Veidas – lyg įsimylėjus

Greta Vanagienė
2019-10-17
Jei kūno masažai teigiamai veikia kūną: atpalaiduoja ar suaktyvina kraujotaką, pagerina limfotaką ar padeda įveikti celiulitą, veido masažai suteikia... įsimylėjėlio efektą. „Klientų, kuriems atlieku japonišką Kobido veido masažą, aplinkiniai ima klausinėti, kodėl jų veidas ėmė taip švytėti? Bene įsimylėjo“, - sako diplomuota masažo meistrė Jolanta Grigaliūnienė.
Veidas – lyg įsimylėjus
Atliekant Kobido veido masažus, odai suteikiamas stangrinimo efektas, todėl tai puikus būdas ją atjauninti be plastikos chirurgo pagalbos.

Suteikia odos stangrinimo efektą
Kaip teigia masažo meistrė J.Grigaliūnienė, reguliariai treniruojant veido raumenis galime pasiekti stulbinamų rezultatų: suteikti veido odai skaistumo, sumažinti raukšles, natūraliai ją patempti ir pastangrinti, sumažinti pagurklį ar pašalinti patinimus bei paburkimus.
 

„Kobido masažas gerina veido srities kraujotaką, limfos pratekėjimą, todėl geriau perduodamos maisto medžiagos ir deguonis – pagerėja kaulinių, raumenų ir odos ląstelių maitinimas, o tai savo ruožtu pagerina ir paskaistina odos spalvą. Deja, nemasažuojamas veidas užsistovi kaip pelkė“, - aiškina diplomuota masažo meistrė Jolanta Grigaliūnienė.

 
Masažo dėka padidėjęs veido giliųjų raumenų ir mimikos raumenų tonusas gerina odos elastingumą. Be to, masažas padeda panaikinti veido raumenų įtampą, maksimaliai atpalaiduoja, todėl užkerta kelią naujoms raukšlėms susidaryti. Kaip aiškina J.Grigaliūnienė, vieno masažo seansas įprastai trunka apie pusantros valandos, todėl per tą laiką veidas ir kūnas spėja panirti į visišką atsipalaidavimo būseną.
Maža to, specialistės teigimu, reguliariai atliekant Kobido veido masažus, odai suteikiamas stangrinimo efektas, todėl tai puikus būdas ją atjauninti be plastikos chirurgo pagalbos.
 
Švelnina veido kuperozę
Kobido masažų stiprumas priklauso nuo paciento veido būklės: jei yra didesnė poodinė riebalinė masė, pilnesnis veidas ir pasmakrė, problematinėse vietose dirbama intensyviau, spaudžiama stipriau. O jei pacientų oda neturi poodinio riebalinio audinio, masažas atliekamas švelniai.
„Klientus, kurie jaudinasi dėl veido kuperozės, kai kraujagyslės yra labai arti odos, ši itin jautri ir linkusi rausti, galiu tik padrąsinti – Kobido masažas užgrūdina veido kraujagysles, todėl veidui suteikia skaistumo“, - pastebi masažo meistrė.
 
Nors veido masažo yra begalė rūšių, J.Grigaliūnienė japonų techniką Kobido išskiria ir dėl psichoemocinio poveikio.
„Smegenyse suaktyvinami juntamieji ir valdantieji centrai, todėl veidas pailsi ir nuo viso kūno patiriamos kasdienės įtampos“, - atkreipia dėmesį specialistė ir priduria, kad įprastai poveikis pastebimas atlikus septynių kartų kursą kas keturias dienas, vėliau masažą siūloma atlikti kartą per tris savaites.

Verta žinoti
Verta pamėginti veido masažą atlikti ir savarankiškai. Siūlome išmėginti klasikinį veido masažą:
Skruostus masažuokite dideliais sukamaisiais judesiais keliant skruostus į viršų. Vėliau mažais sukamaisiais judesiais masažuokite apie lūpas.
Nuo smakro kaktos link per lūpų kampus einančias raukšles spauskite ir stumkite aukštyn iki pat plaukų augimo  linijos.  
Kelis kartus nuo nosies ausų link stumkite paakių srities odą.
Horizontaliomis kryptimis masažuokite visą kaktos plotą, vėliau pakeiskite kryptį vertikaliai.
Masažuokite kaklą dideliais sukamaisiais judesiais žemyn raktikaulių link.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Nugaros smegenų navikas kėsinosi į gyvybę

  Nugaros smegenų navikas kėsinosi į gyvybę

  Telšiškė Kornelija Laurinavičiūtė (20 m.) jau vaikystėje žinojo turinti stuburo problemų, tačiau apie nugaros smegen...
  Gydytojas įspėja: pasaulyje kas 45 minutes dėl prostatos vėžio miršta po 1 vyrą

  Gydytojas įspėja: pasaulyje kas 45 minutes dėl prostatos vėžio miršta po 1 vyrą

  Lapkritis pasaulyje minimas kaip vyrų sveikatos mėnuo. Jo metu vyrai raginami atkreipti dėmesį į vieną pavojingiausių jų gyvybėms ...

  Budinti vaistinė


  Vaistininkai ragina SAM greičiau apsispręsti dėl skiepijimo vaistinėse

  Vaistininkai ragina SAM greičiau apsispręsti dėl skiepijimo vaistinėse

  Lietuvoje prasidėjus gripo sezonui į pacientų skiepijimą vis dar negali įsitraukti šalies vaistinės. Lietuvos vaistinių aso...
  „Camelia“ dar labiau sumažino medicininių kaukių kainą

  „Camelia“ dar labiau sumažino medicininių kaukių kainą

  Vienas didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ ketvirtadienį skelbia, kad visą spalį klientams suteiks galimybę apsaugin...

  Sveikatos horoskopas


  Spalio 12 - 18 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Nobelio medicinos premija paskirta virusologams H. Alteriui, Ch. Rice'ui ir M. Houghtonui

  Šių metų Nobelio premija už pasiekimus medicinos srityje atiteko amerikiečiams Harvey J. Alteriui (Harviui Dž. Alteriui) ir Charlesui M. Rice'ui (Čarlzui M. Raisui), taip pat britui Michaelui Houghtonui (Maiklui Hotonui).

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kiek vorų jau suvalgėte?
  Henrikas Vaitiekūnas Kiek vorų jau suvalgėte?
  Šiuo metu šeimos gydytojai tapę beteisiais raštininkais
  Viktorija Andrejevaitė Šiuo metu šeimos gydytojai tapę beteisiais raštininkais
  Kas nepažįsta laikrodžių?
  Henrikas Vaitiekūnas Kas nepažįsta laikrodžių?

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica