Veidas – lyg įsimylėjus

Greta Vanagienė
2019-10-17
Jei kūno masažai teigiamai veikia kūną: atpalaiduoja ar suaktyvina kraujotaką, pagerina limfotaką ar padeda įveikti celiulitą, veido masažai suteikia... įsimylėjėlio efektą. „Klientų, kuriems atlieku japonišką Kobido veido masažą, aplinkiniai ima klausinėti, kodėl jų veidas ėmė taip švytėti? Bene įsimylėjo“, - sako diplomuota masažo meistrė Jolanta Grigaliūnienė.
Veidas – lyg įsimylėjus
Atliekant Kobido veido masažus, odai suteikiamas stangrinimo efektas, todėl tai puikus būdas ją atjauninti be plastikos chirurgo pagalbos.

Suteikia odos stangrinimo efektą
Kaip teigia masažo meistrė J.Grigaliūnienė, reguliariai treniruojant veido raumenis galime pasiekti stulbinamų rezultatų: suteikti veido odai skaistumo, sumažinti raukšles, natūraliai ją patempti ir pastangrinti, sumažinti pagurklį ar pašalinti patinimus bei paburkimus.
 

„Kobido masažas gerina veido srities kraujotaką, limfos pratekėjimą, todėl geriau perduodamos maisto medžiagos ir deguonis – pagerėja kaulinių, raumenų ir odos ląstelių maitinimas, o tai savo ruožtu pagerina ir paskaistina odos spalvą. Deja, nemasažuojamas veidas užsistovi kaip pelkė“, - aiškina diplomuota masažo meistrė Jolanta Grigaliūnienė.

 
Masažo dėka padidėjęs veido giliųjų raumenų ir mimikos raumenų tonusas gerina odos elastingumą. Be to, masažas padeda panaikinti veido raumenų įtampą, maksimaliai atpalaiduoja, todėl užkerta kelią naujoms raukšlėms susidaryti. Kaip aiškina J.Grigaliūnienė, vieno masažo seansas įprastai trunka apie pusantros valandos, todėl per tą laiką veidas ir kūnas spėja panirti į visišką atsipalaidavimo būseną.
Maža to, specialistės teigimu, reguliariai atliekant Kobido veido masažus, odai suteikiamas stangrinimo efektas, todėl tai puikus būdas ją atjauninti be plastikos chirurgo pagalbos.
 
Švelnina veido kuperozę
Kobido masažų stiprumas priklauso nuo paciento veido būklės: jei yra didesnė poodinė riebalinė masė, pilnesnis veidas ir pasmakrė, problematinėse vietose dirbama intensyviau, spaudžiama stipriau. O jei pacientų oda neturi poodinio riebalinio audinio, masažas atliekamas švelniai.
„Klientus, kurie jaudinasi dėl veido kuperozės, kai kraujagyslės yra labai arti odos, ši itin jautri ir linkusi rausti, galiu tik padrąsinti – Kobido masažas užgrūdina veido kraujagysles, todėl veidui suteikia skaistumo“, - pastebi masažo meistrė.
 
Nors veido masažo yra begalė rūšių, J.Grigaliūnienė japonų techniką Kobido išskiria ir dėl psichoemocinio poveikio.
„Smegenyse suaktyvinami juntamieji ir valdantieji centrai, todėl veidas pailsi ir nuo viso kūno patiriamos kasdienės įtampos“, - atkreipia dėmesį specialistė ir priduria, kad įprastai poveikis pastebimas atlikus septynių kartų kursą kas keturias dienas, vėliau masažą siūloma atlikti kartą per tris savaites.

Verta žinoti
Verta pamėginti veido masažą atlikti ir savarankiškai. Siūlome išmėginti klasikinį veido masažą:
Skruostus masažuokite dideliais sukamaisiais judesiais keliant skruostus į viršų. Vėliau mažais sukamaisiais judesiais masažuokite apie lūpas.
Nuo smakro kaktos link per lūpų kampus einančias raukšles spauskite ir stumkite aukštyn iki pat plaukų augimo  linijos.  
Kelis kartus nuo nosies ausų link stumkite paakių srities odą.
Horizontaliomis kryptimis masažuokite visą kaktos plotą, vėliau pakeiskite kryptį vertikaliai.
Masažuokite kaklą dideliais sukamaisiais judesiais žemyn raktikaulių link.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Pacientams po organų transplantacijos atstovaujanti Lietuvos asociacija „Gyvastis“ dar nuo šių metų kovo mėnesi...
  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovas, doc. dr. gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis (68 m....

  Budinti vaistinė


  Farmakotechnikai – toliau ant tiksinčios bombos

  Farmakotechnikai – toliau ant tiksinčios bombos

  Klausimas, užteks nuo kitų metų sausio pirmosios vaistinėse nuotolinės vaistininkų priežiūros farmakotechnikams kaip buvo iki &sca...
  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  Šaltuoju metu dažniau sergama peršalimo ligomis, pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė&ldqu...

  Sveikatos horoskopas


  Lapkričio 23 - 29 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kinija: pandemija plinta per šaldytą produkciją?

  Nuo pandemijos pradžios Kinija kaip įmanydama mėgina eliminuoti koronavirusą iš šalies, tačiau nedidelių židinių vis dar pasitaiko. Pastaruoju metu - dažniausiai įmonėse, kurios importuoja šaldyto maisto produkciją iš užsienio. Kinijos mokslininkai kelia versiją, kad koronavirusas gali plisti per ša...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Daiktų apsuptyje
  Henrikas Vaitiekūnas Daiktų apsuptyje
  Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Agnė Gaižauskienė Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Kiekvienam teks nuvykti...
  Henrikas Vaitiekūnas Kiekvienam teks nuvykti...

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica