Veidas – lyg įsimylėjus

Greta Vanagienė
2019-10-17
Jei kūno masažai teigiamai veikia kūną: atpalaiduoja ar suaktyvina kraujotaką, pagerina limfotaką ar padeda įveikti celiulitą, veido masažai suteikia... įsimylėjėlio efektą. „Klientų, kuriems atlieku japonišką Kobido veido masažą, aplinkiniai ima klausinėti, kodėl jų veidas ėmė taip švytėti? Bene įsimylėjo“, - sako diplomuota masažo meistrė Jolanta Grigaliūnienė.
Veidas – lyg įsimylėjus
Atliekant Kobido veido masažus, odai suteikiamas stangrinimo efektas, todėl tai puikus būdas ją atjauninti be plastikos chirurgo pagalbos.

Suteikia odos stangrinimo efektą
Kaip teigia masažo meistrė J.Grigaliūnienė, reguliariai treniruojant veido raumenis galime pasiekti stulbinamų rezultatų: suteikti veido odai skaistumo, sumažinti raukšles, natūraliai ją patempti ir pastangrinti, sumažinti pagurklį ar pašalinti patinimus bei paburkimus.
 

„Kobido masažas gerina veido srities kraujotaką, limfos pratekėjimą, todėl geriau perduodamos maisto medžiagos ir deguonis – pagerėja kaulinių, raumenų ir odos ląstelių maitinimas, o tai savo ruožtu pagerina ir paskaistina odos spalvą. Deja, nemasažuojamas veidas užsistovi kaip pelkė“, - aiškina diplomuota masažo meistrė Jolanta Grigaliūnienė.

 
Masažo dėka padidėjęs veido giliųjų raumenų ir mimikos raumenų tonusas gerina odos elastingumą. Be to, masažas padeda panaikinti veido raumenų įtampą, maksimaliai atpalaiduoja, todėl užkerta kelią naujoms raukšlėms susidaryti. Kaip aiškina J.Grigaliūnienė, vieno masažo seansas įprastai trunka apie pusantros valandos, todėl per tą laiką veidas ir kūnas spėja panirti į visišką atsipalaidavimo būseną.
Maža to, specialistės teigimu, reguliariai atliekant Kobido veido masažus, odai suteikiamas stangrinimo efektas, todėl tai puikus būdas ją atjauninti be plastikos chirurgo pagalbos.
 
Švelnina veido kuperozę
Kobido masažų stiprumas priklauso nuo paciento veido būklės: jei yra didesnė poodinė riebalinė masė, pilnesnis veidas ir pasmakrė, problematinėse vietose dirbama intensyviau, spaudžiama stipriau. O jei pacientų oda neturi poodinio riebalinio audinio, masažas atliekamas švelniai.
„Klientus, kurie jaudinasi dėl veido kuperozės, kai kraujagyslės yra labai arti odos, ši itin jautri ir linkusi rausti, galiu tik padrąsinti – Kobido masažas užgrūdina veido kraujagysles, todėl veidui suteikia skaistumo“, - pastebi masažo meistrė.
 
Nors veido masažo yra begalė rūšių, J.Grigaliūnienė japonų techniką Kobido išskiria ir dėl psichoemocinio poveikio.
„Smegenyse suaktyvinami juntamieji ir valdantieji centrai, todėl veidas pailsi ir nuo viso kūno patiriamos kasdienės įtampos“, - atkreipia dėmesį specialistė ir priduria, kad įprastai poveikis pastebimas atlikus septynių kartų kursą kas keturias dienas, vėliau masažą siūloma atlikti kartą per tris savaites.

Verta žinoti
Verta pamėginti veido masažą atlikti ir savarankiškai. Siūlome išmėginti klasikinį veido masažą:
Skruostus masažuokite dideliais sukamaisiais judesiais keliant skruostus į viršų. Vėliau mažais sukamaisiais judesiais masažuokite apie lūpas.
Nuo smakro kaktos link per lūpų kampus einančias raukšles spauskite ir stumkite aukštyn iki pat plaukų augimo  linijos.  
Kelis kartus nuo nosies ausų link stumkite paakių srities odą.
Horizontaliomis kryptimis masažuokite visą kaktos plotą, vėliau pakeiskite kryptį vertikaliai.
Masažuokite kaklą dideliais sukamaisiais judesiais žemyn raktikaulių link.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Psichiatrijos gydytoja rezidentė: „Nei vienoje medicinos srityje nėra tiek daug bendravimo su pacientais“

  Psichiatrijos gydytoja rezidentė: „Nei vienoje medicinos srityje nėra tiek daug bendravimo su pacientais“

  Psichiatrijos gydytoja rezidentė Margarita Slabadienė Lietuvos sveikatos mokslų universitete studijuoja psichiatrijos rezidentūros...
  NVI atlikta pirmoji minimaliai invazinė stemplės vėžio operacija

  NVI atlikta pirmoji minimaliai invazinė stemplės vėžio operacija

  Nacionaliniame vėžio institute (NVI) atlikta pirmoji, o Lietuvoje viena iš pirmųjų minimaliai invazinė stemplės vėžio opera...

  Budinti vaistinė


  Vaistininko patarimai, kaip įveikti 5 dažnas pavasario problemas

  Vaistininko patarimai, kaip įveikti 5 dažnas pavasario problemas

  Šylant orams tikimės sulaukti ir geresnės savijautos, tačiau neįdėjus pastangų, deja, bet tik susiduriame su naujais sveika...
  Paslauga vaistinėse paskatino gyventojus pirmą kartą pasiskiepyti nuo erkinio encefalito

  Paslauga vaistinėse paskatino gyventojus pirmą kartą pasiskiepyti nuo erkinio encefalito

  Jau kuris laikas specialius kursus baigę išplėstinės praktikos vaistininkai gali skiepyti šalies gyventojus nuo erki...

  Sveikatos horoskopas


  Lakpkričio 23-29 d.

  Avi­nas
  Šią sa­vai­tę šil­čiau ren­ki­tės ir ven­ki­te skers­vė­jų. Tre­čia­die­nį ga­li­te su­sap­nuo­ti pra­na­šiš­ką sap­ną. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na są­na­rių gy­dy­mui ir spe­cia­liems mankš­tos pra­ti­mams.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kolumbijos tremtinių tikrovė: dešimtmečiai be namų

  Per maždaug penkerius metus Kolumbijos pabėgėlių, prašančių prieglobsčio Ispanijoje, skaičius išaugo beveik 40 kartų. 2016 metais jų buvo užfiksuota mažiau nei 700, o pernai skaičius išaugo iki 28 tūkstančio. Ana (38 m.) ir jos šeima – vieni iš daugelio Kolumbijos gyventojų, kurių gyvenimus sugriovė pilietinis karas.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Patarimai, grįžtantiems iš Palangos
  Henrikas Vaitiekūnas Patarimai, grįžtantiems iš Palangos
  Survivalistai
  Henrikas Vaitiekūnas Survivalistai
  Keletas taisyklių pavasariui
  Henrikas Vaitiekūnas Keletas taisyklių pavasariui

  Naujas numeris
  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica