirurgo pagalbos.
 
Švelnina veido kuperozę
Kobido masažų stiprumas priklauso nuo paciento veido būklės: jei yra didesnė poodinė riebalinė masė, pilnesnis veidas ir pasmakrė, problematinėse vietose dirbama intensyviau, spaudžiama stipriau. O jei pacientų oda neturi poodinio riebalinio audinio, masažas atliekamas švelniai.
„Klientus, kurie jaudinasi dėl veido kuperozės, kai kraujagyslės yra labai arti odos, ši itin jautri ir linkusi rausti, galiu tik padrąsinti – Kobido masažas užgrūdina veido kraujagysles, todėl veidui suteikia skaistumo“, - pastebi masažo meistrė.
 
Nors veido masažo yra begalė rūšių, J.Grigaliūnienė japonų techniką Kobido išskiria ir dėl psichoemocinio poveikio.
„Smegenyse suaktyvinami juntamieji ir valdantieji centrai, todėl veidas pailsi ir nuo viso kūno patiriamos kasdienės įtampos“, - atkreipia dėmesį specialistė ir priduria, kad įprastai poveikis pastebimas atlikus septynių kartų kursą kas keturias dienas, vėliau masažą siūloma atlikti kartą per tris savaites.

Verta žinoti
Verta pamėginti veido masažą atlikti ir savarankiškai. Siūlome išmėginti klasikinį veido masažą:
Skruostus masažuokite dideliais sukamaisiais judesiais keliant skruostus į viršų. Vėliau mažais sukamaisiais judesiais masažuokite apie lūpas.
Nuo smakro kaktos link per lūpų kampus einančias raukšles spauskite ir stumkite aukštyn iki pat plaukų augimo  linijos.  
Kelis kartus nuo nosies ausų link stumkite paakių srities odą.
Horizontaliomis kryptimis masažuokite visą kaktos plotą, vėliau pakeiskite kryptį vertikaliai.
Masažuokite kaklą dideliais sukamaisiais judesiais žemyn raktikaulių link.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Profesorius R. Kėvalas paneigia mitus apie skiepus ir meningokoką B

  Profesorius R. Kėvalas paneigia mitus apie skiepus ir meningokoką B

  Jeigu vaiko imuninė sveikata bus stipri, jis nesusirgs meningokokine B tipo infekcija. Skiepus per COVID-19 pandemiją galima atidė...
  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Kokios apimties chirurginė operacija gydant krūties vėžį būtų optimali? Į šį klausimą bandys atsakyti Europos šalių,...

  Budinti vaistinė


  Šalies vaistininkai mini profesinę šventę

  Šalies vaistininkai mini profesinę šventę

  Rugsėjo 25 d. – tarptautinė vaistininkų diena. Profesinę šventę minintys vaistininkai neslepia, kad šie metai ...
  Farmakotechnikai be darbo – gyventojai be vaistinių

  Farmakotechnikai be darbo – gyventojai be vaistinių

  Nuo kitų metų įsigaliosianti Farmacijos įstatymo nuostata, skelbianti, kad vaistinėje fiziškai turi būti ne mažiau kaip vie...

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  R.B.Ginsburg: liberalų ikoną sustabdė tik vėžys

  Jungtinių Valstijų Aukščiausiojo Teismo teisėja Ruth Bader Ginsburg (1933-2020) – kovos už demokratiją ir liberalias idėjas simbolis. Ilgus metus ji grūmėsi ir už savo gyvybę. Tačiau galiausiai nusileido per daugiau nei dešimtmetį nepailsusiam varžovui – kasos vėžiui. Jos gyvybė užgeso rugsėjo 18-tą, tačiau ...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica